90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №83

  • 31 007
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 16
*Ирина* , според мен е по-добре да хапваш пресен плод следобед  Hug
Аз утре започвам последната четворка от втория цикъл. Колко бързо лети времето...  Grinning В неделя ми се пада втори воден, който съвпада с пълнолуние. Тъй като отдавна реших, че няма да правя воден, защото ми действа много зациклящо, ще послушам съвета на Жанета и ще започна нова четвoрка. Но ще правя "лек" белтъчен - само с кисело мляко и мнооого салатки. Разбира се, доклада ми ще е редовен, за да знаете дали добре се е отразило. Нямам възможност да пиша редовно вече, по цял дне съм на лекции. За сега се справям с обядването на време, но да видим за в бъдеще как ще е. Пожелавма ви лека и спокойна нощ    bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 7 673
Благодаря ти, Нана. И аз засега няма да мина без плодче следобед, но се чудех, защото са фурми и не са ли някак по-калорични пък и 8...  newsm78
Плодче, от вчера се канех да те питам. Като даваш линк към някоя тема, цитираш номера на поста - как си го настроила да ги брои? Аз нямам такава настройка....
То си го пише в поста най- отгоре, под заглавието на темата, като номера на поста започва с #. След номера е датата и часът.
Сега видях. Изобщо не бях забелязала досега. Благодаря.   bouquet
Принцеса, благодаря и на теб. Знам аз, че е по-добре плод, ама като бях освирепяла....нали ми е само втори ден и ми е трудно....

# 692
  • Мнения: 3 453
    Принцеске, дано има ефект и така Hug На мен ми е въглехидратен баш неделята, пфух! ooooh! Обаче пък видях че започва в 18:37, което ме радва.Ще гледам към 17ч да съм приключила с яденето.И да започна навреме с луната, така като е в разгара си в понеделник ще съм на плодове.

# 693
  • София
  • Мнения: 12 554
   Принцеске, дано има ефект и така Hug На мен ми е въглехидратен баш неделята, пфух! ooooh! Обаче пък видях че започва в 18:37, което ме радва.Ще гледам към 17ч да съм приключила с яденето.И да започна навреме с луната, така като е в разгара си в понеделник ще съм на плодове.

А на мен плодов  Whistling

# 694
  • Мнения: 63
утре съм плодов
а днешния ден  мина доста угояващо срамммммммммммммммммммммммммммммм после защо не мърда кантара

закуска  2 кивита
обяд-булгур с бамя и филия хляб
следобед 2 мандарини
вечеря-пица и парче баклава

фиданки утре съм 8 ден кога ще мръдне тапия кантар (не сме добри приятели с него)
 #2gunfire

# 695
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Една от почиващите фиданки ме кара да започвам безвъглехидратната.

Харизанова, докато не осъзнаеш че правиш диетата заради здравето си и самочувствието си, всяка твоята диета е обречена на неуспех. С най-добри чувства го пиша. Hug Желая ти успех с каквато и диета да се захванеш.

Аз изпекох за утре лучник с готово тесто. Ухае невероятно, направо нямам търпение да дойде обяд.

Ирина, фурмите не са толкова страшни, ако си спазила часовете между храненията.

# 696
  • Мнения: 0
   Принцеске, дано има ефект и така Hug На мен ми е въглехидратен баш неделята, пфух! ooooh! Обаче пък видях че започва в 18:37, което ме радва.Ще гледам към 17ч да съм приключила с яденето.И да започна навреме с луната, така като е в разгара си в понеделник ще съм на плодове.

А на мен плодов  Whistling
И аз съм на плодов преди воден.

# 697
  • Мнения: 16
Кашарелче, пак не съм я разбрала значи тая луна  Laughing Тогава до 7 да съм приключила с яденето, ама в колко свършва пълнолунието?
да, сетих се, 24 часа след това, естествено. Значи докато съм на бобища е пълнолунието  Grinning

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 22:03 от Принцесса

# 698
  • Мнения: 191
"Луната", т.е - фазата пълнолуние започва в 18 и нещо на 28-ми и съответно от този час броим 24 часа на течности...аз така знам. Иначе пълнолунието е три дни, така че, който е плодов и/или воден на 28.02, 01.03 и 02.03 ще намаже Crazy...Аз съм в голяма чуденка сега, как най-добре да оползотворя луната, щото така или иначе по план съм плодова на 28-ми и водна на 01-ви, което е най-идеалното! Peace Ама нали исках да правя водния ПРЕДИ плодов, та не знам Thinking newsm78...Пък Албенка чака да споделя дали става добре така (воден-плодов)....уффф - ще помисля още малко, но такъв бонус като най-силната фаза на луната, не е за изпускане, щом така или иначе ми се "полага" по режима Rolling Eyes Peace

Утре съм на плодове Sick и май ще ям само домати през целя ден! ooooh!

# 699
  • Мнения: 31
Ели, предвид фазите на луната и аз реших така - плодов на 28.02, воден на 01.03, както ми е по режим, пък да видим какво ще стане.
Нищо не каза за баницата??

# 700
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Иначе пълнолунието е три дни, така че, който е плодов и/или воден на 28.02, 01.03 и 02.03 ще намаже Crazy...

И аз намазах, и аз. Плодов на 1 март, воден на 2 март. А за празника 3 март дебела мазна пържола  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 17
Мариетка 81, резултатите ти са впечатляващи! Браво и продължавай все така! Нали ще пишеш как върви след като си пропуснала воден - има ли зацикляне, равномерно ли продължаваш да сваляш...Така или иначе имаше доста дебати около водния.
Ирина, много са 8 фурми, а и сушените плодове са за плодовия. По-добре хапни ябълка или портокал ако не издържаш м/у храненията.
Принцеска, ти твърдо реши да не правиш воден, така ли? Аз май още чета мнения и съм в размисъл...
С тия фази на луната - значи ако правя воден, по-добре да го направя преди плодовия, че да хвана 02/03 - пълно объркване!

# 702
  • Мнения: 16
Албенка, да, твърдо го реших. Много добре свалях, и изведнъж спрях за 2 седмици след водния. направо започвам нова четворка на 28-ми.

# 703
  • Мнения: 1 953
Албенка, да, твърдо го реших. Много добре свалях, и изведнъж спрях за 2 седмици след водния. направо започвам нова четворка на 28-ми.
Стига деее, сега ме наплашихте  Laughing
Радвах се, че вчера го устисках, сега ако почна задържане ще се пръсна от яд  Crossing Arms

# 704
  • Мнения: 0
Миси, и аз съм така 28.02 - плодов, 01.03 - воден. Ще се подкрепяме  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт