КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи!!! :)))))))))))))

  • 24 370
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 331
ЗИЧЕ, аз не искам много да печеля-колкото да си допълня сегашния доход, че нещо хич го няма  Embarassed .

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗИЧЕ, аз не искам много да печеля-колкото да си допълня сегашния доход, че нещо хич го няма  Embarassed .

Точно това казвам че точно сега няма да печелиш от какво и да е просто изчакай още някой и друг месец... Peace Hug Hug

# 707
  • Мнения: 2 433
Зичка...то край няма бе душо това чакане....
Аз няма да имам поръчка този месец... правили инвентаризация - и"всичко си имали" Twisted Evil
а нашите заеми вървят...за тях инвентаризация нЕма smile3515

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОХХ ЮЛЕ ние сме от 7-8 месеца така в къщи и още няма светлина в тунела ама все се подкрепяме с дядко и си даваме кураж един на друг  и си казваме че след лошото идва и хубавото  Peace Знам че ще се справим и този път както винаги е ставало.. Peace

ФЕЙЧЕТО ПРЕЛИТА С ПРОЛЕТНАТА СИ ПРЪЧИЦА И НЕ ПИШЕ TiredДВА ТРИ ПЪТИ Я ЗАСИЧАМ ДНЕС НА ЧЕРЕШАТА Wink дано да са добре  Praynig

# 709
  • Мнения: 2 433
к`ъв кураж... ние се изпокарахме в къщи....
утре сутринта майстори ще идват от ВиК да слагат водомер, кранове и други екстри...демек ще имаме вода на ранчото  Mr. Green ама и за тех пари требе!!!
Отделно тухли зехме 3 палета на версия... ми нямогат да ни чакат....и там трябва
а работниците седят  а след дни пак заплати ще се дават... УФ!!!!ГОЛЯМО УФ!!!! Искам да мисля позитивно ама....ц
е, поне китките ми евтинки Mr. Green Mr. Green Mr. Green намерих семенца по 65ст пакетчето....но трябвало расъди да се правят Thinking
дали ще оцелеят ако ги посея направо , а??? Mr. Green
 но пък утре живот и здраве ще черпя с бира... за ВОДА!!!!
то вода ли дачерпя...да ръждясаме... Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 21:47 от JuliS

# 710
  • Мнения: 613
е, поне китките ми евтинки Mr. Green Mr. Green Mr. Green намерих семенца по 65ст пакетчето....но трябвало расъди да се правят Thinking
дали ще оцелеят ако ги посея направо , а??? Mr. Green
 
Миналата година опитах мързе.ивата - без расад и само латинките ми се хванаха и туртата . Та тази година кака си знае и разсад си сложи.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Как сте кивита????? Аз само прелитам.

# 711
  • Мнения: 7 447
                      Ехооооо! Добре,че Зиче ме светна  fight та все пак попаднах при приятели.Заблуди ме това КИВИ Да бяхте казали П  Laughing Вярно,че влизам в последните страници,но си мисля,че за приятелството има начало ,но няма край.То е такова без значение дали е виртуално или реално.Видях много виртуални приятели и мисля,че няма да ме изгоните,защото ви чувствам близки и познати,а сега отивам да ви чета! Peace
                      Юлче,чакаме бирата за водата! Laughing Китките когато са без разсад обикновено порастват много гъсто и се самозадушават.Аз съм ги садила направо в градината ,но след това ги разсаждам и сега дедито разсажда петунии и шибой,че са се самонасадили и май друго не е успяло да порасте. Laughing Петуниите чак са повдигнали земята,толкова са нагъсто и като поливам се сляга   Mr. Green

# 712
  • Мнения: 2 433
                   
                      Юлче,чакаме бирата за водата! Laughing Китките когато са без разсад обикновено порастват много гъсто и се самозадушават.Аз съм ги садила направо в градината ,но след това ги разсаждам и сега дедито разсажда петунии и шибой,че са се самонасадили и май друго не е успяло да порасте. Laughing Петуниите чак са повдигнали земята,толкова са нагъсто и като поливам се сляга   Mr. Green

това ми е идеята newsm53 те да си пораснат самички непритеснявяно нагъсто...аз после авторитетно ще ги проскубя!!!!!
бе...имам 2 сандъка... и 10 пакетчета семена... нЕма да ми стигнат...ама мога да се пробвам! Ако не стане расада...ще ми изпращаш от дЕдовия шибой!

Айде лека от мен!
Отивам си !

# 713
  • Мнения: 7 447
Момичета, помагайте-ако имате 10 000 лв. и помещение 30м2, което в момента е застрахователен офис, но не изкарва достатъчно, какъв бизнес щяхте да започнете? Може да се съчетава със сегашния, може и да е нещо ново.
 
                Вале,като четях на дедито казуса ти той рече да идеш в Енергото и да сключиш договор за събиране на сметките.Тук в Сф са се подредили едни дето моя им вика "И си пей"  Joy Joy Joy Влизаме да плащаме и нашия се гъбарка с касиерката "Искам и аз да си " и си пея",а женицата го поправя "Господине , ние сме "Easypay" посреднически каси по договор с ЧЕЗ".Аз вече умирам от смях,а мъжО продължава "Да бе,да!Това казвам и аз - събирате си парички "и си пеете",че ако не платим режат тока.%-та ви е от сигурен по-сигурен и няма криза" Mr. Green Та съвета му към теб е да идеш във вашия ЕОН /май те са при вас/ и да сключиш договор за събиране на месечните суми.Само това според моя адвокат е сигурен доход в това мътно време.В СФ вече няма каси в енергото само в "И си пей"  Mr. Green и в пощата можеш да платиш,ама в пощата бавят 3-4 дена превода,а в "и си пея" става моменталически та всички плащат там.Успех - каквото и да решиш! Peace
                Зад гърба ми подхвърлиха,че можеш и да продаваш винетки и въобще да се ориентираш към посредническа дейност и то към монополистите-ток,вода и т.н.Имаш си офиса и разходи допълнително нямаш.Пазиш 10 000 лв.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО КИВИНЦА....
Май и вие не сте спали нощес щом ви няма  newsm78 особено МОНИ дето винаги е първа  Hug Hug
Аз не спах нощес нещо то вече и не ми прави впечатление де ама да кажа  Mr. Green
Станах в 5:45 и ошетах изпратих работарите ,трениращите само остана да сложа нещо в тенжерата да има за ядене и май днес ще е супа топки Mr. Green
ДИДИЯ беше П темата но прочети първите страници и ще разбереш защо е киви а не кивп Крушата си има опашка и не случайно е така Mr. Green Mr. Green
ЮЛЕ АКО НАСАДИШ РАСАДА ВЪН ТРЯБВА ДА ГО ПОКРИЕШ С НАЙЛОНЧЕ ДА МУ Е ТОПЛО ПРЕЗ НОЩА А ПРЕЗ ДЕНЯ ДА ГО ОТКРИВАШ и семената се объркват с пясък и се сее за да не са на гъсто ,с пясъка се разреждат. Peace


# 715
  • Мнения: 4
Зиче благодаря за хубавата закуска.
Днес ми е много скапано .
На всички хубав петъчен ден. Hug Hug Hug

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МОНИ дано само да си добре здравословно пък всичко друго се оправя Peace Hug Heart Eyes
И на мен ми е скапано не ми се мърда ..от вчера явно много се приуморих и като не спах нощес нищо не ми се пипа .Ще го давам на релакс само Медун ще го храня и това ще е.


Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 12:32 от ЗИЧЕ

# 717
  • Мнения: 2 433
добър ден!
Може ли да си поФаля гарджето , а????
Вижте какво сътвори детето!!!Щерката де...аз само надписвам Mr. Green
http://media.snimka.bg/5947/018149283.jpg

# 718
  • Мнения: 7 447
                        Привет,момичета!
                        Зиче,още не съм изчела всичко,че времето нещо все не стига и сега продължаваме с тапетите в трапезарията на малката.Ей,вижда му се краят. Laughing
                        Юле,няма на кой да се метне детето!  Laughing Като мама е оправно!
                        За сега чао,че започваме и дано се похваля,че сме свършили най-после. Laughing

# 719
  • Мнения: 2 433
Имаме водааааа!!Имаме вода......
Мож да нямаме чешмааа...
но имаме вода.....

Общи условия

Активация на акаунт