Жената ЛЪВ - Жена с претенции и вкус - 21 част!

  • 17 984
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 250
Вафли, не съм точно данъчна и не съм ни лоша и гадна  Mr. Green .  Ако държиш ще ти споделя на лични, като пуснеш снимки - става ли?  Joy
Изядахме го туй момиче за снимки  Mr. Green,ама и тя не ни се показва,а кЪт се отвори дума за това и бЕга  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 737
Тедко, мн хубаво е направил детето. Браво на него , сладурче  Heart Eyes

Светле, ако разбереш нещо за утре ще се учи или не,  веднага да ме осведомиш и мене, моля те  Peace

Ками, ще идеш като искаш. Ето мойте приятелки снощи в бедствието излизаха и на бар и на диско  Mr. Green Прибрали са се по - живо , по-здраво . Как и къде ще празнуваш?


Моят мъж се прибра, ще взема да се надупя до него да спя Mr. Green

Чоч
, видели как и новите бегат като искаш да ги запишеш веднага на 1-ва страница Mr. Green

# 737
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, Теди, страхотно  Heart Eyes!
Поли, не зарад добруджанките, а заради начина, по който се опитва да подмами Вафли да й пусне снимки  Mr. Green!
Мацо, как тъй само от светкавица!? Много ефектно се е получило, де!

А иначе помня и предишния сняг във Варна, нали и мъжът ми беше командировка там. Мисълта ми беше, ча слушам как говорят, че за първи път тази година при вас времето е толкова страшно.

# 738
  • Мнения: 549

Светле, ако разбереш нещо за утре ще се учи или не,  веднага да ме осведомиш и мене, моля те  Peace



ОК .Аз най - вече следя  сайта, който преди малко ви дадох,а решение за утре ще вземат след 16ч.

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 4 014

Вафли, не съм точно данъчна и не съм ни лоша и гадна  Mr. Green .  Ако държиш ще ти споделя на лични, като пуснеш снимки - става ли?  Joy


 hahaha hahaha hahaha Изнудвачка.

Норче изпревариха ме  Joy Joy Joy hahaha Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 9 776
...Поли, не зарад добруджанките, а заради начина, по който се опитва да подмами Вафли да й пусне снимки  Mr. Green!...

РазбраФ bowuu. Щото мен ме подскукуросва тука с киФли Mr. Green. Амаоще не съм решила твърдо киФли, или друго Crazy.
Тед, браво ма номчето Hug! Да се знае кой го е възпитавал, амчи тъй де Crazy. И аз мойто ще го обработя Laughing. Мааалко да порасне. bowuu
Тук вали сняг, отива към 5 градуса, понавява, мъчи се слънце да пече ooooh!, абе луда работа #Crazy.

...Моят мъж се прибра, ще взема да се надупя до него да спя Mr. Green...

И аз мисля да я свърша тая работа, но край Ник Crazy.
И като стана, ще замОлАм да ме чака кафето в новата тема и да не е към амнайсе и незнам коя страница Naughty. Най-много втора-трета Thinking.
Малиииййй, чИ нахална тАз newsm43 hahaha.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт