Машина за хляб-28 част

  • 52 402
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 461
Ето едно хлебче с жива мая Peace

Отново ми се залепи за капака Laughing

# 16
  • Мнения: 9 776
Момичета, ето рецептата:

http://www.mama-gotvi.org/recepta.aspx?ime=%D0%91%D0%B8%D1%81%D0 … D1%81%D0%BB%D0%B8

Позволих си да ви пусна тук бисквитките, защото се правят от брашна, които ползваме май всички в темата с цел уж да ни стават по-здравословни произведенията Laughing.

schneee, някакси не става да искам да си купя Мерцедес, пък да имам пари за жигула Laughing. Прецени си финансите и си купи каквато машина можеш. Марките - куча, не-куча, все един хляб правят, повярвай ми.

# 17
  • Мнения: 2 214
По повод ДОМО, имам много познати в Украина с такива машини,нямат оплаквания а някой модели са доста по добре от някои мулинекси Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 461
цоцоланке, и аз се радвам да се засечем пак из форума - нямам време напоследък хич за него Blush Blush Blush

аз продължавам да се чудя за това домо....

то аляска да не би да е по-хубава марка newsm78 все са кучи, пък и на тази цена - 100-тина лв....

конкретния модел има 12 програми, 700 вата е, 1 кг., бъркалка, поддържа хляба топъл до 1 час, регулира препичането на коричката, подвижна форма за лесно почистване  newsm78 newsm78 newsm78

моля ви, кажете ми какво мислите, след като вече използвате уред за печене на хляб и сте по-наясно


Ами то всеки си е свикнал с неговата си машинка, така че всеки ще си хвали неговата. Доколкото имаме общи впечатления тук само от Мулинекс 2000 за сега има оплаквания по изпичането отгоре.

Така, че затвори очи и първата машинка, която ти се появи като образ си я купувай и това е.
Аз съм с Мулинекс 2000 и забелязвам,че с жива мая ми става много хубава коричка ThinkingНе знам дали си внушавам,но определено има разлика....Иначе,аз не се оплаквам Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
И аз доста се чудих за машината за хляб и се спрях на Мулинекс 5 000.Машината си е наред,ама човека зад нея не е  hahaha .Чела съм за машините и съм проучвала близо месец,накрая дадох още малко пари и си купих тази сега е 209 лв.Мулинекс 2 000 в момента е 155 лв,но е с по малък грамаж.При нас в ТСМ не ми харесаха машинките а са между 100 и 150 лв,говоря за тези с по голям грамаж.Все пак ако сте повече хора,трябва и машината да е по голяма,поне аз смятам така.Но всичко си е на късмет с техниката,така че прецени си и паричките и всичко и успех  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 461
Да,ако са повечко хора е по-добре по-голяма Peace

# 21
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Откакто имам моята хлебопекарна почти 8 месеца,не съм правила хляб на бързата програма досега.Днес реших да пробвам и ето представям Ви резултата.



# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Моми4ета и мом4ета Laughing,и аз си купих онзи ден машина за хляб.Тьй като и идея си нямам как се използва си взех най/малката ...докато направя няколко опита и се нау4а Confused.Оба4е сега като гледам за какви цени пишете и направо ме шашнахте Thinking.Много скьпи Thinking,наистина моята е много малка,но....сега се питам дали изобщо се проработи Laughing,добре 4е има гаранция Mr. Green.
Та молбата ми е ,ако можете да ми кажете коя е най/лесната рецепта която можете да ми препорь4ате като за мнооооого на4инаещ Embarassed.Да запо4на с нея Embarassed
Мерси Hug

# 23
  • Мнения: 479
Привет,
Днес правих пухкавите питчици на Мах мама . Чудни са


Благодаря за рецептата, мах мама.  bouquet Много ми допадат рецептите, които пускаш - бързи, лесни и вкусни  Laughing

ПП: извинявам се за огромнейшата снимка (

ППП: редактирах се)

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 13:57 от Тодоран

# 24
  • София
  • Мнения: 6 232
я пак запис, че вече не смогвам изобщо да следя темата май,с тази скорост на изписване  newsm78

# 25
  • Мнения: 734
Аз пък съм доволна от машинката от ТСМ. Единственият недостатък е, че има много дълъг режим на подгряване на продуктите, но се свиква.

# 26
  • Мнения: 2 591

schneee, някакси не става да искам да си купя Мерцедес, пък да имам пари за жигула Laughing. Прецени си финансите и си купи каквато машина можеш. Марките - куча, не-куча, все един хляб правят, повярвай ми.

ха-ха, полина, наистина ме разсмя.... абе то аз и за бентли имам пари ама понеже отдавна се чудя дали изобщо ми трябва машина за хляб или не и затова като видях тази промоция и се зачудих дали да не си взема евтина (иначе съм привърженик на марковата техника)

По повод ДОМО, имам много познати в Украина с такива машини,нямат оплаквания а някой модели са доста по добре от някои мулинекси Hug

мерси

ще мисля до довечера, ако я взема, ще ме видите скоро във вашите редици Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Тук, макар че съм на вълна сладки, курабийки и прочее. Пак ще ги меси машината.

# 28
  • Мнения: 372
Хоп,отново тук!   Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 7 977
Моми4ета и мом4ета Laughing,и аз си купих онзи ден машина за хляб.Тьй като и идея си нямам как се използва си взех най/малката ...докато направя няколко опита и се нау4а Confused.Оба4е сега като гледам за какви цени пишете и направо ме шашнахте Thinking.Много скьпи Thinking,наистина моята е много малка,но....сега се питам дали изобщо се проработи Laughing,добре 4е има гаранция Mr. Green.
Та молбата ми е ,ако можете да ми кажете коя е най/лесната рецепта която можете да ми препорь4ате като за мнооооого на4инаещ Embarassed.Да запо4на с нея Embarassed
Мерси Hug

Запознайте ни все пак с марката и модела на машината.
Иначе бих ви препоръчал да започнете с рецептата за най-обикновен хляб на основната програма (обикновено тя е първа за почти всички машини).

Общи условия

Активация на акаунт