Майкъл Джаксън - Thriller / Трилър

  • 34 433
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • BG
  • Мнения: 2 458
Преди известно време сънувах невероятен сън! Бях на гости на Майкъл в Невърленд. Посрещна ме с красивата си усмивка, прегърна ме топло и усетих някакво чисто ухание. На следвощия ден, когато се събудих бях усмихната, беше ми леко, всичко около мен беше красиво и не усетих кога мина деня. Споделих с моя приятелка за преживяното на сън, но тя ми каза, че прекалено съм се вживяла в тази личност. Сега споделям с вас и ви пожелавам поне веднъж да бъдете с Майкъл в съня си.

За съжаление, на мен все още не ми се е случвало...... Tired


# 721
  • Мнения: 19
Benisima наистина Akon е направил страхотна песен  Cry

yana_68 радвам се, че споделяш тези възгледи,  а за съня направо ти  завиждам, всеки който е ходил в Невърленд казва, че е незабравимо и без съмнение е така  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 2
Преди известно време сънувах невероятен сън! Бях на гости на Майкъл в Невърленд. Посрещна ме с красивата си усмивка, прегърна ме топло и усетих някакво чисто ухание. На следвощия ден, когато се събудих бях усмихната, беше ми леко, всичко около мен беше красиво и не усетих кога мина деня. Споделих с моя приятелка за преживяното на сън, но тя ми каза, че прекалено съм се вживяла в тази личност. Сега споделям с вас и ви пожелавам поне веднъж да бъдете с Майкъл в съня си.

За съжаление, на мен все още не ми се е случвало...... Tired



Убедена съм, че една нощ ще се случи. С вас времето минава неусетно. След няколко часа пак ще се включа. Бъдете здрави, щастливи и усмихнати.

# 723
  • Мнения: 2
Benisima наистина Akon е направил страхотна песен  Cry

yana_68 радвам се, че споделяш тези възгледи,  а за съня направо ти  завиждам, всеки който е ходил в Невърленд казва, че е незабравимо и без съмнение е така  Heart Eyes


Песента е невероятна. Днес преди да се включа във форума бях попаднала на някакъв сайт с песни на Майкъл и там имах възможност да я чуя. Ще се постарая да го открия по-късно. Аз не съм ходила в Невърленд, но това което видях и преживях на сън е неописуемо заради, човека чието присъствие непрекъснато усещах-дори дъха и топлината...но това е само един прекрасен сън.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 952
да, при нас е в 12 часа. Даже да направили и таблица къде колко часа ще бъде, когато там е 2...
Така че нека и ние да го направим. Преполагам ще бъде много хубаво, като чувство. Да знаеш, че едно голяма част от света го прави във същия момент  Peace  Hug

Дано да не ни заключат преди новата тема..


Ооох така ми се иска да отида в Невърленд  

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 13:57 от minka1

# 725
  • Мнения: 2
да, при нас е в 12 часа. Даже да направили и таблица къде колко часа ще бъде, когато там е 2...
Така че нека и ние да го направим. Преполагам ще бъде много хубаво, като чувство. Да знаеш, че едно голяма част от света го прави във същия момент  Peace  Hug

Дано да не ни заключат преди новата тема..


Ооох кака ми се иска да отида в Невърленд 

Дали е отворен за посещения?

# 726
  • Варна
  • Мнения: 952
Много ме съмнява. Но би било наистина вълшебно преживяване. Както е и в Дисниленд.
Сега чух песента на Akon - страхотна е. И текстът е много хубав.
Бих искал да ти благодаря, че ми показа човека в огледалото...

Дано скоро да решим за тениските  Simple Smile Между другото мисля че трябва да са повече от 3 вариантите в анкетата, но нека да оставим това на Гита. Съдба...

Все още не знам кой ден трябва да отбелязваме. Дали 25ти или 26ти... Защото все пак при нас е било 26ти...

# 727
  • Мнения: 2
http://www.neverland4tc.com/index.php

Момичета тази петиция виждали ли сте я? Доколкото разбрах искат да възстановят Невърленд, като място за почивка на деца от цял свят.

# 728
  • Мнения: 522
Работя по новата тема,извинете ме за забавянето,но бях на работа.
надявам се модераторите да не ни заключат преди да я довърша,все пак имаме още цяла страница по тази  Laughing.

# 729
  • Мнения: 1

Шайни, това е разтърсващо....!!! Благодаря ти !

 Weary


yana_68 ,  здравей! 

 smile3518 10 месеца без Майкъл  едни от най- тежките месеци в живота ми!Обичам те Майкъл! Flowers Rose Flowers Rose

# 730
  • BG
  • Мнения: 2 458
http://www.neverland4tc.com/index.php

Момичета тази петиция виждали ли сте я? Доколкото разбрах искат да възстановят Невърленд, като място за почивка на деца от цял свят.

Направо не ми се захваща темата за Невърленд..! Едва ли мога да ви опиша какво ми е чувството,
когато гледам снимки и клипове от там....За съжаление едва ли някога ще го видя наистина...А и такъв празен  Tired.....!
Само мога да отбележа разликата между него и  модерните  имения на другите звезди.....
Целият от дърво, трева, цвета, дървета, топлина, уют, домашен простосмъртен хаос и разтурия...Толкова миличко...!!!...
Градините, беседките, алеите, сенките....Охх, стига толкова...!   cry


# 731
# 732
  • BG
  • Мнения: 2 458
И това е от там.....



Rays of light from inside Neverland Ranch shine among the stars in the early morning darkness as fans worldwide continue to mourn the loss of singer Michael Jackson on July 2, 2009 near Los Olivos, California. Jackson, 50, the iconic pop star, died at UCLA Medical Center after going into cardiac arrest at his rented home on June 25 in Los Angeles, California.

(July 2, 2009 - Photo by David McNew/Getty Images North America)

(на мястото на думата морнинг се появи емотикон, не е нарочно)

# 733
  • Мнения: 19
Benisima направо е вълшебно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А само си представете докато там е  бил и Майкъл...

# 734
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Невърленд е приказно място. Иска ми се да можех да го посетя, въпреки, че би ми изглеждало много пусто.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт