Детски пасти за зъби!

  • 10 444
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 300
ELGYDIUM
избирам според вкуса на сина си...купувала съм Colgate, Aquafresh, Vademecum и Астера...Астерата замина директно в кофата, Colgate я използвах аз  Laughing...Vademecum - ту му харесваше, ту - не...какъв беше случаят - не ми стана ясно...Aquafresh определено му харесва, но...на първа позиция е Elgydium Junior...вече само такава използваме...

# 46
  • Мнения: 442
Колгейт - синя с Бъгс Бъни на опаковката - много е добра - като гел е.
А и да си хапне, - няма проблем, не е вредна.

и мила ползва същата. но, внимавай! една вечер, докато кърмех радост (преди половин година беше това), мила ходи няколко пъти до банята. по едно време я гледам - бузите зачервени и изпръхнали. поглеждам зад ушите - подута. ясно, че е някаква алергична реакция, но не разбирах от какво. не беше яла нищо, което да предизвика такава реакция. като отидохме в банята, да приготвим вечерния тоалет, видях че пастата е прецвъкната през средата и липсва доста от нея. веднага ми стана ясно каква е работата. после като прочетох, на пастата пише да се ползва от деца, под наблюдение на възрастен! явно има защо.

# 47
  • Мнения: 1 489
Само ми кажете как им плакнехнете устата като бяха малки. Лъчко е на 1 г. и засега просто се учим да свикваме с четката, без паста. Ама хич не ми е ясно как ако сложа паста ще успея да го изплакна след това.....
Не ги плакнем.Има пасти,които са предназначени точно за малки деца,които са безвредни и се гълтат. На пастата отзад трябва да пише.
Иначе по темата си ги мием с Вадемекум.

# 48
  • Мнения: 1 512
Започнахме и продължаваме с Вадемекум ( розовата) и четка Аквафреш още миналата година, когато Криси беше на 1 г. 4 м. Още от самот начало й стана забавно и интересно да си мие зъбите, сега вече даже ни се кара, ако забравим да я заведем в банята да си ги мие Laughing

Общи условия

Активация на акаунт