Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 759 418
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 125
ОООО любимата ми тема. Веднага се записвам. И задавам един въпрос - до скоро имаше една телевизия EZO.TV, по която една номероложка Даниела гледаше от екрана. Освен нея имаше и други, които обаче не ставаха. Та тази Даниела беше много симпатична и много познаваше. Опитвам се да намеря координатите й. Те имат сайт, но тя вече не е и там. Ако някой ги знае - да ми пише!!!!
Ходила съм и при Михайл Наков преди година - не съм с много добри впечатления. Описа ми цяла сцена от бъдещето ми, но още не се е случила  Sad Маи не ми позна нищо  Sad

# 466
  • Мнения: 0
Да , Николета я попитах нещо , говорихме около 2 минути някъде...

# 467
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 newsm78

# 468
  • Мнения: 287
Снощи се свързах с Николета от предаването ясновдици...
Иначе с Николета може да се свържете на 19 19 29 , вътр.999
Не мога да се свържа, вътрешният номер е "грешен или непълен"

# 469
  • Мнения: 0
моля УСМИВКА да даде и на мен телефон на Анастасия от Пловдив - ще споделя и аз къде ли не съм ходила

# 470
  • Мнения: 287
Николета от Ясновидци нищо не ми позна! Не се лъжете да си давате парите! Категорична съм - 0% познаваемост. Освен ако имате време да слушате глупости и излишни пари за телефонни сметки!!

# 471
  • Мнения: 0
Попитах я нещо Николета  ,каза септември - ще почакам и тогава ще споделя мнение  Simple Smile

# 472
  • Мнения: 520
От ходенето ми тук там, мога да кажа само, че съм доволна в извстна степен от леля Хайрие от с.Боян Ботево - задаваш й точен въпрос и ти казва точен отговор, но не се занимава точно с гледане, при нея се ходи с конкретен проблем; има един мъж в Пловдив, който се казва Марин - той вижда нещо като сценки от предстоящи събития, но трябва много да си мъчиш мозъка, за да ги навържеш нещата или пък другия проблем при него е, че той не може да ги навърже както трябва, доста неща от това което ми каза се случиха до момента; баба Дана която е зад Аквапарка в Тракия, познава някои неща и последната, но която най - много ми е познала е една Нели, но тя не е в България в момента. За тази Виолета от Хасково постоянно чувам хубави отзиви... не знам кога ще се навия да отида до там, но съм склонна да отида при нея...Другите или не им се отдава или гледат само да ти вземат парите...Ако някой има добри впечатления от някои други нека ги сподели...

# 473
  • София
  • Мнения: 3 648
що бе, Цветанка ми е познавала и сега чакам да видя дали ще познае пак, каквото ми каза.

# 474
  • Мнения: 0
Марин ми е познал доста неща но не казва как да си оправя проблема, жената от Боян Ботево прави нещо но нищо не стана , при баба дана не съм ходила , за тази Нели не се сещам -ако може някой да ми припомни , виолета от хасково позна и прави нещо но няма резултат .......... а аз търся някой да изчисти нещата така да се каже

# 475
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Случайно попаднах на темата и се зачетох! И тъй като дори и съм посетила някои от споменатите тук реших да споделя и своето мнение ! Февруари, 2010 по настояване на моя приятелка я придружих при Маг Мариела! Прочетох, че хората тук са доволни! Аз лично съм малко резервирана! Може би просто нещата, които ми каза са прекалено много и трябва да се случат в рамките на 1 месец (Септември  Rolling Eyes )! Аз си и казах, че това е невъзможно и може би наистина реагирах малко рязко - тя само ми се усмихна и ми каза: " Ще видиш, като дойдеш септември с кутията бонбони тук, за да ме почерпиш!". Иначе нищо от това, което ми каза досега не е станало!

За Адем от село Ръжево Конаре или каквато беше там съм просто без думи - имаше хора пред вратата му, които обяснчваха, че идват от 10, 15 години и той МНОГО ИМ ПОМАГАЛ видиш ли  Shocked ! Никой не беше кой знае колко "цъфнал и вързал" след неговата помощ! Всички ОБАЧЕ имаха магии, които трябваше да се развалят и общо взето това ме отказа от поривът ми за влизане!

И последно, тъй като ще стане много дълго - искам да ви разкажа за една жена от Айтос! Била съм при нея преди около 3 год., съвсем случайно попаднахме при нея с 1 колежка ( аз работех в Слънчев Бряг тогава) ! Беше туркиня, гледаше на кафе, не помня как се казваше, освен, че къщата и беше някак в ниската част на града, но тази жена беше потресаваща  #Crazy ! Каза ми такива неща, които още и още се сбъдват точно до най-малки подробности! Имаше много хора пред тях от цяла България! Изобщо не поглежда ДАЛИ и оставяш даже пари! Камо ли да ти каже сума! В последствие съм чувала от разни хора също за нея! Дори и такива от Пловдив Simple Smile !

# 476
  • Мнения: 0
Може ли по подробно за жената от айтос - адрес или телефон, въобще някакви координати

# 477
  • Мнения: 4
Да и аз съм била при нея, живея наблизо в град до Айтос, опитвам се да намеря телефон, ако успея ще го запиша веднага.Найстина е потресаващо точна.

# 478
  • Мнения: 0
Нямам телефон! Разбрах за нея от една от камериерките в хотела, в който работех! Не е някоя от рекламираните! Ata, ако намериш наистина някаква информация прати, моля те на ЛС Simple Smile !

# 479
  • Мнения: 0
Здравейте на всички. Случайно попаднах на тази тема. Аз по принцип до преди няколко години бях много резервирана към всякакви ясновидци и гадатели, но така се случи, че случайно  отидох заедно с моя близка роднина, която имаше много сериозен здравословен проблем и лекарите дори я бяха отписали и и даваха само още няколко месеца живот. Отидохме при една жена, нейното име е Дара. Тази жена направо ме изуми. Там имаше много толкова много хора и толкова много чужденци, че трябваше да чакаме доста време. Когато влязохме вътре, аз направо бях изумена. Тя ми каза абсолютно целия ми живот. Абсолютно всичко и с такива големи подробности, че аз направо бях шокирана. Тя просто е светица. Това, което направи за моята близка, която е жива и до днес и абсолютно  здрава е направо чудо. Тази жена е наистина ангел.  Аз  наскоро се рових в интернет и попаднах на един сайт за нея. От няколко дена се опитвам да се свържа с нея отново, защото имам жизненонеобходима нужда и проблем, но малко става трудно свързването с нея, защото има много хора.
http://qsnovidstvo.wordpress.com/

Общи условия

Активация на акаунт