90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №83

  • 31 034
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Taniaa,аз в началото зададох подобен на твоя въпрос и момичетата ми отговориха, че вода се пие винаги не по-малко от 30 мин. преди и след ядене,независимо какво е то./отнася се и за плодовете/

# 646
  • Мнения: 1 718
Браво за страхотните минуси!Аз сега съм по течението.Няколко дни почивка и после ще видя какви ще ги дробя.Нощес не съм спала от болки в корема.Не знам дали е от прекаленият тормоз върху стомаха ми.Ядох един пълнозърнест хляб за пръв път и може и да е от него.
Днес сте се изписали, но не пропускам и един пост. Wink

# 647
  • Мнения: 0
Харизанче,видях те ,че си тук и се спотайваш Wink,липсва ми хумора ти,все намираше да кажеш нещо забавно Hug ....а относно болките в стомаха е напълно възможно да са породени от досегашните ограничения в режима....трябва в началото да си малко по-внимателна с храните,които включваш...пиши по-често,моля те...

# 648
  • България
  • Мнения: 490
елионор благодаря за отговора!  bouquet Hug
ти си стимул за всички фиданки! Hug
останаха ми 3-4кг,знам борбата ще е много трудна с тях,щом за 3мес свалих едва 5кг.
изучавам разделното сега,много въпроси има в главата ми.пиша и в тяхния форум,момичетата са мн отзивчиви.
 hahahaхаризанка внимаваи на къде ще те отнесе течението Joy Joy Joy
нивероятно от хляба ти е станало тежко Hug
дискусията за водата-признавам не мога да ги спазвам тия часове.хапвам и веднага изпивам 500мл вода.тогава съм наижадна.
джиджи-карофена салата с зелева салата е мн добра комбинация.
задушени картофки.......мда....вкусни са.
ориз с зеленчуци.боб чорба.пържени картофки според мен недеи-пърженото подобре да е табу за нас  bouquet

# 649
  • Мнения: 0
Момичета трябва да сме много внимателни с писането,защото Крисси предупреди,че нова тема ще има чак довечера, Жанетка била заета..., а остават още само няколко страници до 50...

# 650
  • Мнения: 1 955
Валенце, добре дошла при фиданките!  Hug
Ще ти хареса, ще видиш.

Днес направо летя от кеф. Хапнах си най-после. От събота не бях яла "човешка" храна. Печено месце със зелева салата. За вечеря същото.

Мариета, какви са тези -18см. от бедрата? Та ти на щеки ли си останала?  Grinning

# 651
# 652
  • София
  • Мнения: 7 673
Равносметка в средата на ден втори.
Кг сутринта - плюс 100 г. от вчера - може би е нормално?  newsm78
Адско главоболие сутринта - това сигурно е нормално, но дано не продължи дълго, защото беше ужас просто.
Менюто днес:
З: 1 ябълка
О: боб, салата домати и краставици и филийка пълнозърнест хляб.
Преди мало съгреших с 8 фурми,  Embarassed Голяма глупост ли направих?
Успех на всички.  Hug
Елинор, и мен мен кефиш мнооого.  Hug

# 653
  • Мнения: 1 718
Навсякъде съм обградена от "фиданското човечество". Joy Joy Тук със настоящите, във Скайп с бившите фиданки. Crazy
Вили, разписвам се аз.Не мога да се нарадвам на форума, че има толкова много нови момичета.Преди Коледа се изписваха две страници за 20 дни.
Роси, течението ще го видим.Една от почиващите фиданки ме кара да започвам безвъглехидратната.А пък аз без хляб не мога.До няколко дни ще видя какво ще започвам, но трябва да е нещо, защото вече няма да имам какво да обличам. Rolling Eyes

# 654
  • Мнения: 181
Мона, определено си има разлика и много стимулиращо изглеждаш за нас. Няма да се отказваш - само напред. Hug
darling1981, успех с водния - малко остана  Hug
Валенцето, с теб см. Добре дошла. Аз мисля, че ще ти хареса тук с нас и ще свалиш повече от 10кг  Wink
marietka_81, стархотни резултати.   bouquet
Отивам да правя руло Стефани - ще се постарая да е максимално режимно  Naughty

# 655
  • Мнения: 712
Навсякъде съм обградена от "фиданското човечество". Joy Joy Тук със настоящите, във Скайп с бившите фиданки. Crazy
Вили, разписвам се аз.Не мога да се нарадвам на форума, че има толкова много нови момичета.Преди Коледа се изписваха две страници за 20 дни.
Роси, течението ще го видим.Една от почиващите фиданки ме кара да започвам безвъглехидратната.А пък аз без хляб не мога.До няколко дни ще видя какво ще започвам, но трябва да е нещо, защото вече няма да имам какво да обличам. Rolling Eyes

Ще издържиш Харизанче , ти си инат и можеш !Още повече че и аз си мислех , че без хляб не мога , но не било така , и без сладко не можех , но се свиква с всичко !Трябва само воля , а ти я имаш !!!Успех независимо какво ще решиш !

# 656
  • София
  • Мнения: 12 567
Мда, някои свикват без сладко, а други като мен трябва да свикнат със сладкото  Sick

# 657
  • Мнения: 712
Мда, някои свикват без сладко, а други като мен трябва да свикнат със сладкото  Sick


Блазе ти nana77 !!!Аз вечно съм влюбена в сладкото , всъщност то ми е най - големият проблем за качените кг. , но съдба ... какво да направиш  Blush!

# 658
  • Мнения: 164
Е ще натоваря темичката и с моя пост  Laughing.

Обядвах със зеленасалатка ,2 кюфтенца и топено сиренце  Embarassed

Ама се чудя за вечеря дали да хапна малко св.месце с гъби, ама свинско хич не обичам, но нямам друго. Sad

Браво на Мона   за очевидната и очебийна разлика  и браво и на marietka_81  за прекрасния резултат ти достигаш нивото и на друга наша любимка Прицесса.

# 659
  • Мнения: 0
Ще ни оведомите ли за новата темичка? newsm78 Тъй като не искам да губя връзка с вас-фиданки Hug

Общи условия

Активация на акаунт