Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 518
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 17
 CrazyDeina  незнам дали си ми получила съобщението  newsm78 нещо мога само когато му скибне да пращам съобщения незнам защо newsm78

# 661
  • Мнения: 397
Дейничка и моят мъж едно време се пробва да ми създава комплекси, но както го е написала Кай Ренн го излекувах с неговото лекарство. И до ден днешен продължавам да го лекувам, въпреки, че отдавна е спрял да ме критикува  Mr. Green Имаш едно гуш от мен и не го оставяй да те тъпче  Hug А най лесно е да си тръгнеш, но с това и с мълчание проблемите не се решават  Naughty.
Кай Ренн ту-ту-то е много готино  Heart Eyes със здраве да си го ползвате!
Роситка дано малкото бонбонче бързо да оздравява  Praynig много гуш от нас с Тоши  Hug
Валче и мен ме е налегнало едно сиво ежедневие и еднообразие и ми е леко депресивно, но идва лято и ще се оправя  Mr. Green. В повечето случаи депресиите се дължът на липса на слънце  Mr. Green и още нещо...

Ние днес бяхме на консултация. Мерките и теглилките ни са 9,520(+220 гр.) и 73 см(+2 см). Дофторицата ни ме овика, че не съм отишла на датата на консултацията ни. Обаче аз не отидох, защото тогава имаше сняг, какво да направя да фърча ли  smile3515. И такива работи покрай нас  Mr. Green За пръв път наддаваме толкова малко, досега винаги поне по половин кило. Дано всичко да е наред!

# 662
  • софия
  • Мнения: 2 140
Kay Renn,справила си се страхотно с туто! smile3501Много
ми хареса! Peace
Дейна,няма да се даваш! NaughtyА ма ха!Остави,че ходиш по гъзовете на всички,ами пък и ще
те обиждат и мачкат!

Аз поне съм случила на свестен мъж.Пу-пу!
Стискам се,стискам се,ама не мога да не се оплача поне веднъж дневно. Mr. Green
Мъжо беше болен и взех,че се разболях и аз. SadМнооого ми е зле. yu5
А пък Ицко е в поредната зъбоникнеща криза и положението е мамси джейс. ooooh!Само иска да го гушкам и е,като
залепен за мен.Не иска да яде,за спането не ми се говори,че......................ще стане много дълго. Crazy
Ето една от последните снимки на BIG BOSS-а:
http://www.flickr.com/photos/lidow/4431982734/

# 663
  • София
  • Мнения: 94
Момичета видяхте ли най-новата хрумка на Дянков - вече посяга и на майките #2gunfire
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482927.0;all

# 664
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Здравейте майчета днес отворих форума с Евелин в ръце и какво натисна това шомпалче незнам но ми минимизира точно в бгмомо и сега немога да ви чета даже може и да допусна правописни грешки но не скивам толкова че да прочета какво съм написала .
Ако някой има идея нека ми пише едно съобщение във ФБ защото не се вижда почти нищо
Благодаря предварително
Раличка златна си благодаря ти мила!
Отивам да чета назад

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 21:29 от rosita__

# 665
  • Мнения: 21
Добра вечер и от мен!
Роси,споко,като мога що да не помогна!!!  Heart Eyes
Да се разпиша,че скоро не съм го правила.Бяхме на разходка....чудно временце,става все по-топло....чакаме повече мами да се включат към парка.Днес се видяхме с Мушинка,Дари и Катринка,но както се казва ние сме си "обичайните заподозрени".Жожито онзи ден се метна от дивана ама едно виртуозно с превъртане тип троен тулуп си падна на челото.Милото много се стресна и плака,и аз се вцепених че си изгуби цвета на лицето и устата,но бързо го намокрих с водичка и му дадох да си пийне и после вече се хилеше като зелка.
днес открих и една мама от съседния блок с МАЙ-ско бебе,но едва ли пише тук.Дано излизаме и с нея,колкото повече,толкова повече!
Май това е засега,болните дано се оправите бързо и да не повтаряте скоро,здравите да си останат такива,аз отивам да пострелям  Laughing

# 666
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен.
Kay Renn, страхотно си се справила с тутуто. Да знам, като имам момиченце, ще ти изпратя някое перде, нали ще си ми и комшийка, има няма 7-8 часа полет  Grinning А за отбиването, защо бързам ли - ми по цяла нощ спи цокайки. Писна ми вече. Сега се опитвам - млякото започна по малко по малко да го пие. Все някой ден ще стане. Ако не - казаха ми, че тук има специално отделение към болницата за такива случаи. И може би ще трябва да отида за около седмица, за да може да го отбия и да спре да спи по цяла нощ с ц*ца в уста.
CrazyDeina, горе главата. Поговорете си спокойно с мъжа ти и намерете начин. Ако не - прав му път, имаш страхотно дете и животът е пред теб.
В този ред на мисли - Откъде ги намирате такива мъже бе? Не мога и да си представя, че моя би се държал по такъв начин. Сериозно. И нищо, че съм прасе в момента (аз си го виждам в огледалото), той все ми вика, че по-хубава от мен няма. И не само това - дори ми се сърди, ако кажа нещо критично за себе си. Отделно помага за Александър във всичко. Няма нужда да го моля - прибира се, и си знае - Александър е негова грижа. Сменя му памперса, къпе го, облича го, играят си заедно. Отделно поне 2 пъти в седмицата готви, чисти и простира без да мрънка. Бе случих на мъж с две думи.
smehorana, голям сладур този Ицко бе  Laughing Мръсен ли беше, че го изпра?  Laughing
Тук казват, че децата трябва да се насърчават да усещат храната, затова е добре да се слагат парченца в купичката пред тях. И аз го правя, винаги му давам поня по няколко плода, или парченца от яденето, бе винаги има нещо в купичката си.Няма да ви кажа, на какво приличаше Александър вчера. Искаше ми се да го изпера, а с него и стола му за хранене. Ето го героят:

rosita__, и Александър го прави това понякога. Аз какво правя - затварям прозореца със отворената страница и после отварям отново и проблемът е изчезнал. Натиска някаква комбинация между Shift и всичко става едно малко. Сега като се замислих де, ти едва ли ще можеш да го прочетеш това. Ще го копирам и във Фейсбука.
Бебз, стана ми едно такова, като те прочетох. Не мога да обясня. Герой си ти, момиче.
Фелинка, защо мъжът ти не иска Нова Зеландия? И си права за фермите, за живота и за спокойния живот и чиста природа... А до фермата ходихме, освен сиренце продаваха и винце  Grinning Мале, като седнахме на терасата със сестра ми... Добре, че бях с колата, че иначе отиде им избата на тези хора.
А за майчинството - завиждам ви, честно. Тук такава птица няма, аз бях късметлийка и имах платено майчинство в размер на 14 седмици  Shocked
Хайде, лека от мен

# 667
  • София
  • Мнения: 5 247
Смехоранке, много ти съчуствам-да се оправяш бързо.  Peace
Дейничка, мила, като чуя, че някоя жена страда от мъжо си и ми идва да скоча и да я защитя. Бъди силна, дано намерите начин да вървят нещата.Винаги споделяй....въпреки, че в трудности човек не винаги споделя.
Кейран-страхотно туту thumbsup
Валче, и ти се дръж мила....ох, аз не бих издържала на твое място...
Роситка....пиши как е кукличката, че лошо ми стана като прочетох как боледувате. Бързо да се оправяте! Praynig

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 22:52 от Мигла

# 668
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Кати, по вашите ширини има добре развити структури от консултанти по кърмене, ще ти бъде от полза да се обърнеш за помощ към тях Simple Smile.

А аз искам да разсея заблудите - няма да емигрирам, просто може да се наложи да поживеем няколко месеца в чужбинско. Ама още не е сигурно, нямаме дата за заминаване, а шефовете на мъжо от края на декември го изюркаха да се приготвя  ooooh!.

# 669
  • Мнения: 87
Crazy Deina - Със сигурност мога да ти кажа, че собственото ти възприятие оказва много голямо въздействие върху мнението и поведението на другите хора, зат`ва мацко горе главата, знай си цената, отстоявай си позициите и най-важното мисли положително! Hug Иначе за туту-то, ако го искаш само за снимки, мога да ти го дам да снимате Еви и после ще ни го върнете Hug
Благодаря ти,че попита за мъжо, Слава Богу, по-добре е, поне не го боли толкова, но си е обездвижена дясната ръка и сега открива потенциала на лявата! CrazyНа мен също ми прави впечатление,че много често се чете по диагонал и се обръща внимание на проблемите и вълненията на определени хора Naughty
Бебз - ами, хайде, стискам палци да е мацинка Heart Eyes Hug Сега се сещам,че щях да ти  пиша по отношение на Везните - аз също съм Везни и смея да твърдя,че съм абсолютно нетолерантна в ситуации, в които някой тъпче друг човек и повярвай ми, много често ми се е случвало да се намесвам в такива ситуации...и изобщо смея да твърдя,че съм силен и непримирим характер, така че не съжалявай изобщо, да ти е живо и здраво детето, пък другото Божа работа  Wink
Деси - туту-то е страхотно, за първи път ли го правиш бе жена?! Shocked Много ми хареса! Peace
Роситка - пиши как е Еви! Heart Eyes Hug

# 670
  • Мнения: 110
казваше ми мама, да си взема швабин за мъж, ма кой я слуша  Tired

кайрен тутуто супер, не мога да чакам аз момиченце, и на Сами ще му мяза, особено с тази физиономия:

# 671
  • Мнения: 58
[Стискам се,стискам се,ама не мога да не се оплача поне веднъж дневно. Mr. Green
Мъжо беше болен и взех,че се разболях и аз. SadМнооого ми е зле. yu5
А пък Ицко е в поредната зъбоникнеща криза и положението е мамси джейс. ooooh!Само иска да го гушкам и е,като
залепен за мен.Не иска да яде,за спането не ми се говори,че......................ще стане много дълго. Crazy
Ето една от последните снимки на BIG BOSS-а:
http://www.flickr.com/photos/lidow/4431982734/
Това ми е любимата снимка. Зъбчето да изниква бързо,  а ти се оправяй!
Нещо много депресивно стана настроението в последните страници. Кураж, момичета, пролет иде! Ще има много слънце, зеленина, разходки, кафенца!
И да взема да похваля мойтО син. От суеверие не смеех цяла седмица да не се върне на старото дередже, което беше 20 часа врещене в денонощието в продължение на 5 месеца.  newsm45 newsm45
 Баткото ни докара вирус в къщи от училище преди 2 седмици и за съжаление и двамата се разболяха. Работата стана сериозна Ill и премина в бронхит, пиха антибиотици. На малкия обаче му подействаха отлично на психиката. Вече е най-лъчезарното дете. newsm44 Ляга си в 21, става в 7 часа и спи без да гъкне нощно време. През деня спи преди обяд час и половина, следобяд 3 часа. Непрекъснато се усмихва, жестикулира, държи речи. Започна да яде с апетит, че за 5 месеца беше качил само кило и половина, заприличал беше на сомалиец. Какво стана - не знам. Но трансформацията определено много ми допада. Дай боже всекиму, дето се казва! Преди бях станала невротичка от недоспиване.  Tired Ето да го видите колко е изпълнителен и послушен.http://www.facebook.com/profile.php?v=app_2392950137&id=1680083644

# 672
  • Мнения: 28
Благодаря Ви за милите думи момичета!  Hug И аз мислех, че съм случила на свестен мъж преди да родя обаче. Преди това почти сме нямали караници. Ох как го казах - той пак си е що годе свестен, ама на приказки е ужасен, и много рядко и на действия като мълчане. А то лошото е всъщност, че той по принцип си е такъв с абсолютно всички хора - право каквото му е на душата и е адски нетактичен понякога и с много странно чувство за хумор. Така че не е съвсем само към мен лично това негово отношение на непукист и понякога грубиян в приказките.
Кате благородно ти завидех за мъжо.  Embarassed Кате да възпиташ зета като мъжо си и Ева ще му пристане, че какъвто е и сладур отсега  Simple Smile
Аз навремето си мечтаех за австралиец пък, защото си падах по Джейсън Донован. После пък бях сънувала, че някакъв италианец ми предлага брак във Венеция  Joy Ама на тъмен балкански субект засега ми се е паднал  Heart Eyes
Аничка-Баничка пиши как сте двете с Алекс - пооправяте ли се?
Росита Евита по-добре ли е и тя?
Смехурко бързо да се оправяш и ти!
Бебз и аз стискам палци да е мома, че е много добре ще си има батко милата, която да я закриля   Heart Eyes За везните само хубаво мога да пиша, че моята най-добра приятелка е Везни и е супер добра душица. Ама то това може да е от това, че Водолей и Везни се разбират много. Аз пък затова исках Ева да е Близнаци, че и с тях се разбираме добре.
Вили не знаех, че си Везни бе душа.  Hug А за туту-то ще си помисля, трябва да питам и баща ми кога и как ще може да ни направи. Ама май ще и вземам, че много харесах едно лилава с бяло - аз си падам по лилавия цвят - нали е царски цвят  Heart Eyes и може Ева да я направим малка балерина не само за туту-то, ако я влече де някой ден.
Смехурко и Тилиата да не си учите  синовете да помагат отсега - добре правите мацки  Mr. Green
Маева честито прохождане на Крис!

# 673
  • Мнения: 781
Хоп и аз да се поразпиша, че нещо не мога да стигна до тук.
Сиана продължава да се мъчи с тези зъби и ме побърква  Crazy
Не иска да яде нищо, не спи, постоянно мрънка...............
А днес за капак не и сложих крем за слънце и изгоря по бузите Cry
Голяма съм блейка.
Честита придобивка на Фелинка. Да си я ползваш със здраве.
И аз искам у чужбинско Grinning
Силно гуш на Еви.  Hug Бързо да се оправя малката бонбонка.
Кай рен, страхотно ту ту. Аз за сега ще пасувам защото и без това Сиана няма коса, ще бъде като момченце в пола Laughing
Ицето да се справя бързо със зъбоникненето.
Дейна,  Hug. Не знам какво дакажа освен да си силна и да не се даваш. Брех, тези мъже......  #Cussing out
Оххх, имаше още неща, за които исках да пиша, ама не помня ooooh!
Извинете ме Praynig
Реших да направя една рождена тема(не гарантирам  висок професионализъм Blush, но все пак да е веселко Grinning
Взех снимките от албума за предишните колажи, но ми липсват доста дечица. На примависта се сещам за Ксандър, Рая на Слава, Александър на Кати и отделно снимките на Габи, Жанетка и Яна не се получават много добре и ще помоля да качите нови  Grinning
Пожелавам на всички лека, мека и спокойна нощ. Много приятни сънища и да се събудите с усмивки Grinning

# 674
  • Мнения: 68
Нинка - аз съм си избрала една мама от Варна, много ми харесаха снимките й, даже сега се сещам,че тя помагаше при събирането на средства за Анджи. Ако искаш мога да ти дам координати! Peace А ти я дай линк /може и на лични/ с новото занимание Embarassed, да знаеш, че се кандидатирам за ВИП клиент! Crazy[/color]

Вили, мисля че се сещам за тази мама от Варна. Аз ще е по-добре да се свържа с някоя от София обаче (чисто логистично ще е по-лесно) Ама Сис ще ме организира мене  Party няма да остави зет си без снимки за РД Laughing
Сайта още се прави, като е готов ще го пусна и тук. Ще има добри предложения за ВИП клиенти  Wink Сега правя маркетинговата стратегия, така че.....дано скоро сме готови.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт