Моля Ви за мнение за тази количка - Chicco Liteway

  • 4 201
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
Здравейте , дойде времето след танка Куини да си купим и ние лека количка за лятото.Харесала съм много този модел , но ако има мами , които са го ползвали , моля да кажат какво им е мнението.Защото само когато го ползваш едно нещо , тогава се виждат плюсовете и минусите.Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: 1 558
Отскоро и аз съм с такава ( и то червена Crazy ), за да сменя Chicco S3, който е подобен на Куинито. Та приемам я като компромисен вариант:
Предимствата според мен са:
- много по-лека;
-заема малко място.
и до тук приключваме...
Старото ми Чико е в пъти по-удобно за детето, по-малко друса, гази в дупките. Liteway e значително по-сложна при бутане при неравности, но е идеална за магазини. Мъжът ми тотално отказва да я бута, като излиза с малката си взема старата.
Ако имаш по-конкретни въпроси питай Simple Smile!

# 2
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
Е сега вече тотално се обърках , поне на детето удобно ли му е вътре, тесен ли е много коша и може ли да се спи в нея и това , което най - много ме притеснява е как е детето като няма борд , а само колани.Моята майка като я видя и вика - ми тя тая количка ще се обръща настрани и навсякъде , толкова е нестабилна - дали наистина е възможно

Ох затрупах те с въпроси , ама май няма много мами с такава количка ,

# 3
  • Мнения: 1 558
Ами тесен е по-тесен е от на Куини, мен това, че няма борд не ме притеснява, но имам чувството, че са малко къси коланите. Ние с приятелка, която е с Куини (но без борд както повечето) си взехме едновременно тези, но и двете признаваме, че другите колички са по-добри. Едва ли ще се обърне, това според мен не е проблем, а малките колела, защото като си свикнал с големи после е много трудно с малки. Ако имаш въъзможност иди да я видиш на място, да сложиш детето в нея. Иначе може да се спи, няма напълно легнало положение, но то и Куинито няма. Аз няма възможност да я пробвам предватително, зашото ги поръчахме по Ибей набързо, защото бяха излезнали чисто нови на безумно ниска цена и рискувахме. Като цяло съм доволна, но не може да се сравнява нито с Chicco S3,  нито с Куини.

Общи условия

Активация на акаунт