24 ЦДГ КОЛЕДАРЧЕ - Красна поляна - отзиви, мнения!

  • 8 617
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Да, тези две госпожи не са първа младост, но и не са от "онази стара генерация", която гледа на детето като войник. Моето дете също беше при тях, но преди години. Сърцати жени. Ако всички учители са кото тях...............А пък леля Валя.......и тя е уникална. С чувство за хумор и грижа за всяко дете! Бих могла да кажа същите думи и за 90%" от останалите служители в тази градина. Препоръчвам я.
tinoninotananino , а имаш ли представа кои учителки ще водят І-ва група на есен? Моя позната се интересува.

# 16
  • Мнения: 771
И аз съм с добри впечатления /задочни/ от коледарче. Но само да вметна- с приятелката ми преди дни отидохме да вземем детето й от градина. Докато чакахме г-жата да свали детето, се загледах в картинките, в таблото. Там висеше списък с децата за подготвителна група - 41! Shocked Коментирахме с приятелката ми. Не знам сигурно това са децата от 2 групи. Не беше удобно да питаме г-жата. Но ако е истина............................41!

# 17
  • Мнения: 9
А какво значи за вас 'не са първа младост'.Жени на около 50 години са стари или жени с 30 годишен стаж е по лошо за вашите деца от колкото току що завършила 25 годишна пикла.Със сигурност и 10 деца да имам 10те ще бъдат точно при тези две учителки 'не първа младост' Захаринова и Йовева.

# 18
  • София
  • Мнения: 932
А какво значи за вас 'не са първа младост'.Жени на около 50 години са стари или жени с 30 годишен стаж е по лошо за вашите деца от колкото току що завършила 25 годишна пикла.Със сигурност и 10 деца да имам 10те ще бъдат точно при тези две учителки 'не първа младост' Захаринова и Йовева.

Дъщеря ми също е при г-жа Йовева, г-жа Захаринова и Валя и трите са прекрасни жени, невероятни.
 Не съм съгласна само с  цитирам : ...." току що завършила 25 годишна пикла". Аз завърших на 24, сега карам магистратура и работя от две години с дечица, т.е. започнах на 26 години.
Manishma, не искам да се заяждам ,но по вашата логика млади учителки не могат да работят качествено и от сърце с деца.  Любопитно ми е защо мислите така?
Истината е че ако не ставаш за работа с деца, то няма да ставаш еднакво и на 20г. и на 50г.


# 19
  • Мнения: 771
Не мисля, че възрастта е определяща. Децата ,разбира се предпочитат млади хора. Но в никакъв случай не може да се обобщава ,че едните са по-кадърни от другите. Важното е да са професионалисти, да обичат децата. Имам спомен от преди годи от една учителка, която беше пенсионна и след...възраст- г-жа Драговчева. Е, няма такъв човек!!! Неповторима. В същото време имаше две руси учителки - млади- децата и родителите ги боготворяха. Е, за каква възраст говорим! Освен това младите завършили педагози много бързо стават продавачки в магазини за обувки или секретарки. Далеч по-престижно е с токчетата да "тропкаш цял ден", отколкото да бършеш дупета и сополи. Така че тези млади, които са в градините, те са учили съзнателно и това са искали!

# 20
  • Мнения: 3 591
По отношение на възрастта нали гледам какво прави моето дете - хвърля се на двете млади лели от персонала, а възрастните ги прескача при всяка възможност. А двете по-опитниимат доста по-правилен и подходящ подход. При по-младите не се правят забележки за нищо, гледат се филмчета с часове и през останалото време се правят косите на прически  Confused... Е и как няма да ги предпочита детето, пред някого, който се опитва да я възпита на нещо. Със съжаление споделям тези неща...  ooooh!

В офиса колегите се интересуват от КОЛЕДАРЧЕ, ако може актуални отзиви ще са добре дошли, благодаря! Моля също да споделите и дали има ромчета в групите.

# 21
  • София
  • Мнения: 650
Да, и аз пуснах нова тема за 24 ЦДГ. Записвам се и тук да следя, ако някой пише.

# 22
  • Мнения: 3 591
извинявам се, не съм я видяла, в търсачката ми излезе тази

# 23
  • София
  • Мнения: 650
Няма значение, така или иначе, никой не пише  Laughing
Това е моята тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705648.0

# 24
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте. И на моето детенце му предстои прехвърляне в ДГ септември и живо ме интересува тази тема. От събраните докук мнения на родители и преподаватели 24 ДГ в квартала е най - добра. Но на мен ми е й най - далечна и някак ми се ще да съм сигурна, че детето ми ще попадне на добри учители и ще се чувства добре там. А такива гаранции за съжаление няма. Така че и аз бих помолила майки, чиито деца посещават последна година тази или други градини в Кр. поляна да се включат с конкретни мнения за учителите там.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт