Незабравима(unutulmaz)-тема- 15

  • 26 664
  • 749
  •   2
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 12
хайде почна на кафе, Simple Smile

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!Хубав ден на всички!Благодаря на момичетата,които полагат такива усилия да гледаме и да четем сериала-ЖИВИ И ЗДРАВИ да сте ни!

# 17
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Момичета и момчета,снощи преди да си легна ми дойде някаква луда мисъл,която споделих във форума,но в края на старата тема.Искам да я споделя и в новата тема,за да чуя вашето мнение.Ето я:Пожелах ви ЛЕКА,обаче една налудничава мисъл ми се върти в главата и реших да я споделя.Джемал е човека от запалената яхта с родителите на Бату/това не е истинското име на момчето,което е бил /,той се жени за вдовицата Тюркян,която има две малки момиченца.Джамил довежда също едно момиченце,което представя като своя дъщеря-това е Еда и сестра на Бату,от брака с Тюркян се ражда Кемал.Луда работа,но не мога да си представя,че Еда е от това семейство-тя е краси над тях.А сега,Лека нощ!
 

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро момичета и момчета. Отново страхотна нова тема и голямо БЛАГОДАРЯ на момичетата за преводите.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 394
хайде почна на кафе, Simple Smile

От къде ги вади Гала тези бебета? Ако с такива темпове върви, може и Ямур да се появи накрая, добре накърмена от Еда.

# 20
  • Мнения: 0
Момичета и момчета,снощи преди да си легна ми дойде някаква луда мисъл,която споделих във форума,но в края на старата тема.Искам да я споделя и в новата тема,за да чуя вашето мнение.Ето я:Пожелах ви ЛЕКА,обаче една налудничава мисъл ми се върти в главата и реших да я споделя.Джемал е човека от запалената яхта с родителите на Бату/това не е истинското име на момчето,което е бил /,той се жени за вдовицата Тюркян,която има две малки момиченца.Джамил довежда също едно момиченце,което представя като своя дъщеря-това е Еда и сестра на Бату,от брака с Тюркян се ражда Кемал.Луда работа,но не мога да си представя,че Еда е от това семейство-тя е краси над тях.А сега,Лека нощ!
 
Напълно възможно, сценаристите ни показаха че всичко можем да очакваме  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4
репортажа май ще остане за понеделник Joy

# 22
  • Мнения: 0
Момичета и момчета,снощи преди да си легна ми дойде някаква луда мисъл,която споделих във форума,но в края на старата тема.Искам да я споделя и в новата тема,за да чуя вашето мнение.Ето я:Пожелах ви ЛЕКА,обаче една налудничава мисъл ми се върти в главата и реших да я споделя.Джемал е човека от запалената яхта с родителите на Бату/това не е истинското име на момчето,което е бил /,той се жени за вдовицата Тюркян,която има две малки момиченца.Джамил довежда също едно момиченце,което представя като своя дъщеря-това е Еда и сестра на Бату,от брака с Тюркян се ражда Кемал.Луда работа,но не мога да си представя,че Еда е от това семейство-тя е краси над тях.А сега,Лека нощ!
 
Добро утро на всички 
Интересна теза, достойна за Оскар. Между другото и аз си мисля все повече, че Еда не е от това семейство. тя наистина е много по-разкрепостена и артистична, не се вписва в техния свят, нито влиза в техните рамки, според мен. Другите две дъщери са свити,дори и Мелда въпреки успехите, които е постигнала.  И да еда наистина има класа, която те нямат 

# 23
  • София
  • Мнения: 1 394
репортажа май ще остане за понеделник Joy

Ще взема да отида накрая да им даря кърма в Центъра и да им реша проблема веднъж завинаги...

# 24
  • Мнения: 0
Мога ли и аз да предложа услугите си за каване на субтитри. Не зная турски, но ако има таймер, мисля, че ще се справя  Thinking Simple Smile

# 25
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен, мили момичета и момчета.
Желая успешен и усмихнат ден, изпълнен с много положителни емоции.  smile3503
Както обикновено Бинзи е надминала себе си.  newsm51

# 26
  • Мнения: 0
Някой гледа ли "На кафе" онлайн. На мен не ми се отваря.

# 27
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Това си е живо издевателство над феновете на филма.Знаят,че чакаме с нетърпение репортажа,който прекъснаха вчера,но имам усещането,че нарочно го правят.Дано не го оставят за понеделник

# 28
  • Мнения: 4
сигурно ще го дадат на края защото иначе кой ще им гледа тъпото предаване

# 29
  • Мнения: 27
Момичета и момчета,снощи преди да си легна ми дойде някаква луда мисъл,която споделих във форума,но в края на старата тема.Искам да я споделя и в новата тема,за да чуя вашето мнение.Ето я:Пожелах ви ЛЕКА,обаче една налудничава мисъл ми се върти в главата и реших да я споделя.Джемал е човека от запалената яхта с родителите на Бату/това не е истинското име на момчето,което е бил /,той се жени за вдовицата Тюркян,която има две малки момиченца.Джамил довежда също едно момиченце,което представя като своя дъщеря-това е Еда и сестра на Бату,от брака с Тюркян се ражда Кемал.Луда работа,но не мога да си представя,че Еда е от това семейство-тя е краси над тях.А сега,Лека нощ!
 /quote]

Честно казано и аз мисля, че Еда не е от този кюп. Стои ми като "грозното патенце". Ами ако тя е сестрата на Бату, всичко ще се промени. Тогава няма да има повод да я обвиняват, че е съсипала сестра си. Какъв кеф!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт