Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 683
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 959
Ще посъветвам Ферхундето да започне работа - така отговорих аз в анкетата.

и аз, тъй отговорих ...  Mr. Green ... малко работа не би и навредила.  Whistling

За темата ...   bouquet

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Мързелът Ферхунде веднага в тръстиката, а Шефкет да си намери още една работа... И семеен съвет - как да си ограничат разходите, за да изплуват... Peace

# 32
  • Мнения: 824
И аз бих накарала Ферхунде да започне работа,но те пък подбират каква работа да е и при кого ooooh!Нали искаше да работи при Яман ,но Шефкет не разреши Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 107
Ако ще и всеки ден да се събират и да решават как да свързват двата края докато Шефкет е там с Ферхунде няма да стигат до никъде.Ако ще и на 5 места да започне работа Шефкет,оная лисица ще ги намести набързо.

# 34
  • Мнения: 0
Честита темичка!  newsm51 малко страмно,но аз отговорих с 1 обция ''риск печели риск губи'' Ферхунде постоянно го опреква и парите не достигат тои не би напуснал работа,да не се льжем тои не може да си намери за един/два дена ще отнеме месеци наред, а през това време пак ще задлажнее...много ме самнява нькои да задьржи на работа Ферхунде дьлго време,ако няма  ''изгода'' от това под този натис и немотия бих го оправдала семеиството е за него на 1 място и предпочита да влезе в затвора от,колкото да живее семеиството му в лишение,а пьк и лечението на Лейля е скьпо...

# 35
  • Мнения: 75
Здравейте,на мен пък ми е чудно каква по добра работа трябва да си намери,та тои работи в банка все пак не е някой прост хамалин.Ако беше учил за ЦАР може би можеше да се кандидатира някъде където набират Царе ама не е уви. Peace

# 36
  • Перник
  • Мнения: 396
Сигурно сте писали Embarassed ама кои епизоди бяха снощи и къде ги има качени за сваляне, не във Вбокса?

# 37
  • София
  • Мнения: 642
Аз гласувах да си намери Шефкет още една работа и Ферхундето също да работи. Млади хора, без деца и да не им стигат парите... Ами сега им е времето да се напънат с работа, я!!!
Колкото до другите, мисля, че Лейля ми стана по-симпатична от снощната серия. Дано се вземе в ръце вече, стига с тия психиатри и лиготии. То пари и за това трябват. Ако си намери занимание някакво все ще го забрави тоя Оуз, ама дето някой каза само на масата седят и друго нищо не правят. Време й е вече да се връща на курса  Simple Smile
Я кажете, дали Джейда ще роди скоро? Или има доста епизоди до там?!? newsm78

# 38
  • Мнения: 340
Здравейте,на мен пък ми е чудно каква по добра работа трябва да си намери,та тои работи в банка все пак не е някой прост хамалин.Ако беше учил за ЦАР може би можеше да се кандидатира някъде където набират Царе ама не е уви. Peace

Работата в банката не е толкова доходоносна колкото си мислиш, освен ако не си собственик на банката. Иначе за редовите служители като Шефкет парите не са толкова много. Знам го, защото познати, които работят в банки са ми споделяли за тяхната работа.  Peace

# 39
  • Мнения: 75
Здравейте,на мен пък ми е чудно каква по добра работа трябва да си намери,та тои работи в банка все пак не е някой прост хамалин.Ако беше учил за ЦАР може би можеше да се кандидатира някъде където набират Царе ама не е уви. Peace

Работата в банката не е толкова доходоносна колкото си мислиш, освен ако не си собственик на банката. Иначе за редовите служители като Шефкет парите не са толкова много. Знам го, защото познати, които работят в банки са ми споделяли за тяхната работа.  Peace

Може и така да е,аз имах в предвид ,че до там му се простират възможностите.По добра работа за него и по доходоносна освен да работи за себе си  не виждам.Но той и това ще опита и там ще се провали. Peace

# 40
  • Мнения: 0
За анкетата-ще зарежа Ферхунде и ще живея според възможностите си

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 404
Щом живеят всички в един дом, семейният съвет да решава най-добре, повече глави, повече идеи.

# 42
  • Мнения: 127
Феркунде искаше да започне работа ,той не даде.
Тя да започне ,ама не живеят сами за да си харчат те двамата парите.Гласувах,че трябва семейния съвет да решат какво да правят,защото на Шефкет парите вървят за всички,не само за жена му.

# 43
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Тя да започне ,ама не живеят сами за да си харчат те двамата парите.Гласувах,че трябва семейния съвет да решат какво да правят,защото на Шефкет парите вървят за всички,не само за жена му.

Ами именно, де. В това е противоречието. Живеят сами - харчат ги за себе си. Не живеят сами - делят ги с домакинството.Нищо неестествено няма в това.

# 44
  • Мнения: 337
Ферхунделата да си намери работа  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт