Проблем с акото.......

  • 1 226
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
siana_iren, няма нищо лошо човек да сподели своя опит, дори и по-различен от останалите, и не виждам защо някой ще ти се нахвърля. Ще обясня аз какво мисля, моля те не го приемай като нахвърляне  Simple Smile.

Може би си мислиш, че проблемът с детето ти е наследствен (доста бебета в семейството са го имали); аз пък си мисля, че общото е реакцията на свекърва ти, твоята и на дъщеря й. Може и да бъркам, но си мисля, че просто сте повлияни от свеки и сте действали идентично.

24 часа са твърде кратък период, за да се счита, че има някакъв проблем и да се интервенира. Правили сме и много по-големи паузи, без да се налага да се ползва термометър. Имали сме моменти, когато очевидно се мъчи, коремчето е пълно, тежко й е - в такива случаи слагам на гърдата и кърмя, докато се изака. Винаги действа. Тапички не е правила (това, което пишеш, е нещо ново за мен - не виждам от какво може да се получи, при положение че е само на кърма и на поискване). И не бих казала, че е чак нередно да помогнеш на детето да се изходи, ако се налага, а по-скоро ми се струва напълно излишен тормоз на майката и бебето, и то да стане навик - при положение че процедурата най-вероятно е напълно излишна.

# 16
  • Мнения: 118
Благодаря siana_iren, че ме разбираш несъм споделяла, но и каката акаше с клизма до 3-я месец когато започнахме пюретата, но тя беше на изкуствено хранене от 20-я ден.Занего 24 часа да не се изака са много, защото става неспокоен и мама вади термометърчето.Спрях сокчетата emem чакам резултат.

Общи условия

Активация на акаунт