Летни кънки или ролери

  • 59 116
  • 205
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имали сме и кънки, сега има ролери. С ролерите определено е по-стабилна. Научи се много бързо да ги кара. Кънките така и не се научи да ги кара, предвижваше се с тях из нас, но навън никога не ги е карала. А ролерите си ги кара навън .

# 46
  • Мнения: 2 401
Ехоо, избега ли ентусиазма?
Чух, че до средата на май няма да се отървем от дъждовете. Confused Аз подкарах кънките из апартамента, пусти мерак.  Sunglasses

# 47
  • София
  • Мнения: 13 206
Ехоо, избега ли ентусиазма?
Чух, че до средата на май няма да се отървем от дъждовете. Confused Аз подкарах кънките из апартамента, пусти мерак.  Sunglasses

Изобщо не е избегал...  Grinning чакаме да спрат дъждовете  Grinning

Как до средата на май ще вали...  Rolling Eyes.. аз за какво си сливам празниците.. кънки да карам, а то...  ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз ако успея да намеря нормални кънки... На дърти години ролери не знам дали ми се иска да карам, т.е. да се уча. А щерката категорично отказа ролерите.
Обръщам се към мъж ми
- Хайде да ни купиш ролери с Дияна.
- Ама и аз ще си взема.
Не съм само аз лудата в това семейство Simple Smile

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Чух, че до средата на май няма да се отървем от дъждовете. Confused Аз подкарах кънките из апартамента, пусти мерак.  Sunglasses
Еее недей ме отчайва, писна ми с това скапано време. Децата не могат да се раздвижат с тези дъждове. Sad

# 50
  • София
  • Мнения: 13 206
Абе, момичета и на скейтове може да дойдат някои. Нали идеята е да направим групата на падащите лелки, а от какво ще падаме, все тая  Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз тогава се цаня с колело. Тъкмо да пробвам седалката на Алекс Simple Smile
Нали идеята е да направим групата на падащите лелки, а от какво ще падаме, все тая  Joy
От колело хубаво се пада Simple Smile
Преди години с Дияна сме в Северния парк. Возя я. Пред мен тича малка фъстъчка на 1г и гони да хване гумата на някакво колело. Аз естествено спрях... а след това се приземих в тревата. Дияна в седалка, нищо и няма. Ама аз не мога да си вдигна колелото Simple Smile
Та бащата на фъстъчката помогна и вдигна Дияна.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 206
Ан, става! Още повече, че ако се зацепи някоя от лелките за колелото голямо возене ще пада с кънките   Sunglasses

# 53
  • Мнения: 14 133
Много весела темичка се е заформила.  Hug
Сашето засега няма мераци за ролери или кънки. Мрънка за скейтборд. Обича да кара колело и тротинетка.
Аз на кънки не съм се качвала от дете, но колело още карам с удоволствие.  Hug
Особено новото на детето с всички екстри много ме привлича.   Wink
За жалост живеем доста далеч от София, за да се включа в мероприятието.  Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 13 206
chibi, моето Саше също много искаше скейтборд, само дето е мома  Rolling Eyes...
Ама не я огря  Twisted Evil

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Моята щерка получи ролери за Коледа. Откакто се е стоплило времето, опитваме да ги подкара. Засега безуспешно  Simple Smile Ентусиазъм има обаче, което ме радва.
Нейните ролери се трансформират в кънки с едно колело отпред и две отзад, май така бяха, за по- голяма опора. Смятам първо така да я науча да кара, колкото да пази равновесие.
Едно време карах по цяло лято ролкови кънки, участвах в състезания и щафети, не слизах от тях. Сега ужасно ми се кара, ама не смея. Не толкова, че ще стана за смях в парка, ами рискувам да се потроша стабилно  Mr. Green
Сега за РД планувам да получи  Joy каска и другите необходими предпазители, че и за колелото са й необходими.

# 56
  • Мнения: 14 133
И у нас с половинката се ослушваме за скейтборда.   Wink
Скоро няма до огрее адашчето.  Joy
Тарталета, това за предпазните аксесоари е добра идея. Може и ние да добавим за наближаващия РД към новичкото колело на младежа.  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 13 206
Тарталета, дай линк ако има да ги видя тия ролери. Скъпи ли са?
А ти няма от какво да се притесняваш. Заповядай на кънките. После ще си правим компания и като се потрошим  Grinning  Joy

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Не ги откривам като модел в нета  newsm78 Ще видя модела на кутията да ги търся по модел. Не мисля, че са скъпи, около 50 лв са максимум.

# 59
  • София
  • Мнения: 39 771
И аз се заинтересувах от тези ролери. Няма значение дали е точния модел, дай да видим някакъв модел. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт