Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 758 075
  • 1 279
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 4
Нямам телефон! Разбрах за нея от една от камериерките в хотела, в който работех! Не е някоя от рекламираните! Ata, ако намериш наистина някаква информация прати, моля те на ЛС Simple Smile !

непременно, само да се докопам до информация.

# 481
  • Мнения: 0
Някой има ли телефон на този Марин ?

# 482
  • Мнения: 0
До dani1234567 !

Дани, пълна е пощенската ти кутия и не мога да ти пратя ЛС! Ще ти отговоря тук! Аз лично не съм, но много мои познати, главно мъже дори ходиха редовно и бяха доволни! Ако знаеш нещо повече ще се радвам да споделиш Simple Smile !

# 483
  • Мнения: 520
Може ли и на мен да ми пратите телефона на Марин, че когато ходих мой познат ме заведе, а не ми се разкарва без да съм си оговорила предварително час.
А тази Дара в кой град е?
За жената от Айтос, не знам дали ще мога да отида чак до там, но все пак ако някой намери координати нека ми ги изпрати и на мен на ЛС.

Благодаря предварително на всички! Бъдете най-вече здрави!

# 484
  • Мнения: 0
някой знае ли нещо за Исмаил ходжа.Ходили ли сте при него.  Отзиви.                                                        

# 485
  • Мнения: 287
Момичета, във Велико Търново имало някаква врачка, познала всичко на един съсед, който води сина си там по изпити наскоро. Някакви координати и отзиви, моля.

# 486
  • Мнения: 0
Някой посещавал ли е Радина от Пентаграм ?! Чувам от познати добри отзиви за жената !

# 487
  • Хасково
  • Мнения: 224
А някой ходил ли е при Фатме от Тънково, да сподели отзиви?

# 488
  • Мнения: 0
ще поровя да намеря телефоните на марин и ще ги пиша -  живее в пловдив и цял ден приема

# 489
  • Мнения: 0
ата би ли ми пратила и на мен на лс     

# 490
  • Мнения: 0
Дам ,ако може и на мен да ми дадете телефон на Марин !

# 491
  • Мнения: 0
+1 за Марин  Whistling !

# 492
  • Sofia
  • Мнения: 4 076
На последната страница ми се струва , че един човек си е направил няколко акаунта и рекламира 1-2 души.
На хора с 0 и 1 мнение не вярвям.
Препоръчвам му да спре да си пише сам, защото освен, че не е полезно за здравето, ме изкушава да ползвам бутона информирай модератор.

# 493
  • Мнения: 620


vaflichka 
 
  Peace

# 494
  • Мнения: 0
Въпросната Дара ми е невъзможно да я намеря на посочения в сайта телефон ! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт