Паническо разстройство - част 5

  • 170 164
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 305
Сиси мила пиши като можеш,по добре ли се чувстваш как си силно искам да напишеш ,че си по добре, разсейваш ли с с нещо ,как ти минава деня,не искам да ти досаждам защото миналия път написа ,че не ти е добре и затова не пишеш и сега като виждам ,че не влизаш в форума се притеснявам,не знам дали ми вярваш мъчно ми е ,че жени с нашия проблем , трябва да изживяват бременността по този начин.......но ще ти кажа ,че преди няколко дни се запознах случайно с една баба ,която ми разказа за нейната дъщеря която била с същия проблем през бременност и имали много притеснения как ще премине тя но освен че износила и преросила детето го родила за 10 минути а е била първескиня,та по някой път страха помага......15 минути след раждането вече не си спомняла за 9 месеца....пращам ти прегръдки и целувки.... Hug

# 721
  • Варна
  • Мнения: 71
;;maria, здравей! Не съм добре все още и вече се отчаях кога ще дойде по-хубав ден и за мен. Симптомите продължават, снощи пак имах криза, наложи се да пия 1/4 Ривотрил и все повече ме хваща страх, да не навредя на бебето. АД все още не съм почнала, чакам да мине и трети месец , но не знам как ще издържа до тогава. Не знам какво да пиша и да кажа толкова ми  е криво и затова не пиша иначе чета редобно. Двсичко най-хубаво от мен и лек ден!

# 722
  • Мнения: 1 288
sisi, миличка, какво ти казват докторите? не е ли по-добре да взимаш някакви лекарства, дори и в първия триместър, отколкото да се мъчиш така. паниката е най-ужасната болест. и ми е много мъчно за теб, защото напълно разбирам как се чувстваш. прегръдки  Hug споделяй тук, поне всички разбираме за какво точно говориш. ще намериш подкрепа.

# 723
  • Мнения: 305
НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ КАТЕГОРИЧНО НЕ!ЩЕ ВИДИШ СКОРО И НА ТВОЙТА УЛИЦА СЛЪНЦЕ ЩЕ ИЗГРЕЕ, КАКТО СЕ КАЗВА, Naughty,ТВОЙТО БЕБЕ ЩЕ Е ДОБРЕ И ТИ СЪЩО знам ,че и да ти пиша спокойно,няма да можеш ,но всичко ще отмине имам шесто чувство то не ме лъже...... Hug

# 724
  • Мнения: 305
Сиси знаеш ли вчера разговарях с едни приятели и от дума на дума на един от тях приятелката му имала същите проблеми през бременността  и взела ,че се записала на водна гимнастика  за бременни казват ,че това и се отразило невероятно добре върху психиката,паник атаките почети изчезнали през цялата бременност била спокойна и при самото раждане повдигнало и се настроението ,тонуса ,миличка защо не провериш това са някакви специализирани центрове за бременни ходели много бъдещи майки,между другото аз вярвам в силата на водата,преди време със плуване спрях ривотрила защото бях привикнала много към него.поинтересувай се има и такива сайтове и май не е скъпо 1/2 пъти в седмицата можеш да ходиш ще накараш някой да идва с теб.аз съм почети убедена ,че това ще ти помогне ......помисли си а не се отчайвай....казват че бебето се чувствало невероятно във такава среда...пиши като можеш Hug

# 725
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравей, ;;maria!
За водна гимнастика и аз съм се замисляла. Сега след третия месец мисля да ходя с още една бременна приятелка. Освен надеждата друго не ми остана. Имам още 4 седмица до края на 3ти месец и като, че ли това ще ми е най-трудния период. Лекаря ми каза, че е  по-добре сега да не почвам АД, а да изчакам 3ти месец и това малко ме притесни, защото кризите продължават, депресията също и не виждам надежда, но ще се мъча да издържа до тогава. Друго просто не ми остава. По някой път при тежка криза пия Ривотрил и ме е страх дали всичко ще е наред с бебето Sad Въобще се надявам просто по-бързо да мине и свърши този кошмар. Това е за сега от мен. Хубав ден! Благодаря ти за загрижеността!

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 14:37 от sisi___

# 726
  • Мнения: 305
Браво на теб въобще не се замисляй, ето ще си имаш и компания мисля ,че ще се окаже решаващо за теб да калиш психиката и на бебо ще му е добре ще видиш ,за ривотрила не се притеснявай толко,пък мисля ,че като почнеш водната гимнастика няма да имаш нужда от  от сърце ще се радвам за теб да си добре ти и бебо  стискам палци:)) Praynig Hug

# 727
  • Мнения: 305
 сиси здравей надявам се че си добре ,моля те  сподели като можеш освен тези панически атаки ,по теста ли разбра ,че си бременна или ти ставаше лошо имаш ли силно гадене или повръщане интересува ме защото много се е изписало относно хората с ПР,че са по чувствителни и че при едни тези симптоми като гадене ,повръщане и умора са по силни при др пък изчезват напълно и необяснимо,ти който изключиш тези паник атаки имаш ли др неразположения извинявай ,че те занимавам с това ама като се знам ,че съм като теб със твой те проблеми максимално се опитвам да се настройвам ако въобще може,като можеш тогава ми отговори ,благодаря ти. Crazy Rolling Eyes

# 728
  • Варна
  • Мнения: 71
;;maria, положението е  едно и също за сега промяна няма в състоянието ми. Чакам да мине третия месец и да почна АД. До тогава при криза ще си пия по 1/4 ривотрил и така. Надявам се по-рядко да ми се случват кризите. За симптомите на бременността не мога да кажа, че имам кой знай колко много. Като изключим атаките мога да кажа, че се търпят. Изпитвам постоянен град, а нямам грам апетит, ям колкото да съм яла нещо. Повръща ми се , но не съм повръщала все още. Сутрин ми се гади малко повече, но като хапна и се оправям, бързо се изморявам и ми се спи повечко. Общо взето това е. При мен проблема са основно кризите, другите неща са в рамките на търпимото. Моля се всеки ден да издържа до 3ти месец и като почна хапчетата а съм по-добре. Това е от мен за сега. Хубав ден на всички.

# 729
  • Мнения: 305
ЗДРАВЕЙТЕ на всички ,не знам дали въпроса ми е подходящ за тук ,но ме интересува някой употребявали соеви продукти редовно и како ви е мнението за тях ,на мен ми казаха ,че били като еликсир за нервната система вие какво мислите Thinking Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 2 791
По някой път при тежка криза пия Ривотрил и ме е страх дали всичко ще е наред с бебето Sad Въобще се надявам просто по-бързо да мине и свърши този кошмар.

Не се притеснявай толкова за ривотрила. Моята сестра страда от епилепсия и го пиеше (при това в далеч по-големи количества) през цялата бременност. Кофти медикамент е, но понякога не може без него. Племенникът ми е чудесно осемгодишно момченце  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 113
Момичета , днес си взех изследванията. Всичко ми е наред с изключение на хормоните на щитовидната жлеза Sad Всички казват, че психиката се влияе от тях...  Rolling Eyes

# 732
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен ,най накрая  и аз да се запиша прочетете непременно книгата на Едмън Борн -"Да се справим с тревожността и фобиите" на мен ми помогна страшно много
Дано помогне и на вас  newsm10 newsm10

# 733
  • Мнения: 1 496
Момичета здравейте. Как се чувствате? Дълго време бях ок , нищо ми нямаше , но напоследък пак се започнаха хипохондричните кризи Sad. Постоянно си измислям болести , появиха ми се няколко синини не на веднъж ами през около 2 седмици , явно съм се ударила , предполагам де , понеже са болезнени. По принцип никак не съм внимателна и не гледам къде ходя , оня ден една бутилка ми падна на ръката и посиня  малко мястото , което е съвсем нормално. Само , че аз съм се паткьосала , че съм болна от нещо лошо , веднага свързах и зацапването между двата цъкъла , което получих миналия месец със синките и си измислих няма да ви казвам какви страхотии. За зацапването ходих на гинеколог и ми каза , че е поради хормонален дисбаланс. Трябва да си пускам профилактични изследвания тия дни и адски ме е страаах. Ох , пак взех да си внушавам , а като показах едната синка на мъжа ми каза , че нищо не виждал и съм си въобразявала newsm78.

# 734
  • Мнения: 1 288
е това е гадно на тия кризи, че идва изведнъж. и аз така уж съм добре в момента, ама не знам кога пак ще ме тресне нервата. а за зацапването на мен ми казаха, че било нормално около овулация, де да знам дали са прави, ама аз упорито вече избягвам лекари.
при мен напоследък грижите са около малката, защото нещо все я боли корем. в събота дори хукнах към пирогов след цял ден свиване. детето обаче заспа в колата, мъжът ми ме нарече паникьорка и така... Confused днес я пуснах на градина, ама ми е свито как ще е.
въобще ние все ще си намерим за какво да се тревожим.
въпреки всичко, ви пожелавам хубав ден и да се чувствате добре днес!  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт