90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №83

  • 31 005
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31
Bibeto, станахме доста , супер....тук сме всички  Hug

# 706
  • Мнения: 191
Ели, предвид фазите на луната и аз реших така - плодов на 28.02, воден на 01.03, както ми е по режим, пък да видим какво ще стане.
Нищо не каза за баницата??

Така Миси, май ще сме си заедно, както беше планирано, пък следващия път може да направя водния преди плодовия newsm78. Ако не беше това съвпадение точно с пълнолунието, нямаше да го взема предвид, но сега е грехота да го изпуснем на 1-ви. Peace
За баницата...тя Пети още вчера пусна линк, че рецептата е в раздела с рецепти, пък аз писах, че съм заменила малгарина с олио, защото маргарин не използвам никога и за нищо Sick. И залях готовата, сурова баница със захарен сироп (1:1 вода и захар, по около 150гр. всяко) и така я пекох. В резултат се получи много особен сладкиш с кори с карамелово-таханов вкус и никакъв вид Laughing...Не е лошо, но няма да влезе в тефтера с любими рецепти, а и аз хапнах съвсем мъничко, защото опекох и чеснови питки (пак са в темата с рецепти) с готово тесто и станаха ВЪРХА, та наблегнах на тях Crazy....и даже попрекалих, ама днес бях ядосана, че не свалям и не си ограничих порциите Crossing Arms. Поне бях абсолютно режимна - питки и това е Crazy...

Ужасийке, видях по-напред какво си ми писала и благодаря! Peace Права си, разбира се...за разлика от много момичета, аз имам проблеми със соленкото и просто не мога да не си сготвя вкусно, както и домочадието е свикнало. После хапвам повече отколкото трябва Blush...знам си ooooh! Tired
Ще се опитам във втори цикъл да съм по-стриктна, въпреки че с плодовете удрям на камък - не мога да ги ям и това си е Sick ooooh! - ужасно зле ми влияят на иначе супер-здравия стомах Tired. Имам какво да променям откъм стриктност и ще се опитам, но колкото -толкова....в никакъв случай няма да прекъсвам режима! Peace
Принцеске, напълно съм ЗА решението ти Peace...При такова сваляне "по учебник" като твоето е излишен стреса от водния ден! давай си смело нататък, пък ние дето не сваляме така, ще се наливаме с водица Laughing Peace...

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 23:12 от _Ели_

# 707
  • София
  • Мнения: 7 673
[Ирина, много са 8 фурми, а и сушените плодове са за плодовия. По-добре хапни ябълка или портокал ако не издържаш м/у храненията.
Така си и мислех, Албенче. Ама все се надявах, че не е много страшно.  Wink
Гледам, че си имала същите кг. за сваляне от началото като мен - 12. Може ли да ми кажеш как бяха разпределени свалените дотук при теб? Колко свали в първа фаза? Резултатът ти ми се вижда невероятен. Браво.  Hug

# 708
  • Мнения: 0
Първият воден не беше труден, но той беше в неделя и си стоях в къщи. А на този ми се очертава голямоооо висене пред детската градина  Whistling , ще подавам документите на малката. Дано свърши за ден, че ще се наложи да обиколя поне 4.

# 709
  • Мнения: 17
Принцеска, абсолютно същото се получи и при мен - 2 седмици след водния нищо. Но пък и сега свалям доста по-малко отколкото през първия цикъл - резултати отчитам на около 8-10 дни. Как е при теб, колко общо досега си свалила за втория цикъл (аз съм -2 кг за 23 дни)?
Ирина, първият цикъл свалих 6.5 кг, 7 см от ханша, 12 см от талия, 3 см корем и 4 см бедро. М/у другото и моите деца са с такава голяма (че и по-голяма - 20 год) разлика в годините.

# 710
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, първият цикъл свалих 6.5 кг, 7 см от ханша, 12 см от талия, 3 см корем и 4 см бедро. М/у другото и моите деца са с такава голяма (че и по-голяма - 20 год) разлика в годините.
Страхотен резултат! Аз и на това ще бъда доволна дори и до края, като се има предвид колко съм лакома и несериозна и как ми прилошава и ме боли глава.  Tired
Да са ти живи и здрави децата! Много предимства има за мен това, че и трите ми деца са с големи разлики помежду си. (най-вече това, че вкъщи винаги има малко детенце, да са ми живи и здрави.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes)

# 711
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз вечерях ориз с едно доматче, а преди малко ометох 2с.л. леща, за да я опитам на вкус как е... супееер беше, но все пак си е режимна и не са много 2с.л. За целият ден съм изпила 2,5л. вода Wink
Утре съм на въглехидрати и за обяд ще хапна форнети, защото няма да съм вкъщи, а за вечеря съм на мислила спагети със зелена салата или с доматче Peace Мога ли за едно ядене да смеся няколко вида форнети newsm78 Вие по колко грама форнети изяждане наведнъж?

А да Ви кажа как ми се е прияло нещо сладкоооооо #Crazy

# 712
  • България
  • Мнения: 490
интрига  утре тъкмо е ден за сладко.направи си постните шоколадови квадрати!
уникални са!цялото семеиство им е фен!
пробвала ли си ги? Hug
днес си мина режимен деня.утре плодове-2греифурта,1портокал,малко тиква и 100гр ядки.зелето е за
вечерта ако се наложи.мн мн вода
лека вечер от мен.ще хвърлям по едно око...
утре нова темичка ще има.  bouquet

# 713
  • Мнения: 0
Добър вечер, момичета! Не мога да се сдържа да не се вмъкна,а темичката свършвааа!
Вили, много се колебая за този пусти воден ден - много народ спомена за зацикляне. Сигурно ще реша на 1.03 вечерта. Но при всички случаи, мисля че трябва да е максимум плодов, а не да се прескача или подменя с друг. Мисля си, че на тази диета номерът й е в ритъма, не би трябвало да го нарушаваме... Ще видим и ще решаваме.
Гелика май и ти ще си с нас - нали ще се консултираме? И май че и Ужасийка ще е с нас? А разбрах, че и луната ще помага. Hug
Ирина, търпение. Една позната /извън тукашната група/ започна да отслабва на 25-тия ден! И то с много наведнъж!

Момичета, един въпрос ме изтормози днес: като не можах да се организирам по друг начин и успях да се класирам да обядвам едно тъпо ризото със зеленчуци чак в 15 часа /полуумряла от глад/ и като се натъпках, в 20 часа посмъртно не ми се ядеше.  Насила се натъпках с две сарми, за да отчета вечеря. Ама така ли тряблаше да направя, или по-добре да бях анулирала вечерята? Моля ви за мнения, понеже това и друг път ще ми се случва /а може би на много от нас/ newsm78

# 714
  • София
  • Мнения: 1 338
Пробвала съм квадратите и наистина са страхотни, но утре няма да имам време да ги направя Peace

# 715
  • България
  • Мнения: 490
Nelly11 правилно си постъпила!така трябва да е-3 хапвания. Hug

# 716
  • Мнения: 1 710
DJ Rossi Ей се появи. Wink

# 717
  • България
  • Мнения: 490
харизанка как си скъпа? Hugмузиката от мен,от теб водичката.гледали наградите на паинер?
видях те че надничаш отгоре и си спомних че спомена безвъглехидратната диета.до сега се рових там.то само месо и зеленчуци бе....няма плодове,няма мляко...сладко ама никак
не е за нас това,определено не...
бягам сега в разделното и пак ще поглеждам тук Hug  bouquet

# 718
  • Мнения: 1 710
Сега гледам турски сериали без звук, само картинки. Joy У нас дискотеката затвори. Wink

# 719
  • България
  • Мнения: 490
ох... Embarassedмъжа ми ако разбере с  какво се занимавам всяка вечер ще ме изгони накрая!
споко....няма пикантериии Joy
уж отидох в разделното да чета,а се метнах в -магията на суровата храна.ще правя лунуване,тибетска гъба вземам.....маи нацяло ще се смахнаааааааа #2gunfire Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт