Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 986
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6

междудругото знам че като не вярваш и не могат да ти гледат

 Ами като ми говорят глупости как да им вярвам ?!
 Ако познаят - ще им повярвам, мн. ясно ...

и това го има
ами виж , то като ти издрънкат хиляда неща все нещо ще ти познаят
то не е много трудно да налучкаш

младите търсят за любовни проблеми възрастните за някой болен
все някой е с проблем....

# 196
  • Мнения: 6
galika,
не се настройвай така
не бъди никога с лоши очаквания, за да не получиш такива

не съм от там незнам коя е тази жена, но върви
ако ти е близо не ти пречи да провериш
а вярвам че ще имаш късмет и ще е там и ще я посетиш
недей да се плашиш докато чакаш
не говори за това докато си там а се развеселявай с нещо друго
вземи някой да не си сама да ти прави компания
и си запиши посещението на телефона , после да го слушаш че като минава време се забравя
и пиши после какво е станало
някой хора създават семейство по рано други по късно , това не означава че няма да имаш деца
те стават много бързо

# 197
  • Мнения: 6
аз водих една приятелка при една баба на кафе
първия път още и каза че някой ще умре много скоро до един ден даже
но не и е кръвен роднина но все пак близък
на следващия ден на приятеля и дядо му умря
на скоро пак ходихме
пак и каза така
тя умря от страх аз я забавлявах да не вярва
на следващия ден пак умря на приятеля и някой там чичо ли какво
няма какво да те е страх от това
хората се раждат и след време умират
това е нормално
може да я предупредиш ако вижда нещо такова да не ти казва
хубаво е че не спестява, да казва всичко
по принцип говорят само това което са убедени, и значи ще стане

като ти гледа и ще разбереш какво евентуално те чака и можеш да предприемеш някакви мерки

гледачките не ти решават проблема а ти казват какво може да стане

но всеки може да си промени съдбата до някъде

по скоро трябва да те е страх сега когато незнаеш какво ще стане , а не като знаеш
не се тревожи просто отивай galika

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
някой знае ли нещо за тази жена? имате ли нейн телефон? http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-08-30&article=246094

аз пак да питам за тази жена някой знае ли нещо или ако някой има телефон моля да ми го прати.

# 199
  • Мнения: 219
Не зная дали се страхувам толкова от самото предсказание или от чакането пред дома до сега съм ходила 2 пати и двата пъти е имало ужасно много хора...а и когото някой влезе стои при нея поне  30 мин...и аз това време направо се побърквам...първия път, когато ходих ми беше любопитно признавам се, аз бях ходила и преди на други гледачки, но все са ми говорили празни приказки, но....тази направо ме ужаси...защото никой, ама никой никого не ми е познавал толкова лични неща...тя ме попита какво искам да зная, а аз й казах ами не знам може би бъдещето, както написах по-рано аз нямах нищо конкретно впредвид...ами тя започна с неща от миналото ми...неща от настоящето, както написах спомена и хора, които отдавна не са между живите....и ами какво да ви кажа аз не излязох щастлива от т.нар. сеанс, тогава имах връзка с едно момче...много го обичах, но той беше някак саможив...много затворен...виждахме се рядко, някак нещата между нас не вървяха и тя ме усети...намекна ми че ще се разделим...стана ми гадничко...наистина...толкова много го обичах, че ми трябваха 2 г. да го забравя напълно и да не се сещам за него.....дори и днес като го видя вече не ми прави впечатление, но помня че тогава бях много нещастна...та ако и сега ми каже същото вече нещата са доста сериозни, ние живеем от 4,5 г с това момче...разбира ме се страхотно...е всеки си има някои отрицот. черти няма идеално хора....но аз гледам да не отдавам значение на дребните и безсмислените ежедневни проблем...те се напълно маловажни...не си струва човек да се тормози заради тях...изобщо живото минава толкова бързо, като на лента...просто ми пречи това, че нямаме детенце...с всеки изминал ден става все по-трудно....все повече се затварям в себе си...усещам кок надеждата ме обгръща и за завзема отчаянието...не знам кок да се справя...исках да намеря надежда....искрица надежда....и просто тази неизвестност ме убива......
простете не биваше да ви товаря с тези проблеми...не ви трябва да ви натоварвам newsm78

# 200
  • Мнения: 219
ЗА КОЯ ЖЕНА?

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
В линка пише - Искра Караколева от село Бистрица, пише че гледа на кафе и по телефона също. Аз искам да и намеря телефона да и се обадя, защото нямам кола, за да отида до това село.

# 202
  • Мнения: 219
vaflichka, аз бих те посъветвала да изчакаш до м,08,2010 да видиш дали Слави Трифонов ще се ожени за 10 г.по-млада от него жена...та да провериш ясновидските й способности...защо то за благините от ЕС и 2009-не ми се струва съвсем правилно предвид иконм. криза...да емигрантите са завръщат, но при условие и че при нас положението не е розово...май пак си заминават....съжалявам но не познавам въпросната дама... #Crazy

# 203
  • Мнения: 802
В линка пише - Искра Караколева от село Бистрица, пише че гледа на кафе и по телефона също. Аз искам да и намеря телефона да и се обадя, защото нямам кола, за да отида до това село.

 И аз искам телефончето, че по - лесно , вместо да се разхождам и губя време

# 204
  • Мнения: 802


и това го има
ами виж , то като ти издрънкат хиляда неща все нещо ще ти познаят
то не е много трудно да налучкаш

младите търсят за любовни проблеми възрастните за някой болен
все някой е с проблем....

 А ... не е така ...
 В момента, в който усетя нещо не на място и си казвам, че това НЕ  Е истина !

Няма да слушаме глупости .... и да даваме пари за това .

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
В линка пише - Искра Караколева от село Бистрица, пише че гледа на кафе и по телефона също. Аз искам да и намеря телефона да и се обадя, защото нямам кола, за да отида до това село.

 И аз искам телефончето, че по - лесно , вместо да се разхождам и губя време

и аз търся телефона, но в нета не го намирам и затова се надявам някой да го знае и да го напише.

# 206
  • Мнения: 520
Абе хора а какво стана с това момче от Асеновград? Някой отиде ли? Кажете отзиви!!!

# 207
  • sofiq
  • Мнения: 86
Здравейте искам до попитам някои ходил ли е при Стефка от Бургас 

# 208
  • Мнения: 6
някой знае ли нещо за тази жена? имате ли нейн телефон? http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-08-30&article=246094

аз пак да питам за тази жена някой знае ли нещо или ако някой има телефон моля да ми го прати.
аз забравих да погледна изобщо
аз не съм чувала
сега до рила ли ще ходим
по телефона няма ли да стане...
 newsm78

айде ако някой нещо знае да каже

# 209
  • Мнения: 6


 А ... не е така ...
 В момента, в който усетя нещо не на място и си казвам, че това НЕ  Е истина !

Няма да слушаме глупости .... и да даваме пари за това .
[/quote]
ясно съгласна съм да не даваш пари за глупости и да си кажеш че не е вярно и аз така правя и се разправям ,

Общи условия

Активация на акаунт