Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 8

  • 30 384
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Романтика...тцтцтцтцтцттцтцтцтц...Зизу и 0 гости преглеждат тази тема. Crossing Arms

# 676
  • Мнения: 0
Добро утро скъпи дами !!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Приятен и усмихнат ден!!!!!!!  love001  love001  love001  love001
Вени newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20!!!!!!

# 677
  • Мнения: 20 795
Добро утро и хубав ден!
Ако на някой му и домъчняло за Дианка, маже да я види ето тук  hahaha hahaha hahaha
Всъщност във видеото има кадри от снимачната площадка на клипа й със Сарухан.

# 678
  • Мнения: 165
Вени Hug тук Дианка по жестовете и мимиките много ми заприлича на Езел. ooooh!

# 679
  • Мнения: 1 296
vanny_, аз прилика с  жестовете и мимиките на Езел не открих, ама иначе изревнувах, де newsm61

# 680
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фиииииууууууу...иииииййййй...кръъъъъъшшшккк...Директно от совалкята на Анакин Скайуокър...кацам в темата Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes Седим до него на седалкята, ейййй...много убав тоя беееееее...Цяла нощ злоупотребявах с него...ама той не е сърдит...даже реши да ме докара до тук да не се возим на стоп от космическата станция.Вика, че било пълно със шантонери и го е страх некой да не злоупотреби с мене...Изпраща ме...

Ха, сега Ийи Гюнар ханъми... Hug Hug Hug Hug
Земете по една киткя да Ви е некво весело кат на мен... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Като се отърся от прекрасните нощни емоции...ще се изходя компИтентно по наболелите теми които ще поставите... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 12:22 от Зизу

# 681
# 682
# 683
  • Мнения: 1 296
сладък, та сладък, божкееей txtloves Two Hearts  Kissing Heart

# 684
  • Мнения: 0
Вени ето ти го пак младоженец:

# 685
  • Мнения: 15
Прави ли ви впечатление че в ъв "Врабче"божеството е с визията на много млад човек.И сякаш са свалили 10 години от възрастта му!

# 686
  • Мнения: 20 795
Прави ли ви впечатление че в ъв "Врабче"божеството е с визията на много млад човек.И сякаш са свалили 10 години от възрастта му!
Така е. И на мен това ми направи впечатление. А след това в Ново начало пък изглежда много по-възрастен и улегнал и сериозен.

# 687
  • Мнения: 0
Тони, Вени  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001  love001  love001

# 688
  • Мнения: 363
Прави ли ви впечатление че в ъв "Врабче"божеството е с визията на много млад човек.И сякаш са свалили 10 години от възрастта му!

Според мен е от килограмите му.В Изгубените-е отслабвал 10 кг,а след това във Врабче ми се струва поналял някое и друго килце,и се е освежил hahaha

# 689
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Охххх, това ми е любим жест НАЙ- ЗАПАЗЕНАТА МАРКА НА САРУХАН БЕЙ!!!!!!!!!Не стихче или поема- тука книга мога да напиша в стихотворна форма. Мноооооого ми харесва!!!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт