Много ли спи?

  • 2 491
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Бебо е почти на 3 месеца.Вечер като заспи в 21.00 и сутрин в 6.00 се събужда.В началото го будех и в полунощ и в 3.00,но отказваше да яде,а и памперса беше почти сух.Доктора ни каза да не го будя  щом сам не се буди.Как може дете на 3 месеца да спи 9 часа непробудно?!Така ядем само 6 пати за 24 часа.Иначе е в нормите развива се добре според лекаря.Истината е че и двамата с мажа ми обичаме да си поспиваме,ама той бие рекорди.А и през деня спи поне по час между храненията,а понякога и от хранене до хранене.Иначе като е буден си гука и се закача и се усмихва,ама тоя сън.Има ли някой такова бебче тук???? Thinking

# 1
  • Мнения: 27 524
Доктора ни каза да не го будя  щом сам не се буди.

Браво на доктора.  Peace
Децата са различни няма от какво да се притесняваш. Всяко със своите си нужди и режим. Следвай го и това е.
Криско като беше бебе спеше по около 21 часа в денонощието  Grinning

# 2
  • Мнения: 41
Ами моя син е колкото твоя, заспива към 22:30 и спи до към 6:00-6:30. Свекърва ми е мед. сестра и според нея няма никакъв проблем. Когато споделих с нея и тя ми каза същото, както са ти казали и на теб, щом си спи да не го будя  Grinning

Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 11:09 от mishleto_85

# 3
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Мила няма за какво да се притесняваш, дреб беше същия до към годинката - заспиваше към 20:30 и сутрин в 06 ставаше да суче, а през деня отново си спинкаше сладко  Party , наслаждавай се на времето което ти подарява бебо, а за храненията - вярвай ми гладно бебе не заспива  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 305
Не виждам нищо притеснително и не разбирам защо го будиш за хранене, следвай съветите на доктора.

# 5
  • Мнения: 384
Няма за какво да се притесняваш. То си знае детето кога му се яде и кога не  Simple Smile Радвай се, че спи защото така можеш и ти да си почиваш  Peace

# 6
  • Мнения: 4
Не се притеснявай, а се радвай! По-добре ли ще ти бъде да става по 5-6-7 пъти на нощ?  Wink

# 7
  • Мнения: 294
Благодаря!Друго си е да чуеш мнението на някой ,който е минал през това.Аз съм безкрайно щастлива от това,че е кротък просто ми беше дерт този дълъг сън  BlushСега излизаме,за да се порадваме на Слънчо!Благодаря мамита. Wink newsm51

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ние нямахме 3 месеца когато бебките сами си разредиха храненията от 7 на 5 за денонощие. Прецених че няма да ги тъпча щом не се будят за хранене. А за сметка на това по цял ден почти са будни. Нямат режим за спане през деня, когато тогава. Аз се притеснявах за обратното, но те си знаят насила хубост не става  Party

# 9
  • София
  • Мнения: 44 133
Само можеш да се радваш на спокойният сън на детето ти и да се надяваш, да не почне да се буди, като го почнат зъбките Wink
аз докато стана на година и 3-4 месеца, само можех да си мечтая, дори за една такава прекрасна и непробудна нощ Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 143
miri4ka13, нормално е да си спи детенцето. Моят син започна да прави такива паузи като беше на 2,5 месеца. Първите няколко вечери бях ужасно притеснена, чудех се дали да не го будя, даже и аз пусках тема. Мамите ме посъветваха да го оставя да си спи и да се радвам на късмета си Grinning

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
И аз не мисля, че има за какво да се притесняваш. Дъщеря ми от близо месец спи така и съм много доволна. Чувствам се доста по-добре сутрин, след като не съм ставала няколко пъти през нощта. А имам близка приятелка, чието бебе още преди да навърши 2 месеца правеше такива паузи. Както са ти казали и другите, всяко дете си е различно. Пък и няма смисъл да го будиш за хранене, щом детенцето не се буди. Аз лично забелязах, че откакто дъщеря ми не яде през нощта спи доста по-спокойно, не й е тежко на стомахчето.

# 12
  • Мнения: 925
Само можеш да се радваш на спокойният сън на детето ти и да се надяваш, да не почне да се буди, като го почнат зъбките Wink
аз докато стана на година и 3-4 месеца, само можех да си мечтая, дори за една такава прекрасна и непробудна нощ Simple Smile
Много правилно  Peace Да вметна само, аз продължавам да мечтая  Tired

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И моята дъщеря от 3я месец започна да спи непробудно. Сутрин спеше поне до към 9 часа,а вечер запиваше най-късно до 22 часа.

# 14
  • Мнения: 479
И Катето спеше горе долу по толкова, ако не и повече.
Само дето тя не наддаваше добре и аз я будех за хранене, но престанах в един момент, защото тя отказваше.

Общи условия

Активация на акаунт