Споделете 139

  • 37 595
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 212
Благодаря за идеите за виното, ще го нагласим вярвам някак, още повече то не е за подарък баш, ами неофициално така, че да.

# 721
  • Мнения: 4 586
Минете на К1, отворете си душите за Берковската духова музика.

# 722
  • Мнения: 4 406
има ли юристи тук? имам нужда от бърза кратка консултация по регистриране на сдружение с нестопанска цел. моля за помощ.

# 723
  • Мнения: 4 586
Попитай и в темата Въпроси всякакви, в Клюкарника.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360412.1440

# 724
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не мога да не се включа в поздравленията за Умбра и VG! Наздраве!

Споделям голям трап, черен и хлъзгав, не ми се удава да издрапам нещо. Мрачно ми е и дъждовно в душата. Мрънкам, да.

# 725
  • Мнения: 606
Залепих няколко тапета с поредното лепило-менте от Практикер и направих полвин гардероб.
Сега се двоумя.
Да поспя ли за красота или да ходя да се моря в щангалницата.  newsm78

# 726
  • Мнения: 1 893
Току що направих консулт с огледалото след дълъг следобеден сън.
Съвет- избери щангите.

Сега сериозно- търся някой, занимавал се с телевизия, да ми отговори на два, три лаишки въпроса.

# 727
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Липсвах ли ви? Grinning

Жертва на коварен, но зъл и непостоянен нет, отглеждам малката Ръкавичка, която вече проговаря на незнаен за нас език, състоящ се основно от гласни, прояжда всичко, до което успее да се добере първа и радостно рита хората в незащитените меки части винаги, когато успее, а в краен случай ги щипе до синьо или им изскубва кичури коса.

С Госпожичка пък се възпитаваме защо точно не се отговаря постоянно на възрастните и как за възрастните и децата важат различни правила, поради което тя трябва да си ляга преди нас (въпреки че баща й саботира възпитателния процес, като си ляга първи от цялото семейство).

Друго умно нямам какво да кажа, затова ще се скрия зад родителството.

# 728
  • Мнения: 5 370
Искам да кажа, че се размазах във Велинград в буквалния смисъл. Повече няма какво да добавя, освен че:

Юни месец ще повторя!!!

# 729
  • Мнения: 4 586
Искам да кажа, че не ходя да вдигам железа и съм станал тюфлек. Намерихме гнездо на сврака, с покривче от пръчки, всичко като си трябва. Като ритнах дървото, свраката излетя. Обещах на Вълчето да му покажа пъстро яйце на сврака. Драпах, драпах, стигнах до средата на дървото, където в продължение на метър и половина - два няма клони и не можах да издрапам. Набирам се на ръце и край. Преди 40 години ехее, как щях да се кача.
Намерихме една шапка майски гъби, и половин тазобедрена кост на крава, и три кози, но те не бяха загубени. Дядото на козите каза, че продава прясно козе сирене по 3 кинта.
Намерихме и гробче на домашен любимец, покрит с керемидки и забучено клонче люляк.
Иванчо, знаеш ли какъм як негър дават по БТВ? Рон Колман.

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 18:53 от Вълкът с дълъг ник

# 730
  • Sf
  • Мнения: 808
Жоз, голяма си фукла понякога...

# 731
  • Мнения: 4 586
Винаги  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 5 370
Такава съм каквато съм си-една и съща ОФФ и ОНлайн. Знаеш го това, така че....
Толкоз. Който ме приема-ок, който не-все ми е тая.

# 733
  • Sf
  • Мнения: 808
 Joy сладка шматка!!!

# 734
  • Мнения: 5 370
На съда всичко е ясно-да влезе убитият.
Това са рисковете на живото предаване, пардон, виртуалното общуване. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт