Отзиви за "Съни турс"?

  • 55 359
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 374
Знаете ли какво става със Съни турс?
От два дни не се отваря сайта им. Също и този на Визит бг? Ако някой знае нещо по въпроса, моля за информация, защото имам резервация при Съни турс и вече взех да се притеснявам...

# 31
  • Мнения: 4 400
 newsm78Вчера по обяд разглеждах сайта на визит бг и си беше наред.Опитай да идеш на крака в най близкия офис.Дано всичко е ок  Hug.

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Всичко си е ок, дори току що си потвърдих резервацията чрез тях, проблема да не е при теб?
http://www.sturs.net/

# 33
  • София
  • Мнения: 2 296
И при мен всичко е наред...да не би браузъра да прави проблем,смени го.

# 34
  • Мнения: 374
За съжаление все още не ми се отваря сайта им. Искрено се надявам проблема да е при мен. Довечера ще пробвам на друг комп. Благодаря Ви!

# 35
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
При мен се отваря,току-що проверих! Peace

# 36
  • Мнения: 1 756
Много са готини, коректни и най вече търпеливи!
Като знам аз какво ги правя ................ но са толерантни и към доста капризни клиенти.
Имам 5 резервации през тях и днес направих още една за родителите ми.
Предстои и нашата.
Смело им се довери!

# 37
  • велико търново
  • Мнения: 585
Е нека съм първата недоволна от съни турс.С резервация за почивка при тях отидох в офиса им да потвърдим ,но се оказа ,че служителката им Вероника Канева в 10ч.сутринта с гурели и размазан грим във видимо неадекватно състояние не е изчислила правилно сумата за хотела обвини мен за това.Следователно ние си тръгнахме с отказ от техните услуги.Вчера им писах ,че грешката не е в мен както бях упрекната ,а в тяхната служителка и нека си я проверят моята резервация си е ок.

# 38
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Е нека съм първата недоволна от съни турс.С резервация за почивка при тях отидох в офиса им да потвърдим ,но се оказа ,че служителката им Вероника Канева в 10ч.сутринта с гурели и размазан грим във видимо неадекватно състояние не е изчислила правилно сумата за хотела обвини мен за това.Следователно ние си тръгнахме с отказ от техните услуги.Вчера им писах ,че грешката не е в мен както бях упрекната ,а в тяхната служителка и нека си я проверят моята резервация си е ок.

Е,как ще обвини теб!Нали клиента подава информация за дати,брой нощувки,те после изпращат офертата с цената.Как е станало объркването?Тая Вероника е момичето,което отговаря за резервациите в Албена,нали?

# 39
  • велико търново
  • Мнения: 585
Тя твърди ,че не съм казала ,че имам 2г. дъщеря .А аз като си проверих резервацията на имейла съм писала ,че имам 2 деца на 2год. и на 8год. От там тя ни дава по ниска оферта и естествено аз веднага се зайтерисувах.Отидохме там на място и разбрахме каква е заспала.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз пък няколко пъти съм говорила с нея по телефона,също така ми е писала мейли с различни оферти преди време...
Останала съм с добро впечатление за момичето,много адекватно и професионално държание е имала винаги.  Rolling Eyes

Не искам да оправдавам никого,дано да е недоразумение.
А вие като клиенти сте си в правото да сте недоволни,разбира се.  Peace

# 41
  • Мнения: 11 671
Няколко пъти съм контактувала с нея. И аз съм с много добро впечатление. Винаги се е съобразявала, особено с изискванията ми за децата.
При първата ни поръчка чрез тях, даже ни донесе ваучера на крака, защото имала работа в нашият град  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 596
Не познавам въпросната девойка. До момента сме контактували само по мейл с тази агенция.
Миналата година ми бяха объркали датите на резервацията, което забелязах преди да преведа парите. Веднага се обадих, изпратиха ми нова коригирана и отстъпка в цената като извинение.

# 43
  • Мнения: 58
Аз за първи път това лято си направих резервацията за лятната почивка през Съни турс. Пътуванети ни предстои и за това само ми остава да се надявам, че всичко ще бъде на ред.
За сега съм много доволна от бързата им реакция при отговора на резервацията ми. А с въпросната девойка говорих по телефона, но нищо лошо не мога да кажа. Напротив беше мног любезно момичето.

# 44
  • Мнения: 126
Момичета Съни турс имат ли офис в София? Видях на сйта им, че има адрес само във В.Търново и Габрово
мерси
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт