Клуб Бургаски Ветренски мами-5

  • 24 872
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 60
Едно удоволсвтие си имам - кафе с цигара!Аз пуша една кутия почти 2 дни и полвина, тъй че изобщо нямам намерение да ги спирам. Crossing Arms
и аз и аз  Laughing
Мимози , Снеже честити на Валето и Крис половин годинки, да са здрави и послушни  Hug Heart Eyes
Ладида  fingerscrossed

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Имате ли идея дали при кръщене може да се добави още едно име на детето?  newsm78
Говорих сега с бъдещата кръстница на Борис, която е гъркиня и уточнявахме разни неща по този повод и тя ме попита разрешава ли нашата църква кръстницата да избере още едно име, което да се запише в кръщелното?  newsm78

# 692
  • Мнения: 32
То и аз гледам да пуша кутия на 2 дена.Ваня,говоря за поръчка от  sportdirect  Hug

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
То и аз гледам да пуша кутия на 2 дена.Ваня,говоря за поръчка от  sportdirect  Hug

Не съм отваряла дума за поръчка от там , нещо си се объркала.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Вили, Ладида беше писала за обща поръчка от този сайт !

Оф,момичета аз съм яко във филма. Кажете ми да ходим ли до Ветрен ? То ако стане, ще ходим чак вечерта, защото мъжа ми е нощна.
Струва ми се че кашля повече от нормалното,ама пък няма хрема, Температурата й 2 36,2 и не е крива,гука .
Ама аз пак се притеснявам.

# 695
  • Мнения: 188
Ахааа,гъркиня значи.Абе гледах аз снимките от кръщенето на краска,т. е нещата които бяха приготвени и викам си...има нещо гръцко.Майка ми понеже е с гръцка жилка та.....наумила съм и аз на лятоска да кръстим Маги в Троянския манастир.За имената не знам,ако при тях може и тук би трябвало да може нали все сме православни.
За цигарите,аз не пушех по много и за сега не мисля да ги започвам,но моя мъж ,който е страстен пушач си купи машинка за цигари и сега в къщи си навива цигарки.Голяма мания аз като нямам какво даправя и свивам цигаретки  hahaha
Нашата ваксинка също се отложи, че гърлрнцето и било леко червенко,та сега след 10 дни пак ще се пробваме

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Вили, Ладида беше писала за обща поръчка от този сайт !

Оф,момичета аз съм яко във филма. Кажете ми да ходим ли до Ветрен ? То ако стане, ще ходим чак вечерта, защото мъжа ми е нощна.
Струва ми се че кашля повече от нормалното,ама пък няма хрема, Температурата й 2 36,2 и не е крива,гука .
Ама аз пак се притеснявам.

Отивай, не се колебай.По-добре да си я чуят на слушалка.Аз още като взе да ми подкашля и го заведох - оказа се сравнително безобидно, ама все пак пи сиропи, капки слагах и т.н.

# 697
  • Мнения: 25
Честито Възкресение Христово. Нека запалените свещи във Великденската нощ осветят душите и сърцата ни и пламъка на добротата изпълни живота ни.   Simple Smile

Дано на никой от вас и вашите деца хремичката и кашлицата не се окажат нещо сериозно и по-бързо всичко отмине  Sad
Да добавя, че и аз не съм захранила още и мисля да поизчакам даже още малко  Peace
За цигарите не съм пушач, но разсъждавах преди като Ваня и аз. Та надявам се да не ги започна сега пак, че предния път като ги започнах беше само по 1-2 с кафето  и така първата седмица и после си стана пак по кутийка на ден, та затова, ако мога да задържа фронта без повече цигари ще е супер  Whistling

# 698
  • Мнения: 83
Аз ги спрях преди да забременея, ей така без умисъл и от раз Simple Smile Честно казано сега, почти година по-късно като си говорите ми се припалва цигарка, но е тъпо да ги почвам пак, особено след като станаха и скъпи (за изследването Simple Smile )
Съни и аз се шашках с Бо и не можах да отида до Ветрен, но се окза, че уж са само сополи и си и сложиха ваксината. Дано не е грешка. Praynig
Но не кашля - само прозрачни сополи, които вече отстранявам с бактробан.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Виде, пиша ти в скайп,ама нещо не получаваш ....

# 700
  • у дома
  • Мнения: 966
Ладида, мисля, че може да добавиш име, но то ще е само в кръщелното. Но името на детето е това, което е записано с служба есграон и акта за раждане. Дори и да добавиш име, тя ще го има само в кръщелното. Аз пък искам да питам дали може Гоги да го кръсти друг, а не кръстницата на Наталия - много съм разочарована от нея, все едно детето няма кръстница  Crossing Arms И хич не ща и да я знам, камо ли да ми кръсти Гоги Naughty

# 701
  • Мнения: 131
Христос Воскресе!
Да се включа и аз, от днес имаме нова люлка и като почуда Ема заспа (а това напоследък се случва все по-рядко) и 2 часа ни звук ни стон  newsm44
За цигарите,пуша по 5-6 на ден и все още не ме удрят по джоба.
Ладида, Ема и тя доскоро беше със сополи и кашлица, без Т ,видимо много добре,активна и т.н. Педито ни каза,че се дави от сополките и затова така кашля, така че не мисля че е нещо сериозно при вас ,дори ми прилича на нашия случай. Давам и капки за нос и сироп за кашлица.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Ладида, мисля, че може да добавиш име, но то ще е само в кръщелното. Но името на детето е това, което е записано с служба есграон и акта за раждане. Дори и да добавиш име, тя ще го има само в кръщелното. Аз пък искам да питам дали може Гоги да го кръсти друг, а не кръстницата на Наталия - много съм разочарована от нея, все едно детето няма кръстница  Crossing Arms И хич не ща и да я знам, камо ли да ми кръсти Гоги Naughty

Разбира се, че може- който ти душа сака си избери.

# 703
  • Мнения: 534
Честито Възкресение Христово!!! Нека добротата, любовта и мъдростта докоснат сърцата на всички!


Охх цигарите  ooooh! по време на бремеността даже и лошо ми ставаше някой ако ми лъхне на цигарен дим, но сега уви все по начесто взе да ми се пуше особенно като сме се събрали някъде като гледам другите и ми се припалва и на мен дано да устискам поне докато кърмя  Rolling Eyes а цените са направо невъзможни ooooh! добре че имам заредени стекове от преди та снабдявам познатите и родата.

Сис то пък бива бива ама аман от некадърни доктори 100 диагнози ти казаха ужас добре че все пак не е нищо сериозно Rolling Eyes

# 704
  • у дома
  • Мнения: 966
Да се включа и аз, от днес имаме нова люлка и като почуда Ема заспа (а това напоследък се случва все по-рядко) и 2 часа ни звук ни стон  newsm44
Сподели, моля те, че и Гоги  е от неспящите  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт