Машина за хляб-29 част

  • 44 613
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 388
ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ И ОТ МЕН !

Благодарение на тази тема се запалих и си купих машина за хляб и от половин година вече в къщи хляб не се купува. Благодарна съм,че ви има и винаги мога да науча нещо полезно от тук . Рядко пиша,но чета редовно.  Hug

# 706
  • Мнения: 2 214
Честит юбилей и от мен!
Аз питах за избора на хлебопекарна и вчера майка ми купи една от ТСМ за 99лв. с две бъркалки, 850 мощност и до 1250 кг, и сега като прочетох препоръките ви без да искам или да знам сме налучили правилната комбинация. Днес купувам суха мая и повечко брашно да си имам и ще пробвам с тесто за пици като начало.
Вече имате нов член в колектива ви! Благодаря за събраната информация, която още вчера разпечатах в секторите рецепти и съвети наистина има страхотни неща и се запретвам и аз!

И почвам с въпросите  Embarassed винаги ли маята преди да я сложа към другите продукти трябва да е разтворена както си трябва или зависи от рецептата? Благодаря!
Лично аз маята накисвам в мляко с малко захар само за козунаците, иначе я изсипвам в кладенче в брашното, най последната в рецептата.
Използвам само суха мая.

# 707
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Честит празник и от мен.  bouquet Hug
дядо хаджия,много ме развълнуваха думите ти. Hug
Живи,здрави и щастливи. Hug

# 708
  • Мнения: 622
Честит празник! Дядо Хаджия, много хубави думи! Нека още дълги години да месим, печем и да си помагаме със съвети и идеи в тази тема!  Hug Hug

# 709
  • Мнения: 202
И от мен да се почерпите,че ме научихте да меся/днес на ръка за по бързо/и да хапваме с удоволствие от рецептите на вашите кулинарни творения.
Благодаря ви на всички от сърце. newsm51




 

# 710
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ДА НИ Е ЧЕСТИТА ГОДИШНИНАТА.Занапред и новите теми да изпълваме с вкуснотийки.Благодаря на тази тема,че от Вас се научих на различни начини и правене на хляб и не само.Един голям поклон на утвърдените майсторки,които с много търпение и акуратност помагаха на нас все още незнаещи и прохождащи в тази насока.Благодаря Ви,че Ви има

# 711
  • Мнения: 69
Честита Годишнина на темичката и от мен bouquet
Досега ви четях,но мисля да започна да се записвам и аз по-често в темата Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 1 179
Честита Годишнина да ни е и нека пълним темите само с чудесни изделия   bouquet

Някой пита за БЪРКАЛКИТЕ-продават се,обади се на тел в сервиза и ги имат мисля че са около 10 лв.

# 713
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Честито Благовещение!!!
Честит 5-ти Рожден Ден на темичката !!!


Дядо Хаджи ,специални поздравления за теб  ,много мили думи   bouquet

Пожелавам на всички кулинарни магьосници много здраве и никога да не ви напуска ентусиазма ,с който сътворявате чудеса!
 Аз не съм писала досега в тази тема,защото все още нямам машинка за хляб,но ви чета редовно и се възхищавам на хлябовете,питките,козунаците , които правите с толкова любов   bouquet

Хайде отчупете си по парченце топла питка за двойния празник ,месена на ръка  Wink




  

# 714
  • София
  • Мнения: 102
Я, два дена не съм влизала по технически причини и като дойдох - що да видя - ИЗНЕНАДА! ЮБИЛЕЙ! Честито и от мен, момичета и момчета. Най-приятният и полезен форум. Благодаря на всички за помощта и отзивчивостта, толкова неща научих тук.  Имена няма да изреждам (не само щото вече не помня, ами и да не пропусна някого). Особена благодарност на дядо Хаджия, че поддържа огъня и ми вика “наборе”, което си е комплимент откъдето и да го погледнеш.  Laughing
Желая на всички здраве, обич и късмет; да не стихва порива да се научи нещо ново и да бъде споделено. Другото може и да се купи.
С обич
  bouquet

# 715
  • Мнения: 224
Честит юбилей и от мен!
Аз питах за избора на хлебопекарна и вчера майка ми купи една от ТСМ за 99лв. с две бъркалки, 850 мощност и до 1250 кг, и сега като прочетох препоръките ви без да искам или да знам сме налучили правилната комбинация. Днес купувам суха мая и повечко брашно да си имам и ще пробвам с тесто за пици като начало.
Вече имате нов член в колектива ви! Благодаря за събраната информация, която още вчера разпечатах в секторите рецепти и съвети наистина има страхотни неща и се запретвам и аз!

И почвам с въпросите  Embarassed винаги ли маята преди да я сложа към другите продукти трябва да е разтворена както си трябва или зависи от рецептата? Благодаря!

От кой по-точно магазин на ТСМ си я купила. Качи снимка ако можеш pleeease

# 716
  • София
  • Мнения: 6 232
Честит юбилей bouquet Да сте живи и здрави всички майсторки и майстори  тук,благодарение на които най-накрая сбъднах една от мечтите си-да ядем истиски питки и тутманици у дома,с безценната помощ и на машинката за хляб

# 717
  • Мнения: 148
честит юбилей и от мен!
Благодарение на вас майсторки се запалих и от кажи -речи година имам машинка и семейството ми яде домашен хляб,и други вкусни неща.Благодаря че ви има и че сте така любезни да обърнете внимание на всички.  bouquet

# 718
  • Мнения: 1
  Честит юбилей на всички и от мен   bouquet
Аз от скоро съм с машина за хляб и тук намерих много полезни съвети, трикове и рецепти. А и сама се убедих, че сте много отзивчиви и помагате в случай на нужда, защото вече досаждах на много от вас с въпроси.
Вкусен празник  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 251
Честит юбилей:)

Общи условия

Активация на акаунт