Как избрахте марката АМ, която ползва(х)те в началото?

  • 1 585
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 639
Когато питах педиатърката какво мляко да взема тя ми написа няколко- на Милупа (каквото си избера), Нан, Фризолак....След това аз говорих с мои познати и приятелки, те всички бяха на мнение, че Милумила бил най-вкусен. И така, аз избрах него  Hug
Май както за кърмене, така и за хранене с АМ не са много "в час" педитата.  Например млеката на Милупа - Аптамил и Милумил са с почти идентичен състав, НО Милумил е по-сладко и се препоръчва при деца с проблеми в апетита, а в Аптамил има скорбяла и се препоръчва при деца със склонност към разстройсто.

# 31
  • Мнения: 46 518

Това коя болница е, ако не е тайна? Просто ми се струва много разумно да дават на новородени хипоалергенно, а не обикновено АМ, а не съм чувала никъде да го практикуват...

Правителствена Peace

# 32
  • Мнения: 1 639
 Денят , в който установих ,че кърмата ми е ужасно малко , беше неделя. Тук малко магазини работят в този ден ....Званнах на педиатърката , ама тя не ми вдигна и аз изтърчах до един супермаркет . Марките , които имаше там бях 3-4 , най-позната ми беше Нан .Разгледах и останалите , но отвътре ме човъркаше да си взема Нан-а и така направих Wink . В последствие се оказа ,че и нашата лекарка го предпочита .Сега вече сме на Нан 2 , този път по нейна препоръка...

# 33
  • Мнения: 717
Въпреки, че педиатърката препоръча Фризолак, ние почнахме с Аптамил - просто защото сестра ми ми го препоръча, а и всички майки от форума бяха доволни. За Фризолак никой мой познат лично не го знаеше...

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами малкият се роди 4365 и в родилно му давали добавка след кърмене.Като ни изписваха педиатъркаат на смяна ми каза това да го имам предвид като започна с някакво АМ и аз просто си купих него когато се наложи,защото знаех,че не са се появили някакви странични ефекти от него!

Общи условия

Активация на акаунт