Дъждовно време (Yağmur zamanı) bTV - TEMA 3

  • 54 755
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ei, sladurkovci, nqkoi nqma li da ka4i dne6niq epizod PLSSSSS :S

# 46
  • Мнения: 0
И аз чакам щом го качат в нитро ще ти го дам Hug Hug

# 47
  • Мнения: 0
Blagodarq ti mnogo ,4e dnes ne uspqh da go gledam i napravo mi e dert deto se vika Grinning

# 48
  • Мнения: 0
Ехе,вие нова тема сте направили. #Crazy Аз се поизгубих,но от днес отново съм на линия и ще коментирам с удоволствие.
Хаха,Фърат добре подреди Ерол. Joy Много екшън,много нещо. Laughing
Нямам търпение Ейлюл и Фърат да се съберат.Прекалено дълго бяха разделени.Айде де...време му е.  Grinning
А този Ерсал толкова да ме разсмивааа Joy

# 49
  • Мнения: 613
И аз благодаря на ИнаД. От една седмица "гледам" филма само тук във форума, но и това стига, толкова графично го представяте  Hug

# 50
  • Мнения: 18
И аз да се запиша,честита нова тема.Да не съм без нищо-не пропускайте утрешния епизод....романтиката започва.

# 51
  • Мнения: 82
Да се запиша и аз в темата.
 Вчера след голямо ровене из нета успях да намеря всичките 57 серии и днес изгледах оставащите 19. Ако знаете какво ви чака... Незнам тези как издържаха 40 епизода без да се целуннат. Айде да не ви издавам повече. Laughing
 За съжаление незнам турски, но успях да доловя едно: benimle evlenir Hug Направо ме изпълни този филм. Жалко, че са толкова малко епизодите.

# 52
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Не издържах и прегледах пак следващия епизод.
Наистина е много силен.
ББ заслужава си да се гледа само заради физиономията на Аслъ като рзбра,че Фърат е върнал Ейлюл в къщи.Много романтика ни чака и още едно обяснение в любов на друг език отново.

И колко епизода е филма?  Joy Това беше шегичка, да не започнете да ме хулите. Честита нова тема и от мен! Само лека корекция за ББ-то в началото: Ейлюл едва ли умира, по вероятно изпада в кома.


ББ Ейлюл изпада в кома,лекарите не дават никакви надежди.Нищо не може да се направи.Ейлюл умира,но по пътя си духа и среща Съла,която я връща обратно.

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692

Поглед-убиец!

# 54
  • Мнения: 9
Много добре е оформена третата тема! Поздравления!

След днешната серия, надявам се нещата да се развият по-динамично... и романтично. Heart Eyes
Имам една питанка - някой спомня ли си епизода, когато Ерол и Деврим ходиха в "Едда". Тогава не се ли засякоха с Мехмед????? Thinking
И друго, което ми направи впечатление е, че са избрали почти всички бебета в сериала, да се раждат преждевременно - в 7 мес. - Наз така е родена, внучето на леля Асие също подрани, сега й дъщерята на Мехмед и Лерзан. В последствие - и бебето на Фърат и Ейлюл. newsm78

# 55
  • Мнения: 283
да като на дърт, ядосан на живота чичко. абе ейлюл що са я накъдрили така ситно. е как ги гледате на турски сериите Shocked

# 56
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
да като на дърт, ядосан на живота чичко. абе ейлюл що са я накъдрили така ситно. е как ги гледате на турски сериите Shocked

На 42 години човек най-малкото е дърт.
И защо,кое е чудното,че се гледат сериите на турски?

# 57
  • Мнения: 167
Май тогава се видаха - вчера търсих епизода, ама нъцки.  Thinking

Днешната серия завърши много добре.  Grinning

# 58
  • Мнения: 82
да като на дърт, ядосан на живота чичко. абе ейлюл що са я накъдрили така ситно. е как ги гледате на турски сериите Shocked

Гледаме картинки... Поне аз и си играя на асоциации. Joy
 Толкова се нервих, че е така мудно, но от тук почва да става интересно. Баси железните нерви, които имат и двамата. Ако броя сезоните са минали почти две години. Е, толкова немога да издържа... Laughing

# 59
  • Мнения: 2
Не- не са се видели в Еда- нали тогава Ерол се напи и се сбиха с шофьора и по-късно дойде Мехмед

Нямам търпение ,крайно време е нещо да се случи- уж Ейлюл беше в Кипър много смела и настъпателна ,а сега дори не може и да му звънне на Фарат- само си губи ума и дума , а той пък какво толкова само съзерцава прозорците и .........Нормално ли ви се струва -толкова серии минаха ,а главната ни двойка влюбени  още не са се целунали?????     Много са странни режисьорите на филма

До утре - до хубавата развръзка и предполагам ще има и обяснения   newsm76  loveuuu

Общи условия

Активация на акаунт