Спешно силно слабително средство

  • 87 130
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 646
Напротив, чувам ги, но се чувствам пълна до горе .
Хапнах малко овесени ядки накиснати в топла вода.

# 16
  • Мнения: 23
Пий поне прясно мляко и нектарени сокове-праскова,кайсия-без цитрусови.Бебешките пюренца са много вкусни  Wink

# 17
  • Мнения: 646
Нектарен сок от кайсия пия всяка сутрин с кафето и ми помага да ходя до 00.
Сега просто не си обърнах внимание навреме и зато стана толкова зле.
Надявам се до утре да съм чисто нова  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 598
И аз съм с такъв проблем, познатите слабителни средства не ми действат.
Трябва нещо да хапнеш, но не овесени ядки, не са добре в случая. Те само още повече ще издуват червата, ще се чувстваш подута и преяла. Чела съм, че те имат това свойство, и аз ги ям редовно де. И млякото и соковете също няма да помогнат. Така както разбирам стомаха ти е празен, а червата пълни. А понеже е празен се получава ефекта на африканските негърчета с подутите коремчета.
Хапни си една хубава супа, или някаква друга течна манджа. И утре си хапни, глада при такива случаи не помага. Случаи, при които има хроничен проблем с изхождането. Казвам го от опит и разговори с доктори.

# 19
  • Мнения: 646
  bouquet благодаря.
Отивам до аптеката.

# 20
  • Мнения: 23
Да кажеш как вървят нещата.Много fingerscrossed всичко да се оправи.

# 21
  • Мнения: 646
Хапнах супа и си купих Лактулоза мип, но сега не смея да я пия, защото незнам кога ще подейства , а до нас имам 1 ч. път след работа - да не стане беля.
Чай довечера ще си взема от аптеката до нас, там го има със сигурност.
Ще пиша разбира се.

Пак благодаря на всички, включили се със съвети  bouquet

# 22
  • Мнения: 646
Да дам отчет.
Снощи след чай+лактулоза мип+клизма, пооправих нещата. Има още защото чувам кър кър в червата, но малко по малко нещата се оправят. Продължавам с Лактулозата за известно време докато се регулират нещата.

Много ви благодаря и весели празници   bouquet

# 23
  • Мнения: 23
Чудесно за резултата   bouquet.Дано до няколко дена нещата да се нормализират изцяло и да нямаш повече такива проблеми   bouquet

# 24
  • Мнения: 445
Опитай с това,би трябвало да има незабавен ефект http://www.dulcolax.bg/wcms_chc/dulcolax_prod/bg/Main/Dulcolax/index.htm.

Общи условия

Активация на акаунт