3-ти март ,къде?

  • 6 159
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! Simple SmileНаближава почивният ден 3-ти март.Къде си заслужава за един ден?Първоначално идеята беше да се ходи до Рупите/в Мелник и Рожен сме били скоро/,но за един ден ...дали не е много като път?Вие къде мислите да пътувате?Приемат се всякакви идеи за разходки. Heart Eyes

# 1
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и пред нас стои този въпрос, и ние мислехме за Мелник ама малко повечко е пътуването, а аз с този 8-месечен корем малко се притеснявам, че от София до там има доста завои, които се минават

друг вариант, който четох в друга тема, предложен от една мама е - в Плевен и плевенската епопея, това мисля, че е добър вариант

ние за сега си мислим за Копривщица - ходихме там през септември и много ни хареса, а и пътят е час и половина от София, там може би ще е по-интересно за априлското въстание, но тогава няма да можем много да пътуваме

иска ми се много, обаче, на тържествената заря в София вечерта да заведем дъщеря ни и да вземем и цветя, които да поднесем на паметника, но все още и ние обмисляме окончателния избор

# 2
  • Мнения: 674
Двореца Велинград! Peace

# 3
  • Мнения: 97
А варненските мами имат ли идеи??? Писнало ми е от Добрич и Бургас плаза, пък и го дават дъждовно, не става за красивата природа на Мадара и около Шумен. В Свещари вече бяхме, който не е бил - заслужава си, гробниците са по-интересни от казанлъшката!
Дайте други идеи Praynig

# 4
  • Мнения: 493
и ние  се чудим на къде да поемем Wink  Thinking

# 5
  • Мнения: 4 784
Отдавна съм планувала Златоград, не е и много далече, ама с това скапано време, хич не е за разходки... Confused

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да повдигна темата от миналата година. Споделете ...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Сандански - искам на топлоооо!

# 8
  • Мнения: 1 937
Жеравна, Котел, Елена.

# 9
  • Мнения: 165
и аз си мисля за Велинград или Копривщица  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 993
Хисаря или Гърция, да стоплим кокалите.  Peace
Тази година почивните дни за 3 март са цели 4.

# 11
  • софия
  • Мнения: 757
В Гърция...за първи път.

# 12
  • Мнения: 937
Вече резервирах Велико Търново да видим прословутото светлинно шоу на Царевец най-сетне от години ми е мечта!

# 13
  • софия
  • Мнения: 757
Ех, Търново е родния ми град. Наистина шоуто е уникално. Peace

# 14
  • Мнения: 4 784
Вече резервирах Велико Търново да видим прословутото светлинно шоу на Царевец най-сетне от години ми е мечта!
Шоуто наистина е страхотно! Аз съм го гледала няколко пъти и все се впечатлявам!

Общи условия

Активация на акаунт