Уикенд в Трявна.

  • 17 208
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Хотел Фемили някой го препоръча,той няма закуска.Ние сме почивали в Хилез,ами въобще не останахме доволни.Виж какво открих на скоро,също няма закуска,но има общо помещение с кафе машина,микровълнова,печка,незнам дали ще те устрои.Цената на двойната стая е 30/35лв.,а всичко е ново и много уютно.
http://balkanika.tryavna.biz/index.php?photogallery

# 16
  • Мнения: 1 889
Прясно инфо  събирам

# 17
  • Мнения: 127
Резервирала съм тройна стая за нас и детето в хотел "Възрожденци" от 4ти април-46лв без закуска.Надявам се да останем доволни,от една година чета другата тема за Трявна и нямам търпение да идем.Ще пиша после.Ето и сайта на хотела http://vazrozhdentsi.tryavna.biz/index.php?photo

# 18
  • Мнения: 1 889
Моля препоръчаите хубави заведения в Трявна за хапване и  пииване  bowuu

# 19
  • Мнения: 464
Можели да ми препоръчате  някоя  къща за гости  в  Трявна,  ще съм ви много  благодарна.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Можели да ми препоръчате  някоя  къща за гости  в  Трявна,  ще съм ви много  благодарна.

"Поколения".

# 21
  • Мнения: 1 889
В "Болярка"не ходете, не си заслужава!!!
Сори за офтопика, но все пак може да бъде и полезен.

# 22
  • Мнения: 464
Запазихме  къща '' Балкански  бисер'' някой ако  е ходил да си изкажи мнението
http://balkanski-biser.tryavna.biz/interior.html

# 23
  • Мнения: 93
Здравейте, в понеделник се завърнахме от Трявна. Бяхме група от 12 човека. Отседнахме в хотел "Рай" в центъра на Трявна. С две ръце препоръчвам това хотелче. Цената на апартамента с кръглата спалня е 40 лв/вечер. Peace
Собствениците са мили, любезни и отзивчиви. Хотелчето е семеен тип- чисто и уютно, доста добре обзаведено. Имат си и вътрешен двор- поляна с цветя и борчета, хамак, масички и столове. Към хотела има и паркинг, безплатен е за гостите.
В цената на нощувката не беше включена закуска, но така даже е и по-добре. Хотелът, както споменах, се намира в центъра- има достатъчно заведения наоколо, където можете да закусите с вкусни палачинки например. Продават и мекичета също   chef.
Бяхме там за първи път, но със сигурност няма да е последен  Peace
Относно заведенията с добра кухня в Трявна, препоръчвам "Старата лоза" и "Савой". Между другото, като гости на хотел Рай, получихме 10% отстъпка от цените в "Савой". Там хапнахме първата вечер. Има жива музика (единственото нещо, което на нас не ни допадна). В "Старата лоза" е добре предварително да си направите резервации.
Обядвахме веднъж и в "Калинчевата къща" , но за огромно мое съжаление, кухнята им вече е доста зле в сравнение с преди.  newsm78

# 24
  • Мнения: 60
Резервирала съм тройна стая за нас и детето в хотел "Възрожденци" от 4ти април-46лв без закуска.Надявам се да останем доволни,от една година чета другата тема за Трявна и нямам търпение да идем.Ще пиша после.Ето и сайта на хотела http://vazrozhdentsi.tryavna.biz/index.php?photo
Може ли да ми дадеш линк към другата тема , че не я намирам , благодаря Wink !

# 25
  • Варна
  • Мнения: 915
два поредни пъти почивахме около Трявна, но аз предпочитам извън града, в някое забутано селце без бръмчащи коли - първо бяхме в къща за гости в махала Тодореци, мястото е страхотно, пусто, дивно, само къщата беше малко мърлява и не си бяха направили труд да я почистят. Вторият път бяхме в с. Енчевци, стопаните бяха много мили, беше уютно и чисто, но не толкова запустяло както ми харесва. Сега се оглеждам за друго място в района.

# 26
  • Мнения: 5
Побутвам темата, защото това е единственото място където мога да коментирам.
Става въпрос за вила "БАЛКАНСКИ БИСЕР" до Трявна. Признавам, че собствениците са се постарали относно екстериора и що годе са се справили с интерора, но много добре са успели да прикрият един огромен недостатък - в цялата вила има един единствен санитарен възел и една ЕДИНСТВЕНА мивка. Точно така - вътре в къщата има една мивка!!! Останах изумена след като го установих! В банята няма мивка!!! В една малка ниша пригодена за кухня в непосредствена близост до банята е единствената мивка където да си измиеете очите, да си направите тоалета, да измиите чиниите, да изперете някоя дрешка на детето или ако е по-мъничко да му измииете гърнето. Ако пък сте две семейства се оправяйте както искате!
На двора има две чешмички на височината на колянто ви, които според мен са напарвени за поливане на двора и краката ви ако ги ползвате. Иначе дворът е прекрасен, тук наистина хазяите са се справили отлично, но за съжаление не може да компенсира това неудобство с мивката! А и да не збравя друго важно нещо - спалните наистина са мънички, тесни и със скосени тавани!
Тук приключвам с коментара си - НЯМА да посетим повторно тази вила!

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте,
Пиша в този форум, за да споделя моите впечатления от поредния прекрасен уикенд в Трявна. Това е един от любимите ми български градове. Пожелавам на всички , които не са го посещавали, да имат възможността да отидат там.
Относно настаняването, бих искала да споделя една чудесна вила,много близо до Трявна,  която също я препоръчвам на всички - "БАЛКАНСКИ БИСЕР". Ние с нашата компания отсядаме там вече за трети път. Къщата е супер уютна и чиста, и освен всичко друго , цените са наистина народни.  Личи си, че хазяите постоянно я обновяват и влагат много грижа и старание в това , което правят. Силно препоръчвам тази вила ако искате да си прекарате чудесно с компания.

# 28
  • Мнения: 250
Здравейте,
Пиша в този форум, за да споделя моите впечатления от поредния прекрасен уикенд в Трявна. Това е един от любимите ми български градове. Пожелавам на всички , които не са го посещавали, да имат възможността да отидат там.
Относно настаняването, бих искала да споделя една чудесна вила,много близо до Трявна,  която също я препоръчвам на всички - "БАЛКАНСКИ БИСЕР". Ние с нашата компания отсядаме там вече за трети път. Къщата е супер уютна и чиста, и освен всичко друго , цените са наистина народни.  Личи си, че хазяите постоянно я обновяват и влагат много грижа и старание в това , което правят. Силно препоръчвам тази вила ако искате да си прекарате чудесно с компания.

Айде,поредната реклама за прекрасен уикенд  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1
Хора не ходете в Балкански бисер Трявна. Уникално неподходяща къща за 10 човека.
1.един санитарен възел
2.С един бойлер 10 човека
3.Кухня 1на 1 метър
4.Неработеща фурна
5.Кухня цяла в конденз с течаща вода по стените
6.едната спалня се отоплява с печка тип камина другата с радиатор на ток
7.Входна врата духаща от всякъде не можем да стоплим хола.
8.Паижени и прах без коментар
9. В спалнята ако влючиш радиатора няма къде да включиш телевизора,телефон сешоар и тн.
Просто вилата не заслужава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт