Орифлейм - каталог 4, 5, 6 ...

  • 55 321
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 922
Четката за коректора и бутилката ми излизат липсващи...

# 46
  • Мнения: 838
18868 БУТИЛКА ЗА ВОДА MOTION вече е липсващ продукт.

# 47
  • Мнения: 0
Може ли някой да даде линк на каталог 5 ?

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Може би ще има в четвъртък.

Моля пак да ми кажете къде трябваше да отбележа, че не искам да ми се начислят 3 каталога.   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 883
Момичета здравейте,
аз съм консултант, но напоследък нямам много поръчки.Искам да ви попитам дали може друг човек с мойта лична карта да отиде да ми вземе поръчката?Трябва ли да се попълва някакъв документ?  bouquet

# 50
  • Мнения: 97
Момичета здравейте,
аз съм консултант, но напоследък нямам много поръчки.Искам да ви попитам дали може друг човек с мойта лична карта да отиде да ми вземе поръчката?Трябва ли да се попълва някакъв документ?  bouquet

Може и без личната ти карта, но трябва да я плати веднага Naughty Иначе искат нотариално заверено пълномощно.

# 51
  • Мнения: 1 883
Момичета здравейте,
аз съм консултант, но напоследък нямам много поръчки.Искам да ви попитам дали може друг човек с мойта лична карта да отиде да ми вземе поръчката?Трябва ли да се попълва някакъв документ?  bouquet

Може и без личната ти карта, но трябва да я плати веднага Naughty Иначе искат нотариално заверено пълномощно.

Мерси много!

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Може би ще има в четвъртък.

Моля пак да ми кажете къде трябваше да отбележа, че не искам да ми се начислят 3 каталога.   bouquet
На последната стъпка преди изпращане на поръчката, отдолу кликваш на Корекции и ти отваря прозорец със служебно начислените неща вкл. и тройката каталози - там маркираш кое искаш да изтриеш и потвърждаваш, след което пак те връща на последната стъпка и може да си пратиш коригираната поръчка Peace

# 53
  • Мнения: 3 782
Здравейте момичета. Честита Баба Марта Simple Smile Бъдете живи и здрави, весели, румени червени. Flutter Не съм писала отдавна тук, виждам че ме няма вече в списъка, добре сте направили че сте ме махнали, не съм се отказала, но нали съм в Испания, няма как да работя.
Ивче, темата е много хубава, браво  Sunglasses
Виждам, че има има доста нови и интересни продукти.
Пожелавам ви успешна кампания!!! Hug

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Здравейте момичета. Честита Баба Марта Simple Smile Бъдете живи и здрави, весели, румени червени. Flutter Не съм писала отдавна тук, виждам че ме няма вече в списъка, добре сте направили че сте ме махнали, не съм се отказала, но нали съм в Испания, няма как да работя.
Ивче, темата е много хубава, браво  Sunglasses
Виждам, че има има доста нови и интересни продукти.
Пожелавам ви успешна кампания!!! Hug

Ами като почнеш да пишеш пак ще те добавя (или тази, която прави темата), но нали такива са правилата и за да няма сърдити махнах тези, които не пишат. А и мисля, че е по-добре, за да не се подведе някой.  Peace

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте! Честита баба Марта на всички!
Аз съм Вивка от Търговище и съм консултант от януари. Днес направих поръчка от каталог 4 за 100БТ. Много ми хареса парфюма Енигма и си го поръчах пък ще видим..
И така... Можете да ме добавите при консултантите Simple Smile

# 56
  • Мнения: 651
Може би ще има в четвъртък.

Моля пак да ми кажете къде трябваше да отбележа, че не искам да ми се начислят 3 каталога.   bouquet
Преди да пуснеш поръчката има бутон корекция (май беше) натискаш го и ги изтриваш с хикса!
Дано ме разбра!  Hug

Някой не се е ли добрал до каталог 5?
Дайте линк!   bouquet

Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 18:51 от Деянова

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Благодаря ви момичета.   bouquet

Здравейте! Честита баба Марта на всички!
Аз съм Вивка от Търговище и съм консултант от януари. Днес направих поръчка от каталог 4 за 100БТ. Много ми хареса парфюма Енигма и си го поръчах пък ще видим..
И така... Можете да ме добавите при консултантите Simple Smile

Нали знаеш, че мога да редактирам поста си до 24 часа?

# 58
  • Мнения: 0
Не, няма проблем, имах предвид занапред да знаете, че има и от Търговище Simple Smile
Благодаря.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Не, няма проблем, имах предвид занапред да знаете, че има и от Търговище Simple Smile
Благодаря.

Когато правя аз или някой друг следващата тема, пиши на Лични.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт