Седмичката 10-16.10.05

  • 2 422
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Днес температурата ми падна, лелята ще дойде всеки момент и...лапароскопията ме зове с пълна сила. А така ми се искаше да ми се размине  Cry

# 16
  • Мнения: 1 951
Danidan, и аz съм тук, но си трая, zаЩото няма с какво да се похваля, а и не искам вече да се оплаквам...
Момиче, може пък да се окаже че е zа добро... А и докато не е факт има надежда...

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Не съм писала от много отдавна тук. Ако са по-паметливи Ва, Лали и Моренка може и да се сетят за мен. Спрях да пиша, защото за разлика от вас не правех нищо Embarassed
Имаме единствено спермограма и хормонални изследвания /уж добри/, махнах полип и толкова. Все си мислих, че ще стане, ама не...и така скоро ще станат 4 години очакване...
Сега да се похваля, че атакуваме сериозно. В петък сме при Вакрилов в Св. София - готови на всичко Grinning. Много ме е страх, но и се чувствам щастлива и облекчена.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Момиче мило може пък лапарослопията да е решението за вас . Не се натъжавай  Hug !

Лекси браво за решението ! Само така - в атака с проблема ! Успех с доктора !
И те помня разбира се  Simple Smile .

# 19
  • Мнения: 7 716
Браво, Лекси. Пиши как е минало. Гледам, че пишеш по други форуми и мислех, че сте се отказали. Успех.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси Grinning
А, няма отказване - ако не стане така, иначе, но ще има Grinning

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Супер Лекси, след това ще чакаме обшиииииииирен доклад само с хубави новини!
Лали, супер графика- докарваш я на красота
Момиче, успех на лапарото

# 22
  • Мнения: 1 419
Не че имам с какво да се хваля, ама да ви махна за здрасти и да ви кажа че съм з вас  Heart Eyes

Почваме местене и като за начало яко мускули ще правим и ще чистим  Confused

Ва, сори че така любопитно, ама какво си обещала на Лали?  Blush

# 23
  • Мнения: 7 716
Ще сме в една тема в мамешкия форум Wink

# 24
  • Мнения: 1 419
хмм, добре звучи - пожелавам ви още този месец да се преместите  Heart Eyes
а ако и компания приемате...  Blush

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Аз откакто и обещах и започнахме да се движим наравно с цикъла, ще взмеме да го спазим ние!
А компания приемаме на драго сърце lalalala

# 26
  • Мнения: 303
Ех от кога чакам аз да ви честитя сбъдването на това обещание ... ама от този месец никой за нищо не питам че ме е яд на моята уста от време на време, аз за хубаво питам ама ей на няма ефект smile3505
Лекси и аз имам дълга памет - успех в действията, които ще предприемате ...

# 27
  • Мнения: 1 029
Здравейте,всички!Как сте днес?
klia,и ти си от раннобудните-браво!
Аз още съм с пламтящо гърло и малко му се ядосвам,но какво да се прави..
Как сте с настроението?Желая ви много усмихнат ден и дано се появат +тестчета! smile3525

# 28
  • Мнения: 1 320
Момиче мило може пък лапарослопията да е решението за вас . Не се натъжавай  Hug !


Морена, момичета, благодаря за окуражителните думи. Уговорих вече лапарото-другата седмица ще е. После ще пиша как е минало.
Не съм тъжна, уплашена съм и то много, защото имам алергия към упойки. Ето това ме притеснява, не процедурата.

# 29
  • Мнения: 1 029
Момиче,дано всичко мине добре! spoko
А като си алергична,как те упояват.Това са големи мъки,иначе?!

Общи условия

Активация на акаунт