Памперс-гащите

  • 13 663
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 570
Аз намерих от тези, за които ЧерЕн_ШокоЛад каза. Има една борса за памперси и бебешки храни до ИСУЛ. Моят мъж ми купи 18 бр. гащички за 6,50 лв.

# 16
  • Мнения: 3 314
verche , като ги пробвате пиши отзиви  Peace

# 17
  • Мнения: 4 428
Аз намерих от тези, за които ЧерЕн_ШокоЛад каза. Има една борса за памперси и бебешки храни до ИСУЛ. Моят мъж ми купи 18 бр. гащички за 6,50 лв.

И аз ще чакам отзиви  Grinning Ние имаме още един почти цял Джъмбо пакет. Но към края на месеца ще пробваме някои от гащичките, които намерим.
Може ли и малко по-подробно описание къде се намира тази борса.

# 18
  • София
  • Мнения: 570
Ами за тези пари са добре. Но малко дебелички ми се струват. За пропускливост не мога да кажа, защото само през деня ги слагам памперс-гащите, за да ми е по-лесно като слагам малкия на гърне. А пък вчера само 1 път се изпишка в гащите и добре попиха.
Тази борса се намира на първата успоредна на Дондуков, в отсечката между сфетофара за ИСУЛ и моста Чавдар. Т.е. като се завие за ИСУЛ от Дондуков после се завива надясно в първата пресечка и там някъде в някоя от кооперациите се влиза. Като цяло цените не са ниски, ако се купува на дребно. Но от там по едно време купувахме памреси Мамиа и се сетих да изпратя мъжа ми и за памперс-гащи да провери.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 391
Аз намерих от тези, за които ЧерЕн_ШокоЛад каза. Има една борса за памперси и бебешки храни до ИСУЛ. Моят мъж ми купи 18 бр. гащички за 6,50 лв.

И аз ще чакам отзиви  Grinning Ние имаме още един почти цял Джъмбо пакет. Но към края на месеца ще пробваме някои от гащичките, които намерим.
Може ли и малко по-подробно описание къде се намира тази борса.
улицата се казва Чаталджа, но не знам точно номера.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 762
Момичета, първо да запчна с това, че не съм търговец, нямам магазин  Peace По стечения на обстоятелства и оправяне на финансови взаимоотношения  Laughing станах собственик на голямо количество памперси. Не е чак толкова голямо, ама така ми се виждат. Памперсите са италиански, но пликовете прозрачни и марка никъде не пише. Не са първо качество, тоест те са си хубави, вършат си чудесна работа, но се водят второ качество. Има два размера 4-10 кг и 8-14 кг. Цената е 0.15 ст. за една бройка. По 40 бр. са в пакет или 6.00 лв. Ако някоя от вас се интересува / за София става въпрос/ мога да ги покажа и да се прецени. Или ако познавате някое майче с не много голями възможности и търси евтини памперси, моля пишете ми на лични.
За съжаление приятелките ми нямат бебета, а още ни е рано за внуци  Laughing

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бебилов от ДМ взимам аз и съм доволна. 18бр. за 10лв. за най-големия размер.

# 22
  • Мнения: 4 428
Да споделя и моя опит с Бейбилов. Ами хич не съм доволна  Rolling Eyes Взехме пакет 8-15кг. Моята щерка вече гони 11кг, а гащите са й широки  Shocked Това ли е причината или са си такива не знам, но доста пропускат. Особено, като си е свършила голямата работа в памперса е страшно - всичко отива за пране  ooooh!
Освен това дупето й е доста мокро при смяна и се зачерви и сега пак я мажа. Общо взето нямам търпение да свърши пакета и повече няма да повторя  Naughty
А мъж ми, като ходи да ги купува, каза че в магазина има и гащи на Памперс, които са по-евтини от Бейбилов  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
На дъщеря ми никога не са пропускали.Предполагам,че е от размера.При дъщеря ми ги ползвам основно за рождени дни,а там пие доста сокове,а и покг забравям и изкарва и повече от 3 часа с тях.

# 24
  • Мнения: 2
в DM - 34 лева мисля в новия мол
*jumbo pack

Общи условия

Активация на акаунт