90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №83

  • 31 022
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 714
Soraya0743, не всички са мами, аз само приличам на бременна. Joy
Вчера за пореден път ме оприличиха на такава.Вече направо ще си шия туники. Wink

# 676
  • София
  • Мнения: 12 555
Soraya0743, не всички са мами, аз само приличам на бременна. Joy
Вчера за пореден път ме оприличиха на такава.Вече направо ще си шия туники. Wink

Споко душо. Мен наскоро, водейки бременна ми кума при моята лекарка, ме поканиха една от акушерките да вляза първо аз  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 0
Преди да започна диетата ми правиха снимка,на която приличам на бременна.Преди диетата отричах,че съм напълняла,но тази снимка ме разтърси малко.А и аз вече имам няколко разпрани панталона Joy Hug

# 678
  • Мнения: 377
И моя отчет за днес
закуска - кафе без захар
обяд ориз и домат
вечеря боб
 Браво Мона и Мариетка за постигнатите резултати.  bouquet
nana77, Харизанова  разсмяхте ме. Но скоро ще им покажете на всички ей такива многознайковци , нали. Wink

# 679
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки, благодаря на всички за пожеланията  Hug . Едва сега стигам до компютъра, вчера и днес по цял ден с бебата сме навън. Днес съм въглехидратна закуската без да искам я пропуснах, за обяд си хапнах 200гр. жито със стафиди и орехи, за вечеря постен тостер и зелена салата. Сега се връщам да чета, че доста съм изпуснала.

# 680
  • Мнения: 3 453
  Тали, дано ти хареса!Друго щеше да е тъкмо изваден от фурната Laughing

  Денят мина режимно.Отчет дадох. Hug

  

# 681
  • Мнения: 0
А може ли да ми помогне някой?
Днес да се отчета накрая-
Аз вече бях писала какво съм яла днес,да не се повтарям-ябълки и ориз
Как съм се справила като за втори ден?И разбира се правих пилатес.
Благодаря предварително!
 Rolling Eyes Hug baby_neutral

# 682
  • Мнения: 191
Цитат
Laughing...за сметка на това, мисълта ми се е фокусирала в шкембе с масло Crazy Crazy Crazy Crazy...Мисля, че е напълно режимно и ще правя за белтъчния в четвъртък Crazy...
Дай рецепта мила!

С удоволствие Grinning
Купувам шкембе от Метро, от това, което е замразено на кубове, защото то е изчистено и има много дамар в него (това е месестата част на шкембето). Слагам цялата буца, както си е замразена в тенджера под налягане, наливам вода да покрие шкембето, но не затварям тенджерата на този етап. Оставям да заври хубаво, да поври малко, като през това време шкембето се размразява напълно. Хврлям тази вода, изплаквам парчетата шкембе и ги връщам в тенджерата. Отново налива вода, да покрие парчетата и добавям някой път 1-2 кубчета бульон ребърца Маги, някой път "Маги 10 зеленчука" 1-2 лъжици, но не и чиста сол. Затварям тенджерата и оставям да ври около 40-45 мин. Отварям, проверявам дали е увряло шкембето, ако не доварявам, ако е готово вече имаш поне два варианта:
1) Нарязваш шкембето на дребно, изхвърляш половината бульон, наливаш около литър прясно мляко, оставяш течността да заври на тих огън и прибавяш нарязаното шкембе. Като поври непокрито около 10-15 мин. е готова шкембе-чорбата Crazy...остава ти само да разтопиш масълце с малко (или който обича - повечко) червен пипер и си готова! Peace
2) Нарязвам шкембето на по-големи парченца, сипвам го в голям тефлонов тиган, прибавям бучица масло, 1-2 черпака бульон, Пикантина, черен пипер и задушавам-запържвам докато ми хареса на вид! Wink Другия вариант, който е по-добър за нашия режим е да сложиш шкембето с подправките и маслото в една тавичка и запичаш на фурна. Peace
И за двата варианта правя намачкан чесън с оцет (аз ползвам само ябълков, но и с другия става), лют, едросмял пипер, който го обича  и яде люто и това е Peace Crazy...Лапа се топло, със салатка отстрани и прекрасно МОЖЕ да се яде без хляб! Peace
Някъде четох, че шкембето е един от най-нискокалоричните месни продукти, така че го намирам за напълно режимно, без да се прекалява с мазнината, разбира се... Peace
Доста подробно стана, дано не съм досадила Embarassed...и дано е вкусно, на тези, които ще го приготвят! Peace Hug

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 20:31 от _Ели_

# 683
  • Мнения: 17
Добре дошли на новите момичета!
Вчерашния плодов ми беше много тежък - непрекъснато си бях гладна за нормална храна, но го избутах без прегрешения и дори без ядки. А водата...едвам успях да стигна 1л! Както и да е, днес кантара отчете -0.500 кг макар че съм в МЦ. Доволна съм.
Кашарел, Таня24, Дикси, браво за успешния воден и за за резултатите! И много минуси и през втория цикъл ви пожелавам!
Честито и на всички други отчели минуси!
Бибето, да е жива и здрава майка ти (макар и на патерица)!
Сиси 8227, пак сме заедно на 03/03! Ще се давим, то се е видяло! А, и Дидолина е с нас.
Ели, аз с нетърпение ще чакам твоите резултати и отзиви за воден преди плодов - тази идея все повече ми се върти в главата! А за по-малкия размер дрехи е рано още - аз скоро го постигнах, а виж колко повече кг и см имам свалени! Търпение му е майката.
Гери Попинс, съжалявам за загубата ти!
Ужасия, много ти е хубаво детенце!
Дес, извинявай ако съм те обидила - най-малко смятам да се бъркам на някой в работата или решенията, а упреци никога не раздавам - извинявай още веднъж!!!!!!!

# 684
  • София
  • Мнения: 7 673
Интрига, в подписа на Елинор има албум с нейни снимки. Ето: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346896<br />парола: elinor
Аз питах днес, ама понеже никой не ми отговори, пак да питам - днес ми е втори ден на диетата и между обедния и вичерния боб мушнах 8 фурми. Голям проблем ли е според вас?

# 685
  • София
  • Мнения: 12 555
Интрига, в подписа на Елинор има албум с нейни снимки.
Аз питах днес, ама понеже никой не ми отговори, пак да питам - днес ми е втори ден на диетата и между обедния и вичерния боб мушнах 8 фурми. Голям проблем ли е според вас?

Не. Аз всеки божи ден между обяда и вечерята ям по 1 плод.

# 686
  • Мнения: 0
Добър вечер на всички Simple SmileДнес приключвам с първата четворка.Тази сутрин се претеглих и познайте...за три дни нито грам надолу SadСлед днешния плодов се надявам да мръдна поне с 500 гр.
Менюто ми за вчера:З.1 ябълка/170гр./,а през останалото време от деня 1 малка пица/480 гр/с гъби ,маслини и дом.пюре като за вечеря си оставих от нея два пъти по-малко отколкото за обяда.На вечеря изядох и 1 шок.бонбон и 1 лентичка черен шоколад.
Днес  З.1 ябълка/200 гр/ О.2 ябълки 14 и 30 ч.1 ябълка ,17 и 30 ч.5 фурми и 4 ореха, В.в 19 и 30 300 гр.ябълка.
От началото на диетата пия по 3-3,5 л.вода,но май ми идва множко,защото сутрин се събуждам доста подута,въпреки че не ползвам никаква сол .Днес се спрях на 2,250 л.да видим утре как ще се събудя  Thinking
Засега се справям с глада,въпреки че съм много лакома,но като чета вие какви резултати имате все  повече се обезкуражавам.Едва ли ще смъкна и наполовина от това,което очаквам...

# 687
  • София
  • Мнения: 7 673
Благодаря ти, Нана. И аз засега няма да мина без плодче следобед, но се чудех, защото са фурми и не са ли някак по-калорични, пък и 8...  newsm78
Плодче, от вчера се канех да те питам. Като даваш линк към някоя тема, цитираш номера на поста - как си го настроила да ги брои? Аз нямам такава настройка....

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 21:07 от *Ирина*

# 688
  • София
  • Мнения: 72
Дикси, поздрави за волята и минуса и от мен.Доста късно се включвам, но бях толкова заета днес.Имам ужсно много работа, а то се очертава да е така до 31.03. Желая на теб и на всички съфорумки много много минуси.

# 689
  • Мнения: 3 499
Благодаря ти, Нана. И аз засега няма да мина без плодче следобед, но се чудех, защото са фурми и не са ли някак по-калорични пък и 8...  newsm78
Плодче, от вчера се канех да те питам. Като даваш линк към някоя тема, цитираш номера на поста - как си го настроила да ги брои? Аз нямам такава настройка....
То си го пише в поста най- отгоре, под заглавието на темата, като номера на поста започва с #. След номера е датата и часът.

Общи условия

Активация на акаунт