СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 18

  • 15 833
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 504
Баси...тук се спусна мъгла...а сутринта такова слънце печеше....май дългата разходка ще ми се размине... Sad

# 46
  • Мнения: 5 026
Баси...тук се спусна мъгла...а сутринта такова слънце печеше....май дългата разходка ще ми се размине... Sad
И тук е така, бях убедена,че излизаме, но...ще почакам, дано пробие пак слънце.

# 47
  • Мнения: 53
Криската, ЧРД!!!

# 48
  • Мнения: 3
И Свил е беззъб, все още. На Бужи почти на 11м му изби зъбче.
Това човече ме побърква от безсъние вече 4-та нощ  Tired Заспа рано, към 19ч, до 1ч се буди на половин час, после в 3 окончателно се ококори и до 4,30 бяхме на прозореца,пак пуснахме тролеите.Как се научи да зяпа светлините нощем, то аз съм виновна,де,ма не стига,че денем го влача, сега се почна и нощем. И пусти сополи още се точат  ooooh!
Вече не ще да суче легнал, голям рев,голямо мятане,докато не го взема. Както ме успокои баща ми вчера, ще го нося още 6 м на ръце,после ще тичам по него,дано ми се смъкне дупарата.
В тази връзка мисля да се мятам на диета.
Абе и ние нямаме зъби. Вики на тази възраст имаше два, но децата са различни.
Този Свил голям купонджия ще се окаже  newsm68 И аз имам същият проблем като твоя - не се чувствам добре в това тяло, искам си моето, ама нямам воля за диети  Sad
А за сополите вече се изтърках - от снощи каката пак сополива и знам, че ще повлече крак...

# 49
  • Мнения: 221
Аз днес отивам по магазините за рокля така че беба ще си стой вкъщи.Има по малко от 2 месеца до сватбата аз още нямам рокля.И ние нямаме зъб но аз и не напирам да излиза,макар да е супер крива вечер.

# 50
  • Мнения: 359
От линкчето на Фелиз се вижда за всички мами, които питаха за реимунизацията за БЦЖ - Проверка за белег след БЦЖ имунизацията - 7-ми месец. На децата без белег се прави проба Манту и отрицателните се имунизират(БЦЖ ваксина). Иначе и ние сме беззъби, но сме и криви последните два дни
Всички ли си водите дневници на бебетата  newsm78 Само аз ли съм такава нахайна  Thinking
Аз съм си направила един word-овски файл "За първи път" и там си пиша по месеци, когато се случи или направи нещо ново...напр. усмихва се, гука и т.н
Отивам да правя упражнения Wink
gorbi, сподели да се надъхам...и аз се каня да играя йога, но само с каненето си оставам засега  Embarassed Че на някои
блузите са ми лепнали, панталоните ме стягат  ooooh!
а на други не ни стават още.

# 51
  • Мнения: 221
В тоя ред на мисли дайте диета за напълняване плийййййййййззззззззз
Нели кога ще си идвате?
Фелиз мерси мила за саитчето

# 52
  • Мнения: 279
Отивам да правя упражнения Wink
gorbi, сподели да се надъхам...и аз се каня да играя йога, но само с каненето си оставам засега  Embarassed Че на някои
блузите са ми лепнали, панталоните ме стягат  ooooh!
а на други не ни стават още.
на мен си  стават, другите да му мислят  smile3533
корема само още ми е голям  newsm78


Причислявам се към тези с главоболието  ooooh! премерих си кръвното и горната граница ми е повисока от обикновено сега е 120/70 а иначе ми е 110/70. Мога ли да пия пак кафе ?  newsm78

Алекс мрънка мрънка спеше му се, изнесох го на терасата,сложих го в количката и веднага заспа  Rolling Eyes

В тоя ред на мисли дайте диета за напълняване плийййййййййззззззззз
ядене ядене и пак ядене

# 53
  • Мнения: 14

Отивам да правя упражнения Wink
gorbi, сподели да се надъхам...и аз се каня да играя йога, но само с каненето си оставам засега  Embarassed Че на някои
блузите са ми лепнали, панталоните ме стягат  ooooh!
а на други не ни стават още.
Ами аз започнах тук от около 10 дни!Скачам на въже 3 серии по 200подскока(а като ме мързи по 100),след това мятам упражненията на Синди.Това е в общи линии.Отнема ми около половин час Peace

За дрехите -аз вече влизам,но са ми доста припрени.Все пак още 3 килограма трябва да сваля Simple Smile

Арлина,как е Зоя днес?Дано бързо да се оправи!

# 54
  • Мнения: 221
Ивилда мила кафето качва кръвното така че недей да пиеш кафе,удари една цигара и ще се смъкне
Повярвай не помага яденето,ям като разпрана но тц нищо

# 55
  • Мнения: 91
Kriskata ЧРД. С пожелание винаги да си най-добрата мама и съпруга Simple Smile
И ние сме от беззъбите, но си нямам идея дали ще има скоро зъби или не. Все си въобразявам че се белее, ама до момента нищо  Thinking
Фиксове ползвам много рядко, а готовите супи ги мразя. Аз принципно освен таратор и зеленчукова супа други не ям де. А те и двете стават за норматив.
И аз чакам отзиви за някоя диета която да става за кърмачки. Дали на Дюкан става??? Аз преди много бях отслабнала с нея. За бала ми свалих 12 кг. за 2 месеца, а тогава излишните килограми бяха по-млко от тези които имам сега  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 56
  • Мнения: 56
Момичета, не съм ви чела, но бързам да почерпя с първия ми опит за торта с фондан!
Нещо не ми се получи да сложа директно картинка, за това ето линкче:
http://picasaweb.google.com/kidamianova/Kulinarni#5442475307953249330

# 57
  • Мнения: 215
Приввт момичета!
Предната тема я пропуснах, та да се запиша тук, да не ви загубя дирите съвсем.

И Йоана е без зъби все още, на баткото на 4 месеца му изби първия, ама госпожицата е по-назад.
Аз се бях подготвила за дълга разходка днес, обаче тук заваля Tired
При нас нищо ново засега. Миналата седмица сложихме последния Пентаксим, поду се доста мястото и се зачерви, стана твърдо. Досега не е имало, смея да кажа никаква реакция, ама сега беше много крива. Водих я и на ортопед - всичко е наред с детето.

Не съм захранила все още, ще чакам навършването на 6 месеца. Та, по този повод да кажа, че в нашия град тази седмица ще има среща на Ла Лече за захранването и ще присъствам, хем да обменя инфо и да си сверя часовника на тази тема.

Честит Рожден Ден на Крискатаbouquet
Атракция чела съм, че режима н Дюкан, ама третата фаза и то олекотена, става за кърмачки. И аз имам крещяща нужда от диета, ама все отлагам...

# 58
  • Мнения: 53
ЧРД сватя!
Нека твоите желания бъдат мои пожелания!
И помни - никога не спирай да опитваш и никога не опитвай да спреш!

# 59
  • Мнения: 493
И ние не сме се озъбили още  tooth Food Matters - по повод яенето на булклици, фиксове, зрънчота, чипсове и тем подобни. Извинение нямаме, лесно и вкусно или трудно и здравословно.

Общи условия

Активация на акаунт