Тренировки с Power Plate

  • 878
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Наскоро попаднах на статия относно  тренировки с  Power Plate и изгледах доста клипчета из  Youtube. Стори ми се доста обещаващо и същевременно интересно, забавно и най- вече неотнемащо време. Интересно ми е дали някоя дама е пробвала  този уред и какви са и впечатленията. От Пловдив съм и видях, че има такива уреди в студио Клеопатра в Новотела и ще съм благодарна ако някой е ходил на тренировки там да даде повече информация за инструкторите и съответно за цените на  една тренировка или на пакет от такива.
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2
Здравейте,
Наскоро попаднах в един комплекс- "Германи", в Малинова долина и се оказа, че там разполагат с този уред. Тъй като комплексът е нов в момента предлагат промоционални цени с 50% намаление, но още не съм пробвала този уред.
Заслужава ли си? newsm78

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Заслужава си, особено ако и времето ти е кът.
Имай предвид, обаче, че възстановяването след една тренировка РР е доста по- бавно, отколкото след обикновена фитнес- тренировка. Зависи и колко редовно спортуваш, естествено.
Аз, специално, съм 4 дена седмично в залата, в петък обикновено се правя РР, за да успея да се възстановя пълноценно съботно- неделно.

Общи условия

Активация на акаунт