Пампорово All Inclusive

  • 983
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 100
момичета, има ли някой впечатления от all inclusive-a в Пампорово?
има много изгодни оферти за Мургавец, Перелик, Снежанка.
Как е храната, има ли разнообразие?

Благодаря ви

# 1
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз заминавам на 7,03 за Пампорово, но за  съжаление все още лични впечатления не мога да напиша...
Като се върна ще пиша..

# 2
  • Мнения: 89
Ние бяхме в Перелик през първата седмица на февруари. Храната за мое учудване беше вкусна и разнообразна, особено в ресторант Златния орел на връх Снежанка, там се хранихме на обяд. Да уточня разнообразна като за БГ инклузив. Не очаквай изобилие като в Турция. Ако имаш други въпроси - питай. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 100
Благодаря за отговора.

да, не очаквам да е като в Турция или Гърция храната, но все пак да е прилична, защото ми се е случвала на AI в български хотел да има само кюфтета, кебапчета и кренвирши за вечеря.

вътрешния басейн топъл ли беше в Перелик?

# 4
  • Мнения: 89
Не съм ползвала басейна, че аз съм зиморничава и 26 градуса (толкова казаха че е) ми се струва студено, но моя мъж ходи и според него е добре за плуване, не за плицикане.
Единствено не ми хареса това, че в пиковия час 17-19 часа водата (по стаите) беше средно топла, не ставаше да си вземеш гореща вана. Но пък ние бяхме на шестия етаж и май от това беше проблема. Миналата година нямахме такива ядове.  Wink

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 362
Аз заминавам на 7,03 за Пампорово, но за  съжаление все още лични впечатления не мога да напиша...
Като се върна ще пиша..
Grinning здравей, и ние ще сме от 07.03.  в пампорово, да не се сблъскаме по пистите  Hug

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ха хахах...може...ще бъдем и с малката, препятствие и с шейна може да има..

Общи условия

Активация на акаунт