На връх националния ни празник - турски сериал

  • 11 767
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 810
Фактите са факти, темата си е "На връх националният ни празник - турски сериал", и къде е шмекуруването, незнам, ....

Т.е. опряхме до "ТУРСКИ". Съжалявам не го разбирам това негодувание.

# 46
  • Мнения: 4 303
Хич не ми пречат туските сериали, но точно днес наистина не ми се гледат. Поради тази причина прескочих Нова, не ме радва програмата им. И Слави не ми се гледа, за това вися на компа.
Свободна се чувствам - доколкото е възможно - но, днес е 3-ти март. Разбира се, има огромно значение кой как приема празника.

# 47
  • Мнения: X
Абсолютна простотия е да излъчват турски сериал и то 2 серии, на националният празник на България. И отгоре на логото на нова тв българското знаме. Програмният директор заслужава един Златен скункс от "Господари на ефира".

# 48
  • Мнения: 521
Нека негодуват хората. Правят го анонимно, в някой форум, в кръчмата и т.н.
Никой обаче не схвана, че единствената форма на реален протест е превключването на друг канал. И пълен бойкот на дадената телевизия.
Няма да има ефект върху рекламите, тъй като всички проучвания са компрометирани и нагласени, но поне малко ще падне рейтинга.
А щом няма рейтинг, няма реклами, няма и турски сериали.

Хаирлия да е, дет се вика, и се научете да си ползвате умовете и дистанционното. Hug

# 49
  • Мнения: 7 837
Напоследък, да си гневен е мода.
Канал 1, защо дават футбол, а "Под игото", ще го излъчат след полунощ. Мъжете ви гледат ли мача? Я, да ги овикате бързо.

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, как, нали играят нашите! Това е патриотично, навръх празника. Лошото е, че май точно днес ще ги понатупат.

# 51
  • Мнения: 15 619
На мен хич не ми пречи.

# 52
  • Мнения: 2
Фактите са факти, темата си е "На връх националният ни празник - турски сериал", и къде е шмекуруването, незнам, ....

Т.е. опряхме до "ТУРСКИ". Съжалявам не го разбирам това негодувание.

 И аз не разбирам съжълението, и негодуванието, затова  Praynig, искам си отговора, какво точно означава това неразбиране  Praynig

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 22:46 от dunavska baba

# 53
  • София
  • Мнения: 5 074
И защо да не дават турски сериал ? Поне не ни тъпчат главите с убийства, изнасилвания и пр. престъпления, с които ни заливаха в последните години.
И това, че е турски, нищо не значи.
Празника е - Освобождението на България от османско /отоманско/ робство.
Смятам, че има върху какво да се помисли.
Апропо - българка съм и съм патриотка  Peace

# 54
  • Мнения: 4 892
Голяма работа, че излъчвали турски сериал! Мен ме отвращава простотията и грандоманщината на Слави Трифонов по БТВ и то навръх националния празник! Или, нищо че е простак, нали е нашенче, простено му е?!

Освен това излъчва дебилните си концерти от лятото. Да се беше постарал поне с тъпотия на живо.

Все ми е тая кво дават, аз си гледам Foster's Home for Imaginary Friends. Ха! Кеф.

# 55
  • Мнения: 19
А защо всички сте пред телевизорите newsm78...това ли е вашата представа за отбелязване на националния празник???При нас беше вчера националния празник...снощи се събрахме приятели българи...приготвихме си богата българска трапеза,пийнахме домашна ракийка...слушахме българска музика.От хора и ръченици(и си тропнахме даже Wink) до "Моя страна,моя България"Беше хубаво и празнично...и не ми пукаше,че през няколко къщи живеят турци,защото нито аз сега съм под турско робство,нито пък те са мой поробители.Националния празник е просто още един ден,в който да си намерим повод да се гордеем,че сме българи.Независимо къде сме по света.Забравете споровете,оставете телевизиите и поне за миг бъдете ГОРДИ БЪЛГАРИ

# 56
  • Мнения: 4 892
Аз не се гордея, че съм българка. Надявам се, че това е чиста случайност. В противен случай се чудя с какво ли съм прегрешила в предишния си живот.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 074
В тоя ред на мисли - гледахте ли по НТВ репортава от Кърджали ?
Целия град на площада, тържества, почести и пр.
А населението било турско, а?
И мюфтията беше там даже !

# 58
  • Мнения: 2
А защо всички сте пред телевизорите newsm78...това ли е вашата представа за отбелязване на националния празник???При нас беше вчера националния празник...снощи се събрахме приятели българи...приготвихме си богата българска трапеза,пийнахме домашна ракийка...слушахме българска музика.От хора и ръченици(и си тропнахме даже Wink) до "Моя страна,моя България"Беше хубаво и празнично...и не ми пукаше,че през няколко къщи живеят турци,защото нито аз сега съм под турско робство,нито пък те са мой поробители.Националния празник е просто още един ден,в който да си намерим повод да се гордеем,че сме българи.Независимо къде сме по света.Забравете споровете,оставете телевизиите и поне за миг бъдете ГОРДИ БЪЛГАРИ

            Ето това е  Peace точно и ясно/с това ме събуди и дъщерята от малко островче в Средеземно море"Честит Празник Мамо"/, друго просто е излишно да се говори, и теми подобни са излишни. Всички сме БЪЛГАРИ, живеем на тази изстрадала земя, и трябва да и се поклоним и целунем, и да престанем един друг да се ядем и да си забиваме нож в гърба. Трябва да сме наистина ГОРДИ БЪЛГАРИ.

# 59
  • Мнения: 152
От 20 минути търся нормално обяснение,
защо на връх националния ни празник,
една от националните ни телевизии излъчва турски сериал.

Не би ли следвало да има редактори и програмни директори,
които да измислят адекватна програмна схема? newsm78

Луда ли си? Ко се чудиш за такиви неща? Ако беше гледала "Канал 1" - щеше да видиш как докато говори президента ни, отзаде му некъф льохман си говори по телефона...
Тъпанарска нация, а ти се вайкаш за некъФ сериал...

Общи условия

Активация на акаунт