Юлски бебета-Тема 30

  • 20 805
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 054
Не знааам, посъветвай ме, защото хем искам да си посегна хем идеи нямам  Rolling Eyes
Ма 'кУ кажете и сексуално мога.. Да няма да си разваляме приятелството за едно посягане сега!  Naughty

Сафо последно каза, че Мишето има цифленца /как я обичам тая думаааа.. никой да не бара речници да се окаже, че я няма, че вече не знам какво ще направя  Tired / Дано скоро се включи да каже, че вече ги няма!

Фелисити, ми аз посягам, а той ме бие през ръцете...
Ох, да не ми се смеете много сега ама.. като е лигав той и си иска секс и вика..
Ела да се побараме по глупостите..

# 706
  • Мнения: 7 263
Хи хи хи мнооо готина анкета.
Отговорих.
Първа точка е ясна.
И децатга от бабите тоже - друго там мъже не са по мойта част  Flutter Flutter Flutter не мога и това да пазя!
Радвам се че с Катето всичко е наред Диди  Hug
радвам се и на резултатите на Невинко! Браво Марулич - сигурна бях, че ще се сборите!
Честити нови зъбки на Кайо!
Със сигурност много хора пропускама, ама....
За готвенето все още не готвя на Влади - засега го давам мързеливата с пюрета, но пък сме въвели много неща и се надявам скоро да опитам малко детска кухня. След това живи и здрави мисля вече да си яде обща храна. Той се очертава ящничък, а и в къщи принципно обичаме да готвим, не пържим много ... така че се надявам да се справим.
Някой беше мръннал за кризата, и аз да кажа мръъъън - аманннн и кураж.
За курортите:
Драга определено Дружба и Албена са страхотни места за почивка с бебе. Ние обаче сме си на нашето място!
А иначе за Сани - също е прекрасно, но аз бих отишла там чак догодина. Направо не си представям да се разхождам на Марината с прохождащо бебе - ще има екшън в стил "спасители на плажа". Но иначе е просто прекрасно - зелено, тихо, красиво, чистооооооо!
Малееее ама сте се оляли с писане начиии
Връщам се да ви чета, че имам да наваксвам ден и половина  Hug

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 23:35 от Lennyh

# 707
  • Мнения: 250
Мара, амииии, чИ то в русИ няма другиии, само една еее!!!  Joy
ИЕдно единствИЕно квазимодУ имамИ в РусИЕ и те негУ дЪ ришЪт дЪ пУкажЪт  hahaha
Фана мЪ лигЪтЪ и мИЕне  ooooh! ooooh! ooooh!

# 708
  • Мнения: 1 054
Мара, амииии, чИ то в русИ няма другиии, само една еее!!!  Joy
ИЕдно единствИЕно квазимодУ имамИ в РусИЕ и те негУ дЪ ришЪт дЪ пУкажЪт  hahaha
Фана мЪ лигЪтЪ и мИЕне  ooooh! ooooh! ooooh!
Ще те нуминиръм с иднъ точкъ! Стегни се у кръсто, казваше една моя учителка по практика!  Laughing

Лени, сакън не чети, че..  Blush

Оффф, след последното такова лигавене тук си признах, че съм дала на ПРеслава наденица и ме разнесоха из кърмаческия като "светъл" пример за късно захранване... Сега няма да си казвам нищо без бой!!!  Crossing Arms

# 709
  • София
  • Мнения: 423
И аз пазя от бабите и диета, мъж като знам как се пази, не си и правя труда  Laughing
А "цифленца" не се сещам какво е  newsm78
Чочи, тая сега как ще се прибере, то такава излагация, че аз на нейно място ще се преместя в друг град. Ама то и там ще я познаят, нали е голЕма Убавица  Joy На един от кадрите и течеше сопол Laughing Да разказваш като чуеш нещо  Wink
Бубучка, помня я тая наденица  Laughing

# 710
  • Мнения: 1 054
Цифки, Миме, сополенца  Mr. Green
Ама, по-сладки сополенца, такива детски.. не като на МимитУ

Още ми е солено, еййй... много се подтиснах тогава.. как ми се смяха и карахааа   Joy Joy

# 711
  • Мнения: 250
 Joy Joy Joy-ох,ши съ скъсъм от смях с вас  smile3532
Ако бях на мястото на Мара-квазимодото,щях тихо и кротко да се прибера в русе,да си стегна багажа и да забегна в Гоце Делчев или в Сандански,а даже и в друга държава ако иде,па нема да е лошо  Peace
Миме,веднага ще разнеса клюката,щом чуя нещо за нея като си дойди  Peace

Ще те нуминиръм с иднъ точкъ! Стегни се у кръсто........
УтрИЕ  Wink Joy

# 712
  • Мнения: 1 054
То утрИЕ добре, мЪ кУ прудължавами да съ лигосвами след малко нова тема трябва да пусниш..
А аз само заплашвам, че ще лягам ни мъ слушайти...
На ви правопис!  Crazy

# 713
  • Мнения: X
Бубе от къде го извади тоя шрифт, трябваше да си сложа и очилата, че само лещите не свършиха работа.  hahaha Joy hahaha
Ааааааа и аз я помня тая наденица... и други храни помня .... Чочиииии  hahaha Joy hahaha Joy

Ама много ги изнервихте тогава.... hahaha hahaha hahaha

# 714
  • София
  • Мнения: 4 031
ей, развеселихте ме по никое време  Laughing
Чочи, разбирам те, ама на работа не ходи ли, на разни други мероприятия и т.н.Аз моя никога не ми е хрумвало да го пазя, да не говорим,че от доста време е заобиколен от няколко секретарки, плюс един отдел все с жени, та дано е решил сам да се пази  Mr. Green За командировките даже не споменавам... Laughing

# 715
  • Мнения: 1 054
Пуууу, да я таковам и наденицатааааа! Как пък никой не я забрави бе! МА вкусна беше сигурно  Mr. Green Ще питам Преслава като порасне, че аз не ядох от нея.. да не съм луда да ям толкова вредни неща... нека се "тровят" дечковците  Crossing Arms

Аааа шрифта си е моя изработка.. ГаднУ ли Ти иииии  smile3533

# 716
  • Мнения: X
Гадно гадно, нали ти казах лещи и отгоре цайсите...  hahaha hahaha Joy hahaha Joy

# 717
  • Мнения: 1 054
Гадно гадно, нали ти казах лещи и отгоре цайсите...  hahaha hahaha Joy hahaha Joy
Хубаво, че не са 2 чифта лещи.. Пробвала съм да си сложа една върху друга, да знаеш - не ставааааа

# 718
  • Мнения: X
Става става, аз го направи една ранна сутрин.... след тежка вечер.   bowuu bowuu bowuu Изведнъж светът придоби други измерения.... Joy

# 719
  • Мнения: 1 054
Става става, аз го направи една ранна сутрин.... след тежка вечер.   bowuu bowuu bowuu Изведнъж светът придоби други измерения.... Joy

ХАХАХАХХАА Подяволите колко си сръчнаааа, аз ръчках, ръчках, ама не станааа!  Crossing Arms



Ооохоохоохо да ви покажа Евита с какво ме "застреля" преди секунди в скайпа..
Какво е матриархат?
- Матриархат е, когато жената се обръща към стената и захърква, а ти целият в сълзи, взимаш децата и заминаваш при баща си…
 Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт