Пулсатила 30СН

  • 4 915
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Здравейте,
Скоро бяхме на посещение при хомеопат. Разпитва ни около час и ни даде лекарство.Помогна много бързо.
Сега сме с хрема лека кашлица. Контактни сме с болен от морбили. Изписа ни по телефона Пулсатила 30СН
Озадачи ме обаче начина, по който трябва да я давам. Разтварям 1 гранулка в 100 мл. вода и давам по 4 лъжички на ден. Не е ли твърде малко. Може ли да не съм разбрала коректно?

# 1
  • Мнения: 468
НЕ Е МАЛКО.

Хомеоаптичните лекарства НЕ действат чрез натрупване на активно вещество, както с познатата ви масова медицина. Принципът в хомеопатията е съвсем различен.

# 2
  • Мнения: 75
Здравейте,
Скоро бяхме на посещение при хомеопат. Разпитва ни около час и ни даде лекарство.Помогна много бързо.
Сега сме с хрема лека кашлица. Контактни сме с болен от морбили. Изписа ни по телефона Пулсатила 30СН
Озадачи ме обаче начина, по който трябва да я давам. Разтварям 1 гранулка в 100 мл. вода и давам по 4 лъжички на ден. Не е ли твърде малко. Може ли да не съм разбрала коректно?

    Здравейте! Разбрали сте точно начинът на даване. Това е също хомеопатично лечение, което омекотява действието на лекарството и леко, и нежно лекува болестта.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
МНОГО БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт