„Точно така” с Орлин Павлов стартира на 1 март 2010 г.

  • 4 222
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
******************************* рекламна публикация *******************************


„Точно така” с Орлин Павлов стартира на 1 март 2010 г. Предаването показва истории, в които главните герои са хора, често пъти оставащи незабелязани само защото в историите им няма сълзи и трагедии. По тази причина и декорът на предаването е издържан в топли и меки цветове. Те създават усещането за онзи домашен уют и приятната атмосфера, в които семейство, близки и приятели разговарят открито за всичко, което се случва в тяхното ежедневие и за всичко онова, което им дава сили да погледнат с усмивка на живота и да следват мечтите си.

Предаването разказва за победителите - за тези, които имат смелостта да мечтаят и да осъществят мечтите си, за тези, които следват пътя си с оптимизъм и вярват в шанса и възможностите. То ще показва на зрителите, че у нас има хора, които не се страхуват да променят себе си и света, който ги заобикаля.

Има ли интересни хора у нас, които да седнат на диванчето при Орлин? Ще се престрашат ли те да излязат на светло и какво всъщност се смята за успех и успели хора у нас? Има ли с кого и с какво да се гордеем ние българите? Пожелаваме си Орлин да даде положителн отговор на всички тези въпроси.

Последна редакция: чт, 04 мар 2010, 14:46 от zaheto

# 1
  • Мнения: 41
aaa супер, тъкмо ще има нещо смислено, което да се гледа по това време, че от сапуни ми се повръщаааааа Naughty

# 2
  • Мнения: 0
Да, много беше забавен в понеделник с Графа и бебето. Мисля, че ще е интересно наистина

# 3
  • Мнения: 41
Да и аз съм му фенка Simple Smile малко гледа стерео от време на време, но да се надяваме, че ще го бъде...малко и светльо ми липсва, що не станат екранна двойка. Точно така с Орлин Павлов и Свелььо Витков Laughing

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз пък не мога да го трая и съжалявам, че махнаха Светльо Витков. Този Орлин има вид на импотентен социопат.

# 5
  • Мнения: 230
и аз съм за Витков..прекалено сладурест е Павлов hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 4 534
Тази тема защо е закована?  Thinking
попаднах един-единствен път на това предаване. Орлин не струва за водещ. Гостенката /мисля, че беше поп-фолкаджийка/ беше уникално смешна и не в положителния смисъл на думата. Спомена, че пеела песни на Металика, ох ох ох... Заболя ме. Поредното доказателство за мен, че телевизията сериозно вреди на Вашето здраве и на другите около Вас.

# 7
  • Мнения: 2 401
Много ми дреме. В малко ли режисирани от управниците шоута участваме самите ние в последн време? Ай ..

# 8
  • някъде
  • Мнения: 979
Непосилно ми е да търпя хиленето на Орлин Tired

# 9
  • Мнения: 7
дано Орлин да успее да направи интересно предаване

# 10
  • София
  • Мнения: 7 210
Понеже не гледам ТВ, и явно съм от по-старото поколение, като мернах "Орлин" не дочетох и си го довърших с "Горанов".
И си представям човечеца, пък се чудя ли чудя що го квалифицирате като импотентен социопат  hahaha
Защо наистина е закована темата?

# 11
  • Мнения: X
По коя телевизия го гледате това ми ти предаване, че май нещо съм кьорава и не можах да видя.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 59
Pro.bg от 17,30h.

# 13
  • Мнения: 1 310
Не ме кефи. Няма да го гледам.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 640
Гледам го, малко скован е Орлин, но на фона на турските сериали по това време е направо прелест.

Общи условия

Активация на акаунт