Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 268
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 495
  • Хасково
  • Мнения: 222
vaflichka може и да си права, но от доста време броячите на мненията са спрени ,и ако е регистриран след това е нормално да е с 0 мнения. Аз от 1,5 год. си седя на 86 мнения. Сори за спама!

# 496
  • Мнения: 520
Vaflichka и аз съм го забелязала, виж например моите публикации по напред, е верно не са много, но все пак...и  въпреко това ми пише 0 ???
Абе кой каквото иска да прави в крайна сметка, аз се надявам само други, които знаят за въпросните рекламирани уж добри ясновидци да алармират в този форум като си споделят личните впечатления.

# 497
  • Мнения: 520
а аз искам да ви питам за вашите впечатления от Марин. Аз малко се колебая дали пак да отида, защото ми наговори неща от сорта на смърт на близки и роднини, което не е много приятно да се чуе...също и на една приятелка с която бяхме и тя го отряза, като му каза, че такива неща не е хубаво да се казват... чувала съм, че изричайки ги се предизвиквала съдбата...не знам, но след това бях замаяна два дена и мислих само за това. И сега ако се реша пак да отида ще си му кажа предварително, че такива неща не искам да ми казва, ако ги види просто да не ми ги казва.
На някой от вас познал ли е, защото на мен от части да?

# 498
  • Мнения: 468
Водил съм мой близки при една лечителка в Овча купел. Казва се Марга, прави енергийно лечение, всички са доволни от нея и от резултатите. Не се занимава с ясновидство, но обикновено след сеанс ако е видяла или усетила нещо го казва и винаги е много точна.

# 499
  • Мнения: 468
а аз искам да ви питам за вашите впечатления от Марин. Аз малко се колебая дали пак да отида, защото ми наговори неща от сорта на смърт на близки и роднини, което не е много приятно да се чуе...също и на една приятелка с която бяхме и тя го отряза, като му каза, че такива неща не е хубаво да се казват... чувала съм, че изричайки ги се предизвиквала съдбата...не знам, но след това бях замаяна два дена и мислих само за това. И сега ако се реша пак да отида ще си му кажа предварително, че такива неща не искам да ми казва, ако ги види просто да не ми ги казва.
На някой от вас познал ли е, защото на мен от части да?

Това е НЕДОПУСТИМО. Някои май се е самозабравил. Дори леля Ванга не си позволяваше да казва това. Ако виждаше смърт, просто отпращаше човека и му казваше да се върне след 5 дни, знаейки че той ще умре след 3.
Съдбата ни е мнoгoвариантна и това което вижда ясновидеца е само един от вариантите. Когато "заковеш" някои с подобно предсказание за смърт ти блокираш енергията му и го фиксираш точно в това което е предсказано. това е онова, което наричат "предизвикване на съдбата".

Стойте далеч от такива хора, ако искате да си нямате неприятности. Идеята е да ви се помогне, а не да ви забият ощ епо дълбоко, нали?

# 500
  • Мнения: 0
Дам ,още една позната не е доволна от въпросният Марин...Но тя пък не му пази координатите...
Ъммм съвсем случайно попадам на няколко пъти на ПО ТВ-Пловдивска обществена телевизия на една ясновидка Малина ! Някой от вас случайно да е чувал за нея отзиви или да е ходил при нея ?
Преди време се обадих нна Боряна Тотева , наприказва ми куп щуротии за магии и тн.... Там яко ми мирише на шарлатанство,ама не ми мирише,ами направо ми вуни ...
Иначе за публикациите и аз пиша и все си стоят на нулата ...
Божее,не съм вярвал ,че ще дойде време в което вместо да ходя да си гледам живота ще се занимавам с врачки ... Срам ме е ,ама какво да се прави,има неща които доста ме мъчат,пък не мога да се справя сам..

# 501
  • Мнения: 520
Май се отказвам да ходя повече при този Марин. А за тази Виоелта от Хасково четох добри отзиви във форума...Някой още да има доволен т.е. на който да е познала нещата и да са се случили поне някои от тях?
Малко ми е далече Хасково, ама какво да се прави, ако не открия някоя добра в Пловдив и до там ще се ходи...

# 502
  • Мнения: 0
Ако и аз не намеря в Пловдив човек ,които наистина да познава нещо... и аз ще се разкарам до Хасково

# 503
  • Мнения: 376
Ето тук пише кога се отчита броят на публикациите и кога не:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

# 504
  • Мнения: 1
Май се отказвам да ходя повече при този Марин. А за тази Виоелта от Хасково четох добри отзиви във форума...Някой още да има доволен т.е. на който да е познала нещата и да са се случили поне някои от тях?
Малко ми е далече Хасково, ама какво да се прави, ако не открия някоя добра в Пловдив и до там ще се ходи...

Здравей,
аз съм ходила при Виолета от Хасково.
За нея мога да кажа,че е симпатична шарлатанка Simple SmileОт нещата ,които ми предсказа нищо не се случи, но пък е много приятен и добронамерен човек.
Аз си имам система с ясновидки и врачки -  записвам си разговора на мобилния телефон и след като ти мине срещата , слушайки разговора ти става ясно как са те водили за носа Simple Smile

# 505
  • Мнения: 0
50 лева консултация .... Струва ми се  скъпо...
А иначе преди време от на баща ми телефона изпратих смс на Мария Асенова ,щото е служебен и не платих нищо за този смс ..
Та отговорът беше , аз съм мъж , "Не се притеснявай мила , до 6 месеца ще се наредят нещата"...
Като имате предвид ,че съм си написал и името в смс-а ,толкова и ги четат !
Пращал съм и на Христова и там е лъжа и измама

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 12:26 от BigBrother

# 506
  • Мнения: 4
Ясновидци които имат такса за мен не могат да бъдат такива.50 лева,100 лева какви са тези цени! Въбще не ми се връзва дарба с пари. За жената от Айтос разбрах, че се казва Хикмет,  в момента обаче била в Турция и ще се връща през септември. Очаквам скоро да науча и телефон.
Онзи ден мой приятелки ходиха именно при нея, но не са я открили. В последствие отишли при някаква жена с име Мира пак от Айтос, казват че познавала. Очаквам и от там да ми дадат телефонен номер, било със записване.Жената нямала такса , оставили и десет лева.
Хикмет малко трудно се навива да гледа но за мен тя много познава, два пъти съм била при нея, до сега само едно нещо което ми е казвала все още не е станало.Обещаха ми да ми дадат номера поне на снаха и, чакам и получа ли го ще пиша както обещах на всички които помолиха.
Не правя реклама, някои да не помисли това, просто е изпитана затова така я хваля.   

# 507
  • Мнения: 0
моля Ви нещо за Огняна от стара загора

# 508
  • Мнения: 0
Ако трябва и до Айтос ще отида.... Само искам да разбера едноо единствено нещоооооооооо.....друго не ме вълнува.... Обаче ми се ходи при някоя дето наистина нещо познава .. А не да ми приказва "Ами може" , "От теб зависи" , че на когото се обадя или отида на консултация все това чувам

# 509
  • Мнения: 2 992
А не да ми приказва "Ами може" , "От теб зависи" , че на когото се обадя или отида на консултация все това чувам

Замисли се върху това. Най-вероятно е от теб да зависи, а не от годините които ще изминат. Дори и да не познават са ти казали нещо над което да се замислиш, освен ако не е нещо неизбежно което трябва да се случи без значение какъв ще е избора ти.

Общи условия

Активация на акаунт