Кражба в Метро!

  • 2 153
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 400
По повод темата за кражбите да се ''похваля'' и аз та да предпазя някого ако мога.
Значи пазаруваме в метро и всеки граби и слага в количката ...знаете как е.Та чантата /малка раничка  с фасон на дамска чанта ,но с детски принадлежности/водичка вафла кърпички../е в количката до покупките.Аз естествено знам,че магазина е под видеонаблюдение и съм спокойна.Да ама  чантата изчезна и не се видя от записите кой я е взел.Т.е .видя се ,че са ни чакали да навлезем в обсег дето камерата ''не вижда''.
Пазете си чантите в метро дебнат крадци!

# 1
  • Мнения: 17 407
Неприятно! Добре, че не е била дамската ти чанта, все пак.
И къде  точно е тази 'защитена' територия, ми стана интересно?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 190
Ми те вече явно навсякъде дебнат.
Миналата седмица докато пазарувахме в Била - поне 40 минути - през цялото време се разминавахме със спретнат и добре облечен млад ром, който разнасяше една единствена кутия натурален сок, очевидно като маскировка, че пазарува.
Иначе охранителните камери не могат да покрият навсякъде; по принцип когато се предава проект по част "Видеонаблюдение" на чертежа условно се разполагат камери, а вече на място при изпълнението на обекта се решава къде да се монтират истински и къде фалшиви(нефункциониращи) камери.

# 3
  • Мнения: 4 400
Неприятно! Добре, че не е била дамската ти чанта, все пак.
И къде  точно е тази 'защитена' територия, ми стана интересно?
По време на ''изчезването'' на чантата количката бе паркирана в средната пътека точно до коридора с шоколадите .Интересно бе ,че нямаше клиенти само 2-3 служители в престилки.Не мога да бъда на 100% сигурна ,че някой клиент не е притичал по пътеката и не е дръпнал чантата,но съм напълно убедена в това че е разполагал с вътрешна информация че там камерите ''не виждат''.
З а мен лично остава донякъде удовлетворението,че здраво се е разочаровал при вида на резервните гащи на дъщеря ми вътре   Laughing в на вид уж дамска чанта.
Много отдавна още от времето когато ме обраха по сред бял ден на Красно село не нося нищо ценно в дамската чанта.Козметика,парфюм,кърпички...да.Пари,телефон и докоменти в дънките Peace.

# 4
  • Мнения: 2 241
Бях чела някъде, че това е схема на някои служители там.
Понеже знаят къде камерите "не виждат"...  Tired
Дано да не е така.

# 5
  • Мнения: 17 407
Бях чела някъде, че това е схема на някои служители там.


Не ме учудва, ако е истина Confused

Общи условия

Активация на акаунт