3-ти март ,къде?

  • 6 160
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! Simple SmileНаближава почивният ден 3-ти март.Къде си заслужава за един ден?Първоначално идеята беше да се ходи до Рупите/в Мелник и Рожен сме били скоро/,но за един ден ...дали не е много като път?Вие къде мислите да пътувате?Приемат се всякакви идеи за разходки. Heart Eyes

# 1
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и пред нас стои този въпрос, и ние мислехме за Мелник ама малко повечко е пътуването, а аз с този 8-месечен корем малко се притеснявам, че от София до там има доста завои, които се минават

друг вариант, който четох в друга тема, предложен от една мама е - в Плевен и плевенската епопея, това мисля, че е добър вариант

ние за сега си мислим за Копривщица - ходихме там през септември и много ни хареса, а и пътят е час и половина от София, там може би ще е по-интересно за априлското въстание, но тогава няма да можем много да пътуваме

иска ми се много, обаче, на тържествената заря в София вечерта да заведем дъщеря ни и да вземем и цветя, които да поднесем на паметника, но все още и ние обмисляме окончателния избор

# 2
  • Мнения: 674
Двореца Велинград! Peace

# 3
  • Мнения: 97
А варненските мами имат ли идеи??? Писнало ми е от Добрич и Бургас плаза, пък и го дават дъждовно, не става за красивата природа на Мадара и около Шумен. В Свещари вече бяхме, който не е бил - заслужава си, гробниците са по-интересни от казанлъшката!
Дайте други идеи Praynig

# 4
  • Мнения: 493
и ние  се чудим на къде да поемем Wink  Thinking

# 5
  • Мнения: 4 784
Отдавна съм планувала Златоград, не е и много далече, ама с това скапано време, хич не е за разходки... Confused

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да повдигна темата от миналата година. Споделете ...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 583
Сандански - искам на топлоооо!

# 8
  • Мнения: 1 937
Жеравна, Котел, Елена.

# 9
  • Мнения: 165
и аз си мисля за Велинград или Копривщица  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 993
Хисаря или Гърция, да стоплим кокалите.  Peace
Тази година почивните дни за 3 март са цели 4.

# 11
  • софия
  • Мнения: 757
В Гърция...за първи път.

# 12
  • Мнения: 937
Вече резервирах Велико Търново да видим прословутото светлинно шоу на Царевец най-сетне от години ми е мечта!

# 13
  • софия
  • Мнения: 757
Ех, Търново е родния ми град. Наистина шоуто е уникално. Peace

# 14
  • Мнения: 4 784
Вече резервирах Велико Търново да видим прословутото светлинно шоу на Царевец най-сетне от години ми е мечта!
Шоуто наистина е страхотно! Аз съм го гледала няколко пъти и все се впечатлявам!

# 15
  • Мнения: 87
А бихте ли споделили идеи за изгодни места за преспиване в Търново или наоколо?

# 16
  • Мнения: 2 384
И ние сме резервирали за светлинното шоу във Велико Търново. Дано да е приятно времето и за разходка Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 583
А бихте ли споделили идеи за изгодни места за преспиване в Търново или наоколо?


До Габрово знам страхотно местенце, но пък да не ви е далеч..

http://milkana.info/

# 18
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
аз си мисля за Велинград или Копривщица newsm78

# 19
  • Мнения: 87
А бихте ли споделили идеи за изгодни места за преспиване в Търново или наоколо?


До Габрово знам страхотно местенце, но пък да не ви е далеч..

http://milkana.info/
По-скоро Търново или Арбанаси имах в предвид.Къде преспивате ходилите там - къщи за гости, хотели, препоръчайте нещо, което ви е харесало.

# 20
  • Мнения: 4 784
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402009.0
Из форумските теми за Търново, доста пъти е ставало въпрос за предложения относно хотели и ресторанти.
За заведение бих могла да ти препоръчам ресторант Конкорд - много интересни вкусотии и хубава обстановка. Има и хотелска част, но не сме я ползвали. Последно бяхме в хотел Премиер, не че съм недоволна, но чак не бих го препоръчала. В Студио бяхме преди две години, тогава беше добре, сега незнам какво е положението, но има страхотна възможност за гледане на Звук и Светлина от стаята, особено в този студ. Миналата година пък бяхме в онзи хотел, на който преди няколко месеца му пропадна асансьора, но не си спомням името, ок беше общо взето.

# 21
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Ние сме на Азалия в "св.св.Константин и Елена."

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Уф, аз още нищо не съм измислила. Единият иска на ски, другият на спа, третият да е евтино, четвъртият не знае какво иска. Я, дайте още идеи  Rolling Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 583
elsi, така като чета - бих ви препоръчала "Борика" в Чепеларе - отговаря на трите условия (за четвъртия, дето не знае, има басейн  Peace)

# 24
  • Мнения: 10 635
Мацки, да сте попадали на изгодна оферта за хотел с басейн?

# 25
  • Мнения: 582
Мацки, да сте попадали на изгодна оферта за хотел с басейн?


Тъкмо това съм се разтърсила и аз и виж кое време стана  #Crazy Най-изгодно ми се стори ето това: http://www.visitbulgaria.net/bg/pravets/vacations/martenski_praz … avets_100518.html

Гледам, че има и екстри за децата-детски клуб, бавачка, урок по голф. А и за възрастните всички екстри са безплатни. Гледам, че децата ни са с 5 дни разлика.

# 26
  • Мнения: 10 635
Slyn4o ,
ние ще гостуваме на бабите, но вие, ако сте решили - не се колебайте да резервирате. Мъжът ми е бил 3-4 пъти в този хотел, за последно беше миналата седмица и само суперлативи говори за него.

# 27
  • Мнения: 937
Супер като чета коментарите ви за светлинното шоу съвсем нямам търпение и дано това време да се оправи до тогава.
Иначе аз сама си харесах хотел за първи път ще съм в града и дано да съм случила, също може да се гледа шоуто от терасата ни, но от там ми казаха че звука няма да е като на площата където е озвучението така че ще взема и дъждобрана на дребната за всеки случай, явно ще сме навън.
Приятна почивка на всички! Четири дена са да им се насладим напълно.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 768
А бихте ли споделили идеи за изгодни места за преспиване в Търново или наоколо?

Преди 2г. за последно като бях в Търново спахме в хотел Силвестър.
Малко и чистичко хотелче. Доволна съм.

# 29
  • Мнения: 844
Отиваме на Жеравна! С нетъропение чакам почивката!

# 30
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Хисаря-хотел Аугуста, ама като гледам времето май няма да мръднем от хотела

# 31
  • Мнения: 3 993
Аз толкова суперлативи съм слушала за Аугуста от близка приятелка, сигурна съм, че ще ви е добре и да не излезете от хотела.

# 32
  • Мнения: 937
А бихте ли споделили идеи за изгодни места за преспиване в Търново или наоколо?

Преди 2г. за последно като бях в Търново спахме в хотел Силвестър.
Малко и чистичко хотелче. Доволна съм.

И аз резервирах в Силвестър радвам се на положителното ти мнение.

# 33
  • Мнения: 119
3 дневна екскурзия до Халкидики – Ситония за 129 лв. (важи и за 3-ти март).

http://bg.kolektiva.net/sofia/2-noschuvki-s-organiziran-transpor … ja-za-129-lv.html

# 34
  • Мнения: 472
Много ми се иска да мръднем някъде през тези дни. Спряла съм се на х-л Елбрус- Велинград- много приемлив като цени, но не сме били там до сега, дано да става. Обаче малкият се опитва да се разболява, та не знам дали няма да се провали почивката  Sad

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Много ми се иска да мръднем някъде през тези дни. Спряла съм се на х-л Елбрус- Велинград- много приемлив като цени, но не сме били там до сега, дано да става. Обаче малкият се опитва да се разболява, та не знам дали няма да се провали почивката  Sad

Няма места в Елбрус и на мен ми се искаше там  Sad

# 36
  • Русе
  • Мнения: 11 921
  За сега Априлци.

# 37
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Някой може ли да предложи хубаво хотелче в Копривщица? Важно ми е да има възможност за настаняване на двама възръстни с две деца.

# 38
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Някой може ли да предложи хубаво хотелче в Копривщица? Важно ми е да има възможност за настаняване на двама възръстни с две деца.

Ние сме били в Чучура.Много сме доволни,но не знам точно дали ще има такава възможност.

# 39
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Някой може ли да предложи хубаво хотелче в Копривщица? Важно ми е да има възможност за настаняване на двама възръстни с две деца.

аз съм резервирала за СМИЛОВЕНЕ-похвален от темата за Копривщициа

# 40
  • Мнения: 80
Ние резервирахме тук http://greenwood-hotel.com/_bg/index.php?option=com_content& … d=112&lang=bg . Дано ни хареса, че пътят ни е доста.

# 41
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и ние сме в Копривщица на 3-ти март, но само за през деня на разходка из музеите

# 42
  • Мнения: 72
Ние сме в Плевен - Панорамата и Историческият музей.

# 43
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Ние резервирахме тук http://greenwood-hotel.com/_bg/index.php?option=com_content& … d=112&lang=bg . Дано ни хареса, че пътят ни е доста.
тази оферт ае супер

после д акажеш как е в действителност

# 44
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Засега мислим до Мечи Чал и из с. Косово на разходка. Без приспиване.

# 45
  • Мнения: 2 577
Резервирахме тук  http://www.elenahotel.eu/bg/prices.php
Харесах си доста местенца, но предвид времето не ми се пътува на далеч ... предпочитах някъде из планините, но пак ще сме на море ... така или иначе най-вероятно и ние няма да излезем от хотела 

# 46
  • Мнения: 2 018
http://www.elenahotel.eu/bg/prices.php

ако някой има впечтления от хотела да казва  Grinning

# 47
  • Мнения: 2 577
аз лично нямам  Flutter просто нямах много време и ми хареса написаното  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 018
аз лично нямам  Flutter просто нямах много време и ми хареса написаното  Mr. Green

 Shocked Shockedтъкмо се чудех на мен ли ми отговаряш, като разбрах, че си публикувала същия сайт!
Ние вчера резервирахме за там и пуснах тук линка за да питам дали някой има някакви отзиви. Ама въобще не съм видяла, че ти си го пуснала точно преди мен.

 Laughing Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 795
Ние сме в Плевен - Панорамата и Историческият музей.

ще е доста хладничко там...вчера се върнах и имаше два пръста лед и доста сняг...с минусовите температури тази седмица се подгответе за студено Simple Smile

Иначе Скобелевия парк, от където е единия вход за Панорамата ми е е любимо място...въпреки многото стълби Simple Smile Като излезете на алеята срещу Панорамата в ляво в долината на смъртта...там се казва в повериято, че още има кости на избитите по времето на Плевенската епопея Simple Smile

Няма да обаче да можете да видите водната каскада на градския площад в действие...тя е прекрасна в топлото време, когато има вода, фонтани и светлини вечер Simple Smile

# 50
  • Мнения: 910
я ,кажете някой ходил ли е тук : http://interhotelvt.bg/
 ,че сега имам изгодна оферта и кога е светлинното шоу ,защото аз на 4,03 съм на работа   Cry ?!?

# 51
  • Мнения: 72
Светлинното шоу - Звук и Светлина е на 03.03. от 19 ч.

# 52
  • Мнения: 311
А дали ще се намери свободна стая в някое хотелче в Търново, как мислите, че който решава в последния момент май ще спи надалеч?

# 53
  • София
  • Мнения: 851
Ние плануваме Панорамата в Плевен. От дете не съм била там.

# 54
  • Мнения: 2 577
Бо_ , значи ще се засечем  Laughing Успя ли да разучиш нещо? Притеснявам се само дали ще е топло  Rolling Eyes

mama 69 , преди 3год. бях там в командировка. Сега като гледам сайта - реновирали са го хотела и изглежда много добре. Дано наистина е така и е обновен целия хотел.
Когато бях там не знам дали имаше реновирани стаи, но като цяло от хотела ми хареса само гледката от терасата - нищо друго  ... преди обновленията бих го сложила в категорията на Плиска и Москва в София  Wink Но инфото ми е старо...

И на мен ми се ходеше в Търново, но много студено ... Препоръчвам ви да посетите "Щастливеца" - много хубаво заведение


 

# 55
  • Мнения: 2 018
Бо_ , значи ще се засечем  Laughing Успя ли да разучиш нещо? Притеснявам се само дали ще е топло  Rolling Eyes

в отзивите за хотела - някъде в нета проччетох, че било дори много топло  Mr. Green
ако искаш ми пиши на лични - как да се познаем. Може да се видим  Grinning

# 56
  • Мнения: 674
http://www.elenahotel.eu/bg/prices.php

ако някой има впечтления от хотела да казва  Grinning
Аз бях септември на сватба там - за сватба беше супер.
Иначе като хотел незнам как е - всъщност младоженците бяха много доволни от обслужването им.
Собственици са някакви софиянци помня че каза младоженеца.
Айде това от мен а Вие като се върнете задължително пишете отзиви!  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 3 414
По НГ имаха също хубава оферта и май имаше момичета които бяха резервирали,дано споделят,за Елена хотел

Общи условия

Активация на акаунт