Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 341 087
  • 934
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 15
Аз се избръсвам напосредствено преди, за да не мирише на изгоряло  Laughing

# 751
  • Мнения: 4 687
Трябва да се вижда поне тъмно петно от косъма, за да има ефект. Т.е. ако косъмчетата са тъмни и плътни и прозират дори веднага след бръснене, няма нужда да чакаш да расте. Ако косъмчето "се скрива" и веднага след бръснене няма никакъв пигмен, който да поеме светлинния импулс, изчакваш леко да се покаже - може и да не боцка, важното е да не е невидимо за светлината. Това се прави при кестеняви и по-фини косъмчета. Иначе ако са тъмни и повечко наболи има опасност да прегориш  Laughing

За 15 годишно дете не знам дали може да се ползва, ама там има голяма вероятност ефектът да е много малък - хормони и т.н. Дъщерята на моя приятелка се светка на 18 години, за няколко процедури нямаше нищо.

# 752
  • Мнения: 7 106
Здравейте и от мен. Време е да се запиша и аз в тази тема с придобивката, която пристигна днес -  Silk`n Glide 150000 Flash . Миналата седмица седнах да търся във форума рецептата за една питка, от страничното меню  ми излезе тази тема, и както 2 години се чудя има ли смисъл да си вземам фотоепилатор, така след прочитането и първото нещо което направих е да си го поръчам  Joy. Та утре предстои първа процедура, току що минах през бръснача  Laughing.

# 753
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честито и късмет!
Ние ще помагаме тук а ти ще помагаш за "домашните уреди" Simple Smile  Hug

# 754
# 755
  • Мнения: 7 106
Честито и късмет!
Ние ще помагаме тук а ти ще помагаш за "домашните уреди" Simple Smile  Hug

С удоволствие  Hug, вече спокойно мога да отворя салон  Laughing

# 756
  • Мнения: 361
Момичета, да се похваля, че уредчето заработи. Колкото по-малко го намествам, толкова по-рядко прави проблем. Явно нещо бъркам наистина с разполагането върху кожата, но първата процедура я минах почти бързо. Това стана в петък, а в неделя вече оставаха точици/косъмчета върху тампона за грим, с който минах през зоните. На лицето ефектът е най-голям, явно защото допреди две години ходех на лазерна за него и оттогава не са се увеличавали драстично щетите. Тоест, надявам се сега процедурите там да се явяват само поддържащи. Други места, които третирах са крака, триъгълник, подмишници и мястото на тъмната ивица под пъпа, която се появи през бременността ми. Ивицата изчезна отдавна, но на нейно място се появиха 5-6 натрапчиви косъмчета, които ме дразнят. Единствено ръцете не съм пипала, защото старият епилатор си свърши добре работата и почти нямам нищо там, а също съм с доста бенки и вече ходя с къс ръкав. Не ми се трепери и там заради косъмчета, които вероятно няма и да се повлияят. Може да се каже, че съм изумена от ефекта. Не очаквах нещо да падне още след първата процедура. Много съм доволна.

# 757
  • Варна
  • Мнения: 375
Buba,ползвам същия,имам 6-7 процедури.Първите три процедури ги правих през 10 дни,забеляза се ефект веднага след това.После разредих по веднъж на месец.Доволна!!!

# 758
  • Мнения: 1 437
Buba,ползвам същия,имам 6-7 процедури.Първите три процедури ги правих през 10 дни,забеляза се ефект веднага след това.После разредих по веднъж на месец.Доволна!!!

bouquet супер, радвам се че се включи ще го взема  Hug

# 759
  • Мнения: 428
Тези, които имат силк н, на коя степен се минавате, за да има ефект?

# 760
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Аз само на 5-та ама ефект - малък Sad

# 761
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз имам ето този и съм много доволна,като прегледах характеристиките на този за който питаш и май единствената разлика е,че не видях твоя да има приставка за лице.
http://tediata.blogspot.bg/2016/09/remington-ipl6500-i-light-pro.html

# 762
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета! Решила съм да си купя фотоепилатор, но не мога да си избера. Искам да мога да го ползвам и за ллице и за тяло. Ако можете да ми помогнете с избора, какъв е вашия модел, доволни ли сте от него, плюсове, минуси. Ще съм ви много благодарна.

# 763
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Ами ние цяла тема това обсъждаме. Прочети малко.
Никой не може да ти каже ТИ дали ще си доволна от моя модел или нечии друг докато не пробваш. Търси такъв дето става и за лице, прецени площта на приставката и броя импулси. Всички ФОТОепилатори са с еднаква мощност и една и съща технология.

# 764
  • Мнения: 2
Зачетох се във форумът ви и може ли да ви попитам има ли ефект и при мъжете?

Общи условия

Активация на акаунт