СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 346
  • 533
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз да споделя. Очарована съм! Това е най-добрият Мол в България, определено! Дано охраната и служителите на паркинга са все така любезни и си вършат съвестно работата. За около 2 часа ме заболяха краката, а останаха още толкова магазини, в които не успях да вляза.... Има и евтино, и скъпо. Е, скъпото преобладава.....В момента всичко в магазин dm е с 15% намаление. В още няколко магазина имаше промоции. Достъпът до паркинга е ..... малко неприятен, но за мен това не е от голямо значение.
Абе заслужава си да се види! Ох, дано и тази година да имаме Великденски бонуси  Praynig

# 106
  • София
  • Мнения: 2 100
аз днес смятам да отида. Наканила съм се на Зара за децата, но да видим Отивам сама и поне 2 часа мисля да обикалям. Дано ми стигнат   Laughing

# 107
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз да споделя. Очарована съм! Това е най-добрият Мол в България, определено! Дано охраната и служителите на паркинга са все така любезни и си вършат съвестно работата. За около 2 часа ме заболяха краката, а останаха още толкова магазини, в които не успях да вляза.... Има и евтино, и скъпо. Е, скъпото преобладава.....В момента всичко в магазин dm е с 15% намаление. В още няколко магазина имаше промоции. Достъпът до паркинга е ..... малко неприятен, но за мен това не е от голямо значение.
Абе заслужава си да се види! Ох, дано и тази година да имаме Великденски бонуси  Praynig

  А дали 15 % важи и за адаптираните млека, или само за козметиката ?  newsm78

# 108
  • София
  • Мнения: 2 164
Какви магазини за бельо има?
А книжарница има ли?

# 109
  • Мнения: 924
Какви магазини за бельо има?
А книжарница има ли?

Има книжарница ORANGE!Има Seven Second, Palmers,Skiny ,Triumph...и други но аз не съм влизал ...само ги видях на откриването!

Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 12:23 от missoni

# 110
  • Мнения: 1 572
аз днес смятам да отида. Наканила съм се на Зара за децата, но да видим Отивам сама и поне 2 часа мисля да обикалям. Дано ми стигнат   Laughing
На мен 3 часа обикаляне ми се сториха като 5мин, а почти нищо не успях да видя. Днес съм на поправителен  Mr. Green  Ще наблегна на магазините, които сте похвалили.
Момичета, хайде снимайте какво сте си взели от МОЛа, да обменяме идеи  Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 2 864
Какви магазини за бельо има?
Освен Orange има и книжарница на Booktrading, има и на Ciela.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 878
Какви магазини за бельо има?
А книжарница има ли?

Има книжарница ORANGE!Има Seven Second, Palmers,Skiny ,Triumph...и други но аз не съм влизал ...само ги видях на откриването!

Има и други,аз лично днес на поправителния пазарувах от LISCA Peace

# 113
  • Мнения: 1 167
Страхотен е. И къта за хранене няма нищо общо със "столовата" по другите молове.

# 114
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Паркинга колко време е безплатен? 2 часа ли?

# 115
  • София
  • Мнения: 2 864
Паркинга колко време е безплатен? 2 часа ли?
Да, на третия час е 2лв.

# 116
  • Мнения: X
И аз днес минах  Grinning. Всички марки от другите молове ги има и тук, плюс по назад изброените нови за БГ пазар и аз ще добавя BSB, PHARD, JLO, GRAMA за други не се сещам. Детски кът (малак) има но без гледачки. Най-накрая всичко на едно място  Grinning , може да кажем ЧАО на шопинга в Солун   Wink.

Toчно това си помислих и аз, че пазаруването в Солун се обезмисля напълно, марките заради, които ходех там вече ги има и тук - Zara, Bershka, Stradivarius, Pool & Bear, JLo.  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 2 109
И аз да споделя. Очарована съм! Това е най-добрият Мол в България, определено! Дано охраната и служителите на паркинга са все така любезни и си вършат съвестно работата. За около 2 часа ме заболяха краката, а останаха още толкова магазини, в които не успях да вляза.... Има и евтино, и скъпо. Е, скъпото преобладава.....В момента всичко в магазин dm е с 15% намаление. В още няколко магазина имаше промоции. Достъпът до паркинга е ..... малко неприятен, но за мен това не е от голямо значение.
Абе заслужава си да се види! Ох, дано и тази година да имаме Великденски бонуси  Praynig

  А дали 15 % важи и за адаптираните млека, или само за козметиката ?  newsm78
Не знам конкретно за този в МОЛ-а, но в другите ДМ,когато има отстъпка 15% тя важи за абсолютно всичко в магазина;

# 118
  • Мнения: 44
А магазин на NIKE има ли?

# 119
  • Мнения: 5 228
Страхотен е. И къта за хранене няма нищо общо със "столовата" по другите молове.

И има едни места, където стоят детските столчета, а над тях ми се видя, че има микровълнови фурни, в които можеш да стоплиш храната на бебето.

Има магазин на Nike.

Общи условия

Активация на акаунт