Хотел с вътрешен минерален басейн

  • 13 536
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Може ли да ми препоръчате хотел с вътрешен минерален топъл басейн до около 60-70 лв на стая, на около 200 км от София?
Искаме с детето да отидем другата седмица, та за това държа да е жега в басейна. Sunglasses
Благодаря на отзивчивите!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 331
В Хисаря - хотел Аугуста.
Има и водна пързалка на вътрешния басейн.
От този сайт http://www.augustaspa.com/index.php?lang=bg# - посочената цена на двойна стая е 78,40 лв. за обновена стая, 62,40 за необновенна стая.

# 2
  • Мнения: 1 701
Благодаря!  Simple Smile
Изглежда добре, но имаш ли лични впечатления, че какви неща прочетооох...  Confused

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 08:14 от jane1

# 3
  • София
  • Мнения: 331
Благодаря!  Simple Smile
Изглежда добре, но имаш ли лични впечатления, че какви неща прочетооох...  Confused

За съжаление личните ми впечатления са от преди доста години и със сигурност нещата са се променили....така че не бих могла да ти бъда полезна с повече информация...
Виж този хотел (пак в Хисаря, ама като съм влюбена в този град) http://www.hotelgaleri.net/?cnt=hotel - в него съм била преди 2 години - беше чисто нов - хубаво, чисто, спокойно. На хубаво място е, но тогава още не бяха направили Спа центъра и басейна и ни давах едни талони за намаление на басейните в хотел Хисар, който е на 200-300 метра от този хотел. Може да се обадиш и да попиташ, защото от сайта им не разбрах влиза ли басейна в цената или не.

# 4
  • Мнения: 10 604
може да погледнеш и Павел Баня - хотел Маркони. Хубаво е, но не е луксозно. Градът е спокоен и тих, имат много приятен градки парк.

# 5
  • Мнения: 64
Погледни това място.  Препоръчвам го горещо.  Бяхме там за Нова година и за Свети Велентин.
http://www.ostrova-bg.com/
Някъде бях писала по-подробно.  Хотелът не е скъп.  Храната е много вкусна.  Готвача е от арабските страни и има екзотични ястия.   

# 6
  • Мнения: 113
 Миналата седмица бяхме за два дни в хотел Астера в Хисаря. Въпреки лошите мнения, които прочетох за него, ние останахме много доволни. Хотелът е чист и много топъл, басейна също, масажистката добра. През седмицата е много спокойно, а има и промоция нощувка със закуска и вечеря 46лв. Мисля, че важи до края на март.

# 7
  • Мнения: 1 701
Последно се ориентирах към Сандански и по-конкретно - х-л Св. Никола. Има ли някой пресни впечатления, че мненията, които четох са от миналата пролет...

# 8
  • София
  • Мнения: 124
Миналата година бяхме там през пролетната ваканция и есента - за 22 септември. На басейна пише, че водата е 33 градуса, но тя никога не е била толкова - 29-30 градуса е била винаги. За мен това е проблем, тъй като не плувам, а само се плацикам във водата. За дъщеря ми (8 год.), обаче, водата е чудесна и тя стои с часове в басейна, едва я изваждам от водата. И малки деца има много, с поясчета и разни други приспособления, явно само в моя телевизор е проблема newsm78.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
migcho, точно този хотел си бях набелязала за един уикенд накрая на месеца, та да попитам очевидец - има ли около него място, където дъщеря ми /на 2 и половина/ може да тича, играе с топка и разни такива неща ?  Топла ли е водата в басейна ?
Благодяря предварително.

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 499
Вършец-спа х-л Атта.Нощувка в двойна стая 100лв-закуска,басейн,фитнес,сауна,парна баня.Много е красиво и спокойно.Ще ти хареса.Водата е минерална и прекалено топла

# 11
  • Мнения: 3 423
Вършец-спа х-л Атта.Нощувка в двойна стая 100лв-закуска,басейн,фитнес,сауна,парна баня.Много е красиво и спокойно.Ще ти хареса.Водата е минерална и прекалено топла
Верно ли е топла вече там водата?
Щото хотелчето изглежда добре, но първите отзиви бяха ,че водата е студена.  newsm78
Към колко градуса е според теб?

# 12
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз преди 2 седмици бях там за 5 дена-през цялото време водата бяше много топла-тя е минерална,незнам колко градуса е но със сигурнот е топла.И в хотела е прекалено топло

# 13
  • Мнения: 3 423
Мерси много, това е хубава новина   bouquet

# 14
  • Мнения: 64
migcho, точно този хотел си бях набелязала за един уикенд накрая на месеца, та да попитам очевидец - има ли около него място, където дъщеря ми /на 2 и половина/ може да тича, играе с топка и разни такива неща ?  Топла ли е водата в басейна ?
Благодяря предварително.
http://www.ostrova-bg.com/
Всъщност това е предимството на този комплекс пред много, защото има страшно много пространство.  Децата могата да играят както на трева, така и на асфалт.  Има алеи и е затворено, не могат да излязат на пътя. 
Водата е топла 32 градуса.  Къпят се предимно малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт