Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 726
  • 711
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 652
Прощавайте, че пиша втори пост, но нещо му има на лаптопа ми и......  , а искам да поздравя Green dream за хубавия аватар  bouquet  bouquet  bouquet и на всички да ви пожелая Весели празници - днес- Лазаров ден, а утре- Цветница. Честито на  именниците!   bouquet  bouquet  bouquet
Аз отивам на Преподобна Стойна- не съм ходила, за първи път ми е. Grinning Grinning Grinning

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 360

Но и тук да кажа ето първата ми асоциация  Grinning




Какъв е символът  newsm78 newsm78 newsm78

Весели празнични дни, на именниците и техните близки - честито!

   


  П.П. Лени съм  Simple Smile

# 677
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
"Руната INGUZ Тя по принцип е благоприятна руна, символ на успешното завършване на начинанията, както и на ново начало."

Позволявам си да го копирам тук. Акотрябва после ще трия Simple Smile
Mijjjka , Merci! Аз не съм особено запозната с руните.

Весели празници на всички!!!!

Благодаря на всички, които ми писаха на лични и тук в темата!
Благодаря ви, че ви има и сте толкова добронамерени, помагащи и светли хора!
Тези дни ще пиша какво стана.

# 678
  • Мнения: 10 698
арт мамаHug

Ето и още малко за Ингуз:

Ингуз (INGUZ)
---------  Тази руна съобщава, че имате възможност да завършите всеки проект, с който сте се захванали.
--------   Плодородие, раждане, нещо ново, нови начинание... намиране на изход от всяка ситуация...
--------- Една от най-прекрасните и най-могъщите руни на Футарка. Руна на плодородието в репродуктивен (възпроизводителен) аспект. Сферата на действие е обширна, обхваща и физическия и тънките светове, също и събитийния (каузален) план.
--------- Руната има способност да снема излишното напрежение и да възстановява баланса (равновесието) на виталните сили у човека.

Тъй като работата ти е творческа (прегледах блога ти - прекрасни неща правиш   bouquet ), тази руна може да се изтълкува и като стимулираща творческия процес, който се е също своего рода раждане  Grinning

Относно дискусията от предните няколко поста - клоня към мненията на Дарена и Мила. И на мен ми дотегна да анализирам и да търся кармичните уроци във всяка ситуация  Laughing
Живейте във веселие и с леко сърце и се радвайте на живота  Hug

Весели, слънчеви и цветни празници на всички    bouquet  bouquet  bouquet

# 679
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Честит празник на всички, не само на именниците Mr. Green
Това са прекрасни християнски празници и не си заслужава да ги изживеем с тъга, за което ми помагате именно вие и за което ви благодаря от цялото си сърце Heart Eyes
дали всичко е илюзия, защото така ми изнася, или действително отваряйки тази тема от компютъра ми лъхва енергия, но повярвайте- в момента, в който ви зачета и като че ли една светлинка се появява на пътя ми.

Желая ви прекрасни и слънчеви празници.  bouquet

# 680
  • Мнения: 2 657
Снощи легнах с мисълта,че ще сънувам и че ще запомня съня си.Така повтаряйки си съм заспала.
Да,сънувах и го помнех.Сънувах две риби,които плуваха в синхрон и все едно си играеха една с друга,нищо,че бяха в аквариум,те се чувстваха много свободни .
Това което аз разтълкувах като станах беше-това сме аз и съпруга ми.Ние със всеки изминал ден ставаме все по ближни.Споделяме,говорим/което преди рядко се случваше/.Първото нещо което ми дойде на ум,е хармонията в семейството.
Това е за съня,но има и още неща който ми се случиха до обяд и то неочаквани,но много желани....


След като се събудих и глътнах кафето,мъжът ми рече,хайде обличай детето и ако искате да отидем до пазара.Хич не ми се ходеше,но беше очевадно,че иска да излезем тримата.Обиколихме единия пазар и от там отидохме на другия,които аз хич не харесвам,но според моя мъж се намирали полезни неща за малко пари.
Отидохме там и на едното място той се загледа в машинките,бургииките и пр...А ние с детето бяхме в другия край.Люби гледаше едни обувки и ми казваше,как като порастне ще си ги купи,защото били му харесали много.В това време един наш познат/беше охрана в яслата на детето и го помни много добре/се обърна към него и рече,заповядай,но само няма да плашиш майка ти с това.Това което му подари беше малка плюшена змия.В първия момент през акъла ми мина-как можа точно змия да му подари.Но веднага превключих на другата вълна-това е само една играчка и няма нищо общо с тези в реалността.Взе си той играчката,благодари му и тъкмо се обърнахме и един човек ми подава кутиика с думите-а това е за мама,послучай цветница.Кутията беше отворена и се виждаше синджирче със сърце.Аз в първия момент казах,ама не моля ви се.Но той рече-вземи я и ми я набута в ръцете.Благодарих му и тръгнахме към мъжа ми.Да поясня само,че аз този човек не го познавам,за първи път го виждах,а се оказа баща на мой съученик в последствие.До тук добре,прибрахме се и аз вадя кутията да си разгледам подаръка,като си мислех,че е верижка за врата.То се оказа гривна и аз извиках от радост.Само рекох на моя мъж,аз толкова гривни мерих тези дни за онази блуза,но нито една не си харесах.А тази е толкова нежна,така,че идеално ще подхожда на блузата ми.До тук със подаръка ми....


Свекър ми пък уж тръгна за работа,но се обади,че се прибира и че са си му дали заплатата и е приключил с тоз ресторант.А той човека намери друга работа от 1-ви и подаде молбата преди 2 дни,да се счита че от 1-ви не е на работа.Все пак се притесняваше,че може и тази заплата да не получи днешната,а пък за другата/че те вървят месец на зад,при условие че напусне преди срока които е посочен/ направо не си и помисляше.Дори беше казал на въпросния си шеф,че не я иска,само и само да се измъкне от там заради нервите които хабеше.Прибра се човека и рече,дадоха ми заплатата,дори ми казаха другия месец на еди кое си число да отида да си взезема и другата ShockedВ този момент аз рекох-виждате ли,че всичко си идва на мястото,за тези два дни се случиха такива обрати и неща,за които не бихме и мечтали да станат толкова бързо.Изпитах страхотно усещане и рекох-татко ела да си те нацелувам/та си се напрегръщахме и нацелувахме взаймно/.Няма какво да си кривя душата и аз имах неговите съмнения,че дори тази заплата няма да му дадат,но твърдо отхвърлях тази мисъм.


п.п.тази сутрин направих ритуала с парите при новолунието!
Незнам това последното със заплатите на свекър ми на това ли да го отдам или си е чиста мечта която хранех в подсъзнанието си Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 10 698
Да припомня, че днешният ден е изключително важен. Освен, че е Лазаровден днес се отбелязва и

Часът на Земята 2010  Heart Eyes

Тази вечер в 20,30 ч. милиони хора в 125 държави и поне 42 български града ще изключат осветлението за един час и ще се включат в "Часът на Земята".
Идеята не е да се пести ток, а символично да се покаже, че е време за сериозни действия срещу промените в климата.
Всеки от нас ще има един час за размисъл, за разпален разговор с приятели, за романтична вечеря с близки хора.


Какво е Часът на Земята?

Вярвам, че повечето от нас ще се включат   bouquet

# 682
  • Мнения: 10 698
Йо, днес явно е и Ден на неочакваните подаръци  Grinning
Преди време една приятелка ми беше казала, че при подреждането на библиотеката си намерила една книга, която решила да ми подари - от нашите си  Heart Eyes
Каква беше изненадата ми, когато днес като се видяхме, ми връчи не една, а цял огромен плик с книги  Mr. Green  
И понеже тя ни чете и темичката, й благо-даря и тук от все сърце   Hug   bouquet

# 683
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Чета ви от доста време, но не се разписвам заради много съображения. Все пак искам да изкажа благодарност към Рени, която дори и не подозира, че  е пътят ми към вас, когато ви изгубя!
 Рени newsm51



Честит празник!
Довечера ще се включа в инициативата, сигурна съм, че съвкупността от толкова хора, отправящи мислите и енергията си в тази насока ще даде сигурен резултат!  Hug

# 684
  • Мнения: 2 657
Йо, днес явно е и Ден на неочакваните подаръци  Grinning


Сигурно GrinningМного неочаквани неща се случиха през тези два дни за мен.Но мога гордо да заявя,че когато някоя лоша мисъл мине през главата,аз веднага я игнорирам/абе незнам как става,ама я забравям на секундата/и обръщам мислите към хубавите неща от живота.

Честит празник на всички празнуващи  bouquet

# 685
  • Мнения: 7
  bouquetВесели празници на всички!!! 
   Записвам се да ви следя. Много ми допада всичко, което успях да прочета! Не знам кога ще успея да изчета всичко. Много ми е интересно!Благодаря ви момичета!

# 686
  • Мнения: 2 657
Прочетох книгата Simple Smile
Аз да попитам,тези който са чели другата за децата:Има ли някакви техники,които да прилагаме върху тях,за да ги променим?
Питам,защото моето детет е много твърдоглаво,понякога доста странно,дивичко и превъзбудено.А да не споменавам,че е все сърдит и все не му изнася всичко Tired


п.п.Сега започвам ''Излекувай живота'' на Луиз Хей,после минавам на ''Ангелска медицина".

# 687
  • Мнения: 1 652
Здравейте, момичета!Честита Цветница!
Наминавам да ви разкажа малко за екскурзийката ми до църквата в Златолист- Свети Георги  , там където е живяла Преподобна Стойна.Нямам съмнения, че е Чудотворно и енергийно място, като Рупите, Седемте рилски езера, Кръстова гора, църквата в Катунци... богата е земята ни.
Тихо място скътано в планината.  Двор, 1300 годишно дърво, 1300 годишна църква в която трябва да се наведеш, за да влезеш. Църквата ниско в земята, слизаш по едни стълби,малка с много килимчета , а на метър пред иконостаса по средата има плоча с двуглав орел, на/д/ която Преподобна Стойна е левитирала. На тази плоча стъпваш бос и можеш да си пожелаеш нещо.В задната част на църквата има свод през който се минава по едни стълби, и пак се навеждаш, за да се изкачиш до стаята на Преподобна Стойна -по малка стая не съм виждала / спрях да си мисля, че спалнята ми е малка/- едно легло и нейната икона на стената.В предверието, което е три пъти колкото стаята, на една колона има реставрирана / може би/- гола жена- в църква Shocked /и тук се сетих за нещо, което после ще разкажа./В това предверие- тетрадки за написване на имената , които се четат от свещеника за здраве  и друга тетрадка за записване на  желания.
Дворът- чист, бял , с един кладенец по средата, бели цъфнали дръвчета с навръзани мартеници по тях, а долу пълно с детелини, трилистни, но толкова едри и красиви, като теменужки, и странно така разположени листата, че има място за четвъртото листо, сякаш някой го е откъснал. В горния край на двора- гробът на Преподобна Стойна- сестрата на Свети Георги. Както на гроба на Ванга, така и тук свещ не можеш да запалиш лесно- духа вятър- винаги, ама винаги- на гроба на Ванга съм ходила над 20 пъти.Ванга казва, че Преподобна Стойна е три пъти по силна от нея. И двете са  загубили зрението си и за получили дарба. Малка преди Преподобна Стойна да умре, Ванга получава дарбата си.


Какво се сетих като видях голата жена на стената  в църквата в Златолист.
 Според  Лариса Ренар, за чиято книга ви говорих преди няколко поста, има 7 нива на женска власт- ето ги:
1.   Умението да привличаш – мъжете есетествено
2.   Умението да задържаш
3.   Умението сама да изкарваш пари
4.   Емоционалната власт- обаятелна жена, в която всички са влюбени
5.   Пространствена – времева власт- равнището на личния самолет, милиардите, жената от това равнище е министър- председател,губернатор или собственик на голяма корпорация
6.   Менталната власт- жената от това равнище може да опраделя как да мисли човечеството-тя може да напише само една книга , но да получи всичко и слава и пари- това е коко Шанел- законодател в модата, Екатерина Велика
7.   Седмото равнище- духовната власт- връзката между висшите сили и хората-това са духовните учители на човечеството-Елена Блаватска,Елена Рьорих, Майка Тереза.

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 10:34 от darena

# 688
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Честита Цветница и от мен!   bouquet   bouquet   bouquet

Момичета, искам да споделя нещо хубаво, което направиха за мен днес ангелите. Имах планирано пътуване до България сега по празниците, и както е етично, се объдих първо на бившия ми съпруг, за да му предложа да си избере колко дни детето да стои при него, за да планирам да посетя моите родители и баби. Той тогава ми заяви, че иска всичките дни и много страдах, но нищо не можех да направя - изнудва ме с декларацията - разрешение за пътуване на детето. Преди малко ми се обади, че не му позволяват отпуск и не може да вземе детето. Остава да ми каже кога все пак ще има почивни дни, за да види и тя баща си. А през останалото време ще я заведа при бабите ми и родителите ми... За мен си е ангелска намеса, в последния момент... за което много им БЛАГОДАРЯ newsm51

darena, благодаря за информацията! Бих искала и аз да отида някой ден...

# 689
  • Мнения: 2 657
x-x-x Hug
Моята посявка сега е относно детето.Днес когато мислех върху тази моя посявка и молба-аз си представих детето си.То беше весело,разбрано и кротко дете.Разходките с него бяха удоволствие!
След малко в главата ми дойде идеята,че ако той изпълни някоя моя поръчка/да си подреди стаята,да събере играчките,да си изяде храната и т.н.,това са неща които той никога не прави,а заявява-направиго ти и се присмива/,аз трябва да го награждавам с паричка.И така накарах го да си изяде храната и естествено му дадох паричка.Обясних му,че всеки път ще бъде възнаграждавам и че когато събере еди си колко парички,ще може да си купи така желаната книга от него.

п.п.В подписа ми се вижда на колко е,но детето ми чете.Има сутрини,когато се буди в 6:30 и взема някоя книжка и си чете,докато не се събудя.

Общи условия

Активация на акаунт