Крем за тъмни кръгове

  • 901
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Моля ви препоръчайте кремчета за премахване на тъмните кръгове , които сте ползвали и имат ефект.Само има една подробност , че съм на 17 и малко ме е страх да ползвам такива кремове , но под очите съм ужас без коректор!Препоръчайте ми нещо , което да не е толкова тежко за кожата ми.Благодаря предварително!

# 1
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Пробвай с БИО козметика - NUXE или Planters примерно.

# 2
  • Мнения: 2
 Ако са ти по рождение няма oправия...аз ползвам на Гарниер, но просто колкото да се каже, че мацам нещо. Иначе добре влияе съня, водата която пиеш, с какво се храниш...може да пробваш за освежаване с торбички чай потопени в студена вода за няколко минути Simple Smile и може да видиш, има такава тема вече, по- подробно Wink

# 3
  • Мнения: 0
мило момиче и аз имам същият проблем ползвала съм коректори на ORIFLAME и на AVON,сега използвам на IMPALA и мисля че е по-хубав Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 324
И аз съм с тъмни кръгове под очите от съвсем съвсем малка. Няма крем, който да може да ги премахне. Не си давай парите на вятъра за скъпи кремове, които не са подходящи за твоята възраст. Не използвай и евтини коректори или такива с вредни съставки. Кожата там е фина и старее най-бързо. Никога не си лягай с грим и внимателно почиствай кожата. Носи качествени слънчеви очила със защита. Води здравословен начин на живот, защото може и по-зле да стане.

# 5
  • Мнения: 950
И аз съм с такъв проблем по наследство ,майка ми е така ,баба имаше такива и наистина няма оправия ,ползвала съм и скъпи кремове но не изчезват за съжаление letsgo  е права , винаги там нанасям по-светъл фон дьо тен добре покривен и поне се  замаскират ,макар временно е решение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт