Малки жени (Kucuk Kadinlar) по нова

  • 90 508
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 296
Някой ни беше разказал малко по-напред, че се случва някаква издънка, Билге се проваляше в нещо и й става зле, затова отива в болница, чакай да го потърся как беше най-точно разказано

# 721
  • София
  • Мнения: 15 504
А това горе-долу скоро ли ни очаква като събитие във филма?
Ами мисля че има времебб То става след като излиза от затвора Елиф
Magosniwa  ББ: Защо Елиф влиза в затвора?  А Сингето, артиската де, на мен никак не ми харесва, съжалявам. То и Елиф не ми харесва!

# 722
  • Мнения: 1 296
 Magosniwa , я прочети тука, описано е това, което питаше.

Елиф разбира,че е бременна,и осъзнава,че я очакват трудни времена. Тя крие бременността си от останалите.
Йелиз продължава с безодговорното си поведение и не спира да пазарува ненужни вещи,което е причина за постоянен конфликт между нея и Елиф.
Арми отива у Аяз и се запознава с майка му.
Елиф решава да направи аборт. За да събере пари,започва да чисти къщи.
Али разбира,че Елиф има проблем и се опитва да поговори с нея. Това обаче изнервя годеницата му Деря.
По внушение на Симге Йелиз отива при майката на Тимучин и иска парите,които се полагат на сестра й.
Аяз не може да стои далеч от Арми и се издава.
Йелиз крой план как да вземе пари от фирмата на Елиф.
Напрегнатаат обстановка вкъщи се отразява зле на Билге и тя се проваля на един изпит. Репотацията й в училище е накърнена и на Билге й прилошава.
Отношенията между госпожа Йозгюр и Хулуси продължават да се затоплят,което нервира Баде.
Джансу пак вижда стола на чичо си празен,но не успява да убеди Шевкийе.
Внезапната промяна в отношението на Шюкрян към Елиф усъмнява сестрите й.
Когато Елиф съобщава пред семейството си,че ще роди бебето,избухва спор.
Али чува разговора между Деря и Утку. Той се ядосва и отива да говори с Елиф.
Билге и Йелиз получават тленните останки на баща си и се заемат да го погребат до майка им,но това се оказва трудна задача,защото събирането на гробовете е доста скъпо.
Йелиз за пореден път приема съвети от Симге,която я уверява,че фирмата на Елиф ще й плати,и взема пари от лихвар.
За да се докопат до Аяз,враговете му отвличат Арми


# 723
  • Варна
  • Мнения: 2 365
А това горе-долу скоро ли ни очаква като събитие във филма?
Ами мисля че има времебб То става след като излиза от затвора Елиф
Magosniwa  ББ: Защо Елиф влиза в затвора?  А Сингето, артиската де, на мен никак не ми харесва, съжалявам. То и Елиф не ми харесва!
бб Ми защо влиза в затмвора ми се губи но май беше свързано с чичото  newsm78

# 724
  • Мнения: 1 296
Честно да ви кажа на мен Синге ми прилича на доста състарена за възрастта си. Незная дали си е така или гримьорите и сценаристите търсят умишленотакъв ефект. Но за дете на нейната възраст би трябвалода изглежда по-младежки. Или пък кожата й си е такава.

# 725
  • Мнения: 0
Относно влизането на Елиф в затвора ето ви линк http://www.youtube.com/watch?v=r-WHUoShUjA&NR=1

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 365
Ето заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug

# 727
  • Мнения: 0
момичета 49 сериа ака някой не е гледал ето линк http://vbox7.com/play:26859445 вече го има

# 728
  • Мнения: 0
 Като скрито в бутилка

писмо

до брега на моето

всяко чувство

пристига само

до брега на сърцето.


Миг съдбовен.

Красив епизод...

То блести под лазура.

Но помни , че към твоят живот

го е носела буря.


То е слушало тъмният глас

на вълните високи

и над него

са имали власт

непонятни посоки.


Търпеливо е чакало с дни

в своя ден

да го сложиш...

Приеми го.Или отмини


ако можеш.

# 729
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
Диема Фемили започна излъчването на втори сезон на "Малки жени" Simple Smile

# 730
  • Мнения: 168
 Гледам го,въпреки ,че започна леко да ме отегчава.

# 731
  • Мнения: 11 511
Гледам го,въпреки ,че започна леко да ме отегчава.

О, простотиите тепърва ще започнат. Гледах го по STAR TV преди 2 години... Али ще се гаджоса с Ейлюл. Междувременно на момичетата ще се случват по 10 нещастия на всеки епизод... Нормално Simple Smile  Всичката мъка на света е събрана в тяхното семейство  Joy то направо е нереално...

Сериите от втори сезон можете да гледате тук:
http://www.vbox7.com/collection:1242879

# 732
  • Мнения: 1 734
 diziler, можеш ли най-общо да разкажеш какво се случва накрая на филма щом си го гледала. Аз нямам нито нервите, нито желанието да го следя наново

# 733
  • Мнения: 1
а някой може ли да ми каже откъде мога да гледам 8 епизод понеже не е качен във вбох ?

# 734
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
а някой може ли да ми каже откъде мога да гледам 8 епизод понеже не е качен във вбох ?


8 Епизод не е записан поради технически проблем, но другите ги има!

ЕПИЗОДИТЕ ОТ 2 СЕЗОН НА СЕРИАЛА МОЖЕ ДА СВАЛЯТЕ ОТ ТУК:

http://tvserialsbg.30.forumer.com/index.php?showtopic=1697&s … 0&#entry45428

Общи условия

Активация на акаунт